Saçlara Nasıl Hacim Katılır?

Saçlarınıza biraz daha hacim katmak için yapmanız gereken tek şey, basit bir ayrım. Nemli saçlarınızı tarağın ucunu kullanarak parçalara ayırın. Her bir tutamı bigudi ile sarın ve fön makinesi ile kurutun. Tam anlamıyla kuruduğunu hissettiğinizde bigudileri çıkartın ve aşağı eğilerek saçınızı karıştırın. Jessica Alba ile çalışan Lacy Redway bunun volümlü bir etki yaratacağını söylüyor: “Doğru ayrım yapıldığında, saçın sönük duruşundan eser kalmıyor.”

KAŞLAR,

“Düz kaşlar genç bir görüntü yaratıyor. Sivriltilen uçlar geleneksel yay görüntüsüne kıyasla gözleri daha çok kaldırıcı etkiye sahip,” diyor Kate Mara’nın makyaj artisti Coleen CampbellOlwell. Makyaj uzmanının önerisine göre kaş farı yerine kalem kullanmak net ve belirgin bir sonuç elde edilmesini sağlıyor. Düz kaşlara, kısa ve hafif dokunuşlarla daha pratik biçimde form kazandırılıyor. Kaşlarınızın ucuna eğim vermeyin ve alt noktalarına kapatıcı uygulayarak tüyleri kamufle edin.

Sınırlı sayıda üretilen Synthetic de Chanel koleksiyonu görücüye çıktı. İlhamını şehirli materyallerden alan koleksiyonda; cam, metal ve kauçuk gibi maddelerin gölgelere ve dokulara dönüşmüş hallerini bulmak mümkün. Doğal pembe, şeftali ve kırmızı tonları koleksiyona taze ve flörtöz bir ruh katıyor. Synthetic de Chanel, tek bir palette dokular, renkler ve ışıkların kontrastını vaat ediyor. Peki bir şehir kızı makyajını nasıl taçlandırmalı? Bu noktada; aydınlık, vamp ve gösterişli Rouge Allure ruj dörtlüsü devreye giriyor.

CİLDİNİZE IŞILTI KATIN

Vanilya içeren kokusu ve çikolatayı andıran tasarımıyla iki tonlu toplam dört çeşidiyle Kiko Milano Blush Cocoa Shock allık fark yaratıyor. Fırınlanmış mat formülü ciltte pürüzsüz bir bitiş sağlıyor. Ayrı ayrı ya da birbiriyle karıştırılarak kullanılabilen yapısıyla cildinizin doğal olarak ışıldamasını sağlarken yumuşak ve ince dokusu sayesinde cilde ipeksi bir görünüm veriyor. İnce tonlardan oluşan koleksiyon makyajınıza canlılık ve doğallık katarken, koleksiyonun ilgi çekici ambalaj tasarımı ürünleri gün boyu yanınızda taşıyabilme imkanı sağlıyor. Dermatolojik olarak test edilmiş, paraben içermeyen, gözenekleri tıkamayan özellikleriyle dikkat çekiyor.

“Eyeliner olmadan eksik hissediyorum. Neyse ki bu tombul fırça sayesinde istediğim kedi gözü efektini elde edebiliyorum. Artık mükemmel bakışlar için eyeliner ile uğraşmak zorunda değilim.”

Saçlara Nasıl Hacim Katılır? Resimleri
Saçlara Nasıl Hacim Katılır?_1.jpgSaçlara Nasıl Hacim Katılır?_0.jpg

Yorum Yaz