Gelin Saçı Modelleri

Gelinlerin en çok tercih ettiği ve kullandığı saç modelleri her zaman merak konusu olmuştur.gelin saç modelleri arasında İlk olarak yaz düğünlerininde vazgeçilmezlerinden olan topuz gelin saçı modelleri her zaman olduğu gibi en çok tercih edilenler arasında yer alırken, bir diğer en çok tercih edilen model ise kabarık saç modelleri oluyor. Genel olarak uzun saçlı gelinlerin tercih ettiği saç modelleri arasında yer alan kabarık saçlar topuzlardan sonra en çok tercih edilenler arasında diyebiliriz. Ancak topuz çok abartılı kabarık model sevmiyorum diyenlerdenseniz sizlere dağınık topuz saç modellerini öneriyoruz. Gelin saçımodelleri  olarak koyu renkli saçlar sarı saçlara göre daha az şekil belirtmektedir bu yüzden daha dikkat çekici modeller tercih edebilirsiniz. Siyah saçlı bir gelin olmayı düşünüyorsanız 2014 yılında ki topuz ve dağınık saç modelleri sizler için iyi birer örnek olacaktır. Galerimizde bulunan modelleri kuaförünüze gösterip aynısını yapmasını isteyebilirsiniz. Siyah ve kahverengi saçların en güzel özelliği saçlarınıza taktığınız taç, toka vb. aksesuarların dikkat çekici bir biçimde görünmesidir. Koyu renk saçınıza dilediğiniz ışıltıda aksesuar takabilirsiniz ancak fazla aksesuar kullanırsanız makyajın biraz daha sade olmasına dikkat etmelisiniz.

Günümüz gelinleri artık eski zamanlara göre daha doğal ve dağınık saç modellerini tercih etseler bile, birçok gelin adayları da daha gösterişli taşlarla süslü, mükemmel gelin saç modellerini tercih ediyorlar. gelin saçı modelleriyle  Düğününüzde gerçek bir prenses gibi görünmenin en garantili yolu; ihtişamlı bir topuzu, bir taç ya da gösterişli saç aksesuarlarıyla süslemektir. Saçın doğal renklerinin birkaç ton açığıyla gölgelendirilmesi ve yapay bukleler yerine doğal dalgalarla şekillendirilmesi iyi sonuç verecektir. Geniş alınlı gelinler kakül yardımıyla yüzlerini çerçeveleyebilirler.

yaz aylarında olacak düğününüz için ise ,  açık hava düğünü düşünüyorsanız özellikle örgülü saç modellerine göz atmalısınız. Çift, kalın ya da dağınık tarzda örgü stillerinden biri mutlaka size göredir. Örgü tipi saç modelleri özellikle kullanım kolaylığı yüzünden de çok tercih edilir. Sağlam bir örgü, en hareketli danslarda bile bozulmaz, gece boyu rahatça hareket edebilirsiniz böylece. Sade bir gelinliğiniz varsa gelinliğinizle orantılı olarak sade bir saç stili kullanabilirsiniz. Naturel saç dalgaları, hem şık hem de doğal görünümlü bir gelin olmanızı sağlar. Özellikle bahar aylarında olacak bir düğün planlıyorsanız gelin saçı sayılan doğal saç modellerinden birini ve ufak çiçek aksesuarlarını kullanarak çok hoş bir çift oluşturabilirsiniz.

Gelin Saçı Modelleri ResimleriYorum Yaz