Dar Elbise Modelleri

Elbise

Bir elbise lmk mcıyl mğzy girdiğinizde öyle çok modelle krşılşıyorsunuz ki; strplezden uzun kolluy, mini elbiselerden blık modellere kdr birçok çeşide rstlmk mümkün. En çok tercih edilenlerden biri ise genellikle dr elbise modelleri oluyor. Gerek iş ortmınd gerekse özel günlerde fzlsıyl tercih edilenlerden biri oln dr elbise modelleri hem uzun hem de kıs formuyl oldukç ilgi görüyor. Bu nedenle de modsı hiçbir zmn geçmiyor. Vücut htlrınızı orty çıkrn dr elbise modelleri sizlere kdınsı bir duruş ve feminen bir görünüm sğlıyor. Bu nedenle dr elbise modelleri özellikle vücut htlrı orntılı oln bynlrın vzgeçilmezleri rsınd yer lıyor. Dr elbise modellerinin diz hizsınd olnlrının iş ortmınd çok fzl tercih edilmesinin sebebi ise ciddi bir görünüm sğlmsı oluyor. İnce belli bynlr ise bel kısmı vücud oturn dr elbise modellerini tercih ederek ince bellerinin güzelliğini sergiliyor. Siyh dr elbise modelleri ciddi ortmlrd en çok tercih edilenlerin bşınd geliyor.

Sdece diz hizsınd olnlrl sınırlndırmk dr elbise modellerine hksızlık olcktır. Zir uzun olnlrı d dvet ve orgnizsyonlrd sıklıkl krşımız çıkıyor. Uzun dr elbise modelleri biyelere çok ykışıyor olmsı nedeniyle birçok çeşidine rstlmk mümkün oluyor. Özellikle blık model dr elbiseler ince belli bynlr çok ykışıyor. Rhtlık çısınd slş modeller tercih edilse bile düğün, nişn gibi orgnizsyonlrd bu trz modeller çok fzl tercih edilmiyor. Dr elbise modelleri dh kibr bir görünüm kzndırmsı sebebiyle slş modellere ornl dh fzl tercih ediliyor.

Dr elbise modellerinin renklerine gelecek olursk bu modelde tsrlnn elbiseler her renge çok ykışıyor. Sdece siyhl değil tüm renklere ykışn dr elbiseler vizon tonlrıyl bütünleşince şık ve sde bir görünüm sergiliyor. Sten kumşlrdn tsrlndıklrınd fzl kilolrı gösterebilen bu modeller frklı kumşlr kullnıldığınd birz dh kullnılbilir hle geliyor. Boyun çizgili zebr desenli dr elbise modelleri ise sizi olduğunuzdn dh uzun boylu göstermeye yrdımcı okuyor. Ayrıc iki y d üç renk olrk tsrlnn modeller de oldukç beğenilen modeller rsınd yer lıyor.

[gllery ids="51886,51887,51888,51889,51890,51891,51892,51893,51894"]

 

Yorum Yaz