Dar Elbise Modelleri 2015

Bir elbise almak amacıyla mağazaya girdiğinizde öyle çok modelle karşılaşıyorsunuz ki; straplezden uzun kolluya, mini elbiselerden balık modellere kadar birçok çeşide rastlamak mümkün. En çok tercih edilenlerden biri ise genellikle dar elbise modelleri oluyor. Gerek iş ortamında gerekse özel günlerde fazlasıyla tercih edilenlerden biri olan dar elbise modelleri hem uzun hem de kısa formuyla oldukça ilgi görüyor. Bu nedenle de modası hiçbir zaman geçmiyor. Vücut hatlarınızı ortaya çıkaran dar elbise modelleri sizlere kadınsı bir duruş ve feminen bir görünüm sağlıyor. Bu nedenle dar elbise modelleri özellikle vücut hatları orantılı olan bayanların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dar elbise modellerinin diz hizasında olanlarının iş ortamında çok fazla tercih edilmesinin sebebi ise ciddi bir görünüm sağlaması oluyor. İnce belli bayanlar ise bel kısmı vücuda oturan dar elbise modellerini tercih ederek ince bellerinin güzelliğini sergiliyor. Siyah dar elbise modelleri ciddi ortamlarda en çok tercih edilenlerin başında geliyor.

Sadece diz hizasında olanlarla sınırlandırmak dar elbise modellerine haksızlık olacaktır. Zira uzun olanları da davet ve organizasyonlarda sıklıkla karşımıza çıkıyor. Uzun dar elbise modelleri abiyelere çok yakışıyor olması nedeniyle birçok çeşidine rastlamak mümkün oluyor. Özellikle balık model dar elbiseler ince belli bayanlara çok yakışıyor. Rahatlık açısında salaş modeller tercih edilse bile düğün, nişan gibi organizasyonlarda bu tarz modeller çok fazla tercih edilmiyor. Dar elbise modelleri daha kibar bir görünüm kazandırması sebebiyle salaş modellere oranla daha fazla tercih ediliyor.

Dar elbise modellerinin renklerine gelecek olursak bu modelde tasarlanan elbiseler her renge çok yakışıyor. Sadece siyahla değil tüm renklere yakışan dar elbiseler vizon tonlarıyla bütünleşince şık ve sade bir görünüm sergiliyor. Saten kumaşlardan tasarlandıklarında fazla kiloları gösterebilen bu modeller farklı kumaşlar kullanıldığında biraz daha kullanılabilir hale geliyor. Boyuna çizgili zebra desenli dar elbise modelleri ise sizi olduğunuzdan daha uzun boylu göstermeye yardımcı okuyor. Ayrıca iki ya da üç renk olarak tasarlanan modeller de oldukça beğenilen modeller arasında yer alıyor.

Dar Elbise Modelleri 2015 Resimleri 

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz