İpekyol Şort Modelleri

Şort modası artık yaz kıyafeti olmaktan çıkarak her sezonda genç kızların gözdesi haline gelmiştir. İpekyol şort modelleri ile hem rahat, hem de şık olacaksınız. Son yıllarda trendlerin en çok kullanılan kısa İpekyol şort modelleri yoğun bir şekilde kullanılıyor. Daha çok kot kumaştan tasarlanan şortlarda revaçtadır. İpekyol şort modellerisezonunda gözleri kamaştıran şık detayları ile herkesin vazgeçilmezi olacaktır.Ancak bu sezonda en çok ara boy şortlar görülüyor. İpekyol şort modelleri bu sezonda 80’li yılların detaylarını daha çok yansıtıyor. Diz üst ve kumaş olan şortlar tasarlanmaktadır. Şortların en çok dikkat çeken detayı kesinlikle farklı kumaşlardır.İpekyol şort modeli sezonuna çiçek desenli, ekose gibi kumaşlarda yerini almaktadır.

Somon, su yeşili, narçiçeği, mavi gibi renk tonları şortlarda en çok kullanılanlardır. Ekose İpekyol şort modeli başlı başına bir tasarımdır.Çünkü ekose oldukça dikkat çeken bir kumaştır. Bu yüzden şortlarda da rahatlıkla görülecektir. İpekyol şort modeli sayesinde günlük giyimleriniz daha rahat ve huzurlu olacaktır. Kış aylarında da en sevdiğiniz şortların altına bir opak çorapla tamamlayabilirsiniz. İpekyol şort fiyatları birçok bütçeye rahatlıkla hitap ettiğinden dolayı birçok bayanın gözdesidir. Fantezi İpekyol şort modelleri ise; gece özel davetlerde tarzınızı göstermek için son derece uygundur. Dantelli İpekyol şort modelleri son yılların genellikle tercih edilecek parçalarındadır. Dantel detayları oldukça göz alıyor.

Uzun İpekyol şort biraz daha genç bayanların tercihinin başında olmaktadır. Fazla kısa şort giymeyi sevmeyenler için son derece idealdir. Rahatlıkla bu tasarımlar giyilebilir. Keyifle giyeceğiniz şortlar günlük giyimden, özel davetlere kadar kullanılabilir. Deri İpekyol şortsezonunda  bulunan özel parçaların arasında kendini gösterecektir. Son zamanlarda oldukça fazla kullanılan deri şortlar arasında da yerini almaktadır. Bu yüzden sizde İpekyol şort resimlerine bakarak daha detaylı araştırma içinde bulunabilirsiniz.Tarzınızı daima göstereceğiniz tasarımlar kadınların dünyasını süsleyecektir. Zımba İpekyol şort modelleriyılının da baş tacı olacaktır. Kendinizi bir yıldız gibi göstermeyi seven bayanlar İpekyol şort tasarım detaylarına bakmalıdırlar.

İpekyol Şort Modelleri ResimleriYorum Yaz