TAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ

Göz bazı olarak MUFE Lift Concealer kullanıldı. Ardından Naked Skin Medium’la göz altına kapatıcı uygulandı. Kaş jeli olarak Eyeko Brow Gel ve M.A.C True Brunette tercih edildi. Lorac Pro far paletindeki Rose Rengi far olarak kullanıldı. Yanaklara Tom Ford Shade and llluminate 02 Intensity Two ve Skin llluminating Powder Duo 01 Mood Light karıştırılarak uygulandı. Ruj olarak da Nars Orgasm sürüldü. TAKISWAROVSKI ELBİSEMEHTAP ELAİDİ Göz bazı olarak Smashbox Photo Finish, conceoer olarak Tom Ford Light 1 sürülerek makyaja başlandı. Far olarak Too Faced The Returrı of Sexy’nin The Bombshell paletindeki gri ve üzerine Tom Ford Eye Color Quad 10 Titanium Smoke’la gölge yapıldı. Bütün hepsinin üzerine de Clam Rock’ın Heavy Metal gümüş rengi simli ışıltısı göz pınarlarına uygulandı. Ten makyajında fondöten olarak Tom Ford Traceless Perfecting Foundation SPF15 tercih edildi. Göz bölgesindeki griliği hafif almak için de MAC Life’s Luxury göz kalemi sürüldü.

Kirpikleri vurgulamak için Be ne fit Roller Lash’den destek alındı. Yanaklara Gwen Stefani paletinde bronz tonla renk verildikten sonra son olarak Nars Sex Machine’le dudaklara renk verildi. TAKISWAROVSKI DURU GÜZEL Temiz ve yalın bir görünüm ana amaçtı. Bu nedenle göz bazı olarak MUFE Lift ‘ Concealer kullanıldı. Ardından Naked Skin Medium’la göz altına kapatıcı uygulandı. Kaş jeli olarak Eyeko Brow Gel ve M.A.C True Brunette tercih edildi. Lorac Pro far paletindeki Rose Rengi far olarak kullanıldı. Yanaklara Tom Ford Shade and llluminate 02 Intensity Two ve Skin llluminating Powder DuoO 1 Mood Light karıştırılarak uygulandı. Ruj olarak M.A.C, mask olarak Chanşl Le Volüme tercih TAKISWAROVSKI BLUZMEHTAP ELAİDİ [top Faced The Return of Sexy paletin bağdaki mor-royrdüm Icon serisinin-tpnpayla göze .gölge yapıldı. M.A.C DmjİİkjPurpe veÇhanel Le Crayon Khol tyMğe Noj göz içine çekildi. Oöî bazı oKsshbpx 24 HouriPholo FinistM IjMlanıldı. yfontür için-Make up For Ever ScülptiM PaletteğMû 20 uygulandıktan sonra cra altına Târp Ford Concealer Light 1 sürüfaü. Fondöten olaraksa EIİİ& S103L modelin cildine uygulagdı&Highlight. ”0n The Balm Mary LouManizer’den Mcoy Cwen Stefani paletin şeftali rengiyle moğlıklı görünüm kazandırıldı.

Chgnel Tmaskara Le Volüme ağı 90’a kirpiklere hacim kazandırıldj. MefiC’in kaş jeli True Brunette ve Bobbi srown Naturel Brow Shaper’la kaşlara şelal verildi. Son olarak dudaklar Nars SejMachine kalem ruj ve Joma Gloss’la renilendirildi. Girdiğiniz her ortamdaki bakışların ilgi odağı olan o kadın mısınız? Yoksa sabahları hiçbir gücün uyandıramadığı. sürekli alarmı erteleyen? Ya da bütün haftaiçi Cumartesi gecesinin ve o çılgın partinin hayalini kuran mısınız? Hangi tarz kadın olursanız olun bu ürün vazgeçilmeziniz olmaya aday. YSL Beaute Kreatif Makyaj Direktörü Lloyd Simmonds, ürünle ilk tanışmasını şöyle anlatıyor: Touche Eclat’yi ilk kullandığım zamanı hatırlıyor muyum? Tuhaf bir şekilde. evet çok iyi hatırlıyorum. Oldukça yoğun geçen bir şovun kulisindeydim. Ve gerçekten, onu ilk kullandığım anda adeta sihirli bir değnek değmiş gibi ten üzerinde saniyeler içinde yarattığı aydınlatıcılığına, yorgunluğun izlerini yok edişine ve yüz hatlarını ortaya çıkararak belirginleştirmesine inanamadım. Bu gerçekten olağanüstüydü!’ İçinizdeki ışığı açığa çıkarın Sürekli taklit edilse de aslında ondan sadece bir tane var. Çünkü o. olağanüstü ışık yaratan pigmentleri ve hafif dokunuşu ile eşsiz bir aydınlık yaratarak, göz alıcı bir görünüm yaratmak için adeta ten üzerinde kayarak tenle bütünleşiyor. Genç, kışkırtıcı, hiç olmadığı kadar özgür! Ürün üç yeni sloganla karşımıza çıkıyor. Tabii kim olduğunuzu, nasıl hissettiğinizi gösteren ve ışık saçan mucizevi bir formülle. Bu eşsiz ikonun kim olduğunu zaten biliyorsunuz, size sadece sloganınızı seçmek kalıyor.

TAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ Resimleri
TAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_3.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_4.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_9.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_7.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_2.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_0.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_19.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_17.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_15.jpgTAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ_13.jpg

Yorum Yaz