TAKI SWAROVSKI BLUZ MEHTAP ELAİDİ

Göz bzı olrk MUFE Lift Conceler kullnıldı. Ardındn Nked Skin Medium’l göz ltın kptıcı uygulndı. Kş jeli olrk Eyeko Brow Gel ve M.A.C True Brunette tercih edildi. Lorc Pro fr pletindeki Rose Rengi fr olrk kullnıldı. Ynklr Tom Ford Shde nd llluminte 02 Intensity Two ve Skin llluminting Powder Duo 01 Mood Light krıştırılrk uygulndı. Ruj olrk d Nrs Orgsm sürüldü. TAKISWAROVSKI ELBİSEMEHTAP ELAİDİ Göz bzı olrk Smshbox Photo Finish, conceoer olrk Tom Ford Light 1 sürülerek mkyj bşlndı. Fr olrk Too Fced The Returrı of Sexy’nin The Bombshell pletindeki gri ve üzerine Tom Ford Eye Color Qud 10 Titnium Smoke’l gölge ypıldı. Bütün hepsinin üzerine de Clm Rock’ın Hevy Metl gümüş rengi simli ışıltısı göz pınrlrın uygulndı. Ten mkyjınd fondöten olrk Tom Ford Trceless Perfecting Foundtion SPF15 tercih edildi. Göz bölgesindeki griliği hfif lmk için de MAC Life’s Luxury göz klemi sürüldü.

Kirpikleri vurgulmk için Be ne fit Roller Lsh’den destek lındı. Ynklr Gwen Stefni pletinde bronz tonl renk verildikten sonr son olrk Nrs Sex Mchine’le dudklr renk verildi. TAKISWAROVSKI DURU GÜZEL Temiz ve ylın bir görünüm n mçtı. Bu nedenle göz bzı olrk MUFE Lift ‘ Conceler kullnıldı. Ardındn Nked Skin Medium’l göz ltın kptıcı uygulndı. Kş jeli olrk Eyeko Brow Gel ve M.A.C True Brunette tercih edildi. Lorc Pro fr pletindeki Rose Rengi fr olrk kullnıldı. Ynklr Tom Ford Shde nd llluminte 02 Intensity Two ve Skin llluminting Powder DuoO 1 Mood Light krıştırılrk uygulndı. Ruj olrk M.A.C, msk olrk Chnşl Le Volüme tercih TAKISWAROVSKI BLUZMEHTAP ELAİDİ [top Fced The Return of Sexy pletin bğdki mor-royrdüm Icon serisinin-tpnpyl göze .gölge ypıldı. M.A.C DmjİİkjPurpe veÇhnel Le Cryon Khol tyMğe Noj göz içine çekildi. Oöî bzı oKsshbpx 24 HouriPholo FinistM IjMlnıldı. yfontür için-Mke up For Ever ScülptiM PletteğMû 20 uygulndıktn sonr cr ltın Târp Ford Conceler Light 1 sürüfü. Fondöten olrks EIİİ& S103L modelin cildine uygulgdı&Highlight. ”0n The Blm Mry LouMnizer’den Mcoy Cwen Stefni pletin şeftli rengiyle moğlıklı görünüm kzndırıldı.

Chgnel Tmskr Le Volüme ğı 90’ kirpiklere hcim kzndırıldj. MefiC’in kş jeli True Brunette ve Bobbi srown Nturel Brow Shper’l kşlr şell verildi. Son olrk dudklr Nrs SejMchine klem ruj ve Jom Gloss’l renilendirildi. Girdiğiniz her ortmdki bkışlrın ilgi odğı oln o kdın mısınız? Yoks sbhlrı hiçbir gücün uyndırmdığı. sürekli lrmı erteleyen? Y d bütün hftiçi Cumrtesi gecesinin ve o çılgın prtinin hylini kurn mısınız? Hngi trz kdın olursnız olun bu ürün vzgeçilmeziniz olmy dy. YSL Beute Kretif Mkyj Direktörü Lloyd Simmonds, ürünle ilk tnışmsını şöyle nltıyor: Touche Eclt’yi ilk kullndığım zmnı htırlıyor muyum? Tuhf bir şekilde. evet çok iyi htırlıyorum. Oldukç yoğun geçen bir şovun kulisindeydim. Ve gerçekten, onu ilk kullndığım nd det sihirli bir değnek değmiş gibi ten üzerinde sniyeler içinde yrttığı ydınltıcılığın, yorgunluğun izlerini yok edişine ve yüz htlrını orty çıkrrk belirginleştirmesine innmdım. Bu gerçekten olğnüstüydü!’ İçinizdeki ışığı çığ çıkrın Sürekli tklit edilse de slınd ondn sdece bir tne vr. Çünkü o. olğnüstü ışık yrtn pigmentleri ve hfif dokunuşu ile eşsiz bir ydınlık yrtrk, göz lıcı bir görünüm yrtmk için det ten üzerinde kyrk tenle bütünleşiyor. Genç, kışkırtıcı, hiç olmdığı kdr özgür! Ürün üç yeni slognl krşımız çıkıyor. Tbii kim olduğunuzu, nsıl hissettiğinizi gösteren ve ışık sçn mucizevi bir formülle. Bu eşsiz ikonun kim olduğunu zten biliyorsunuz, size sdece slognınızı seçmek klıyor.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz