Gelin Saçı Modelleri

Gelinlerin en çok tercih ettiği ve kullndığı sç modelleri her zmn merk konusu olmuştur.gelin sç modelleri rsınd İlk olrk yz düğünlerininde vzgeçilmezlerinden oln topuz gelin sçı modelleri her zmn olduğu gibi en çok tercih edilenler rsınd yer lırken, bir diğer en çok tercih edilen model ise kbrık sç modelleri oluyor. Genel olrk uzun sçlı gelinlerin tercih ettiği sç modelleri rsınd yer ln kbrık sçlr topuzlrdn sonr en çok tercih edilenler rsınd diyebiliriz. Anck topuz çok brtılı kbrık model sevmiyorum diyenlerdenseniz sizlere dğınık topuz sç modellerini öneriyoruz. Gelin sçımodelleri  olrk koyu renkli sçlr srı sçlr göre dh z şekil belirtmektedir bu yüzden dh dikkt çekici modeller tercih edebilirsiniz. Siyh sçlı bir gelin olmyı düşünüyorsnız 2014 yılınd ki topuz ve dğınık sç modelleri sizler için iyi birer örnek olcktır. Glerimizde bulunn modelleri kuförünüze gösterip ynısını ypmsını isteyebilirsiniz. Siyh ve khverengi sçlrın en güzel özelliği sçlrınız tktığınız tç, tok vb. ksesurlrın dikkt çekici bir biçimde görünmesidir. Koyu renk sçınız dilediğiniz ışıltıd ksesur tkbilirsiniz nck fzl ksesur kullnırsnız mkyjın birz dh sde olmsın dikkt etmelisiniz.

Günümüz gelinleri rtık eski zmnlr göre dh doğl ve dğınık sç modellerini tercih etseler bile, birçok gelin dylrı d dh gösterişli tşlrl süslü, mükemmel gelin sç modellerini tercih ediyorlr. gelin sçı modelleriyle  Düğününüzde gerçek bir prenses gibi görünmenin en grntili yolu; ihtişmlı bir topuzu, bir tç y d gösterişli sç ksesurlrıyl süslemektir. Sçın doğl renklerinin birkç ton çığıyl gölgelendirilmesi ve ypy bukleler yerine doğl dlglrl şekillendirilmesi iyi sonuç verecektir. Geniş lınlı gelinler kkül yrdımıyl yüzlerini çerçeveleyebilirler.

yz ylrınd olck düğününüz için ise ,  çık hv düğünü düşünüyorsnız özellikle örgülü sç modellerine göz tmlısınız. Çift, klın y d dğınık trzd örgü stillerinden biri mutlk size göredir. Örgü tipi sç modelleri özellikle kullnım kolylığı yüzünden de çok tercih edilir. Sğlm bir örgü, en hreketli dnslrd bile bozulmz, gece boyu rhtç hreket edebilirsiniz böylece. Sde bir gelinliğiniz vrs gelinliğinizle orntılı olrk sde bir sç stili kullnbilirsiniz. Nturel sç dlglrı, hem şık hem de doğl görünümlü bir gelin olmnızı sğlr. Özellikle bhr ylrınd olck bir düğün plnlıyorsnız gelin sçı syıln doğl sç modellerinden birini ve ufk çiçek ksesurlrını kullnrk çok hoş bir çift oluşturbilirsiniz.

[gllery ids="26993,26994,26995,26996,26997,26998,26999,27000,27001,27002,27003,27004,27005,27006,27007,27008"]

Yorum Yaz