Son Moda Trendleri ve Nasıl Giyilir

son moda trendleri ve nasil giyilir 14

Bu hrik mkle ile değişen mevsimlerde grdırobunuzu nsıl koruycğınızı öğrenin. Mod trendleri her zmn değişiyor, bu yüzden gemiye tlyın ve yeni ipuçlrı ve püf noktlrı öğrenin!

Mevcut Mod Nedir?

Mod söz konusu olduğund, her zmn tkip edilecek yeni trendler ve bunlrı görünümünüze dhil etmenin yollrı vrdır. İster cemi olun, ister deneyimli bir profesyonel olun, işte bilmeniz gereken en son mod trendlerinden bzılrı.

1. Büyük Boy Açıklmlı Kolye

Bu sezon, büyük boy ifde kolyeler çok mod. İster büyük boy küpeler ister gösterişli bir kolye olsun, bu prçlr görünümünüze birz dh fzl hv ktr ve kendi bşlrın gerçekten öne çıkbilir.

2. Midi Etek Trendi

Etekler yüzyıllrdır vr ols d midi etek trendi bu sezon kesinlikle geri dönüş ypıyor. Bu trend, hem rht hem de şık bir şeyi ynı nd giymek isteyenler için ideldir.

3. Metlik Görünüm

Metlik bskılr bu sezond kesinlikle vr, bu nedenle görünümünüze birz dh ihtişm ktmnın bir yolunu rıyorsnız, Metlik bskılr doğru yol olbilir. Ylnızc kendi bşlrın güzel görünmekle klmzlr, ynı zmnd dh cnlı görünmeleri için diğer krmşık yrıntılr ve ksesurlrl birlikte kullnılbilirler.

[gllery ids="108970,108971,108972,108973,108974,108975,108976,108977,108978,108979,108980,108981,108982,108983,108984"]

Modern Mod

Son Mod Trendleri ve Nsıl Giyilir?

Çoğu insn gibiyseniz, her zmn en yeni ve en trend mod trendlerinin peşindesiniz. Anck dikkt edilmesi gereken en son mod trendlerinden bzılrı nelerdir? İşte bşlmk için birkç tne:

1. Mksi elbise. Bu popüler stil tmmen uzunlukl ilgilidir. Mksi elbiseler yere kdr uzunlukt vey beline ykın olbilir ve genellikle hoş bir kesime shiptirler. Tek bşın y d kemerle kullnbileceğiniz bu modeller sıck hvlr için ideldir.

2. Bohem görünüm. Bu mody uygun stil, tmmen doğl kumşlr ve toprk tonlrı ile ilgilidir. Boho’dn ilhm ln giysiler rsınd uzun etekler, tunikler ve köylü bluzlrı bulunur. Fiyonklu kolyeler, şık güneş gözlükleri ve renkli küpelerle ksesur olrk kullnbilirsiniz.

3. Spor trendi. Atletik giysiler son zmnlrd mod dünysı trfındn benimsendi ve üstler ve ltlr için bir istisn yok. Sporculr, kıs üstlerden tuniklere ve jogger’lr kdr kendi görünümlerini oluşturmk için frklı stilleri kolyc krıştırıp eşleştirebilirler.

4. Ypısız elbise trendi. Bu stil, fırfırlı ve yıprnmış görünümün ynı sır eskisinden dh uzun oln eteklere odklnır. Dekolteli trendin bu versiyonund dökümlü yklr, büyük kollr ve çn kollr popüler.

5. Bğcık trendi. Dntel, birçok kdın mod ürününün temel öğesidir, nck rtık tletik giysilere, özellikle de spor sutyenlerine de dhil edilmiştir.

6. Yeni nne stili. Bu sıck hv trendi, ilk sevinçlerini bekleyen kdınlr için güzel hmile stilleri sunuyor. Bu trend, kıs üstlerden tuniklere, bol pntolonlr ve ltınd eşleşen kıs üstler ve tletlerle şortlr kdr her şeyi içeriyor.

Trendler Nsıl Giyilir

Mod oyununu geliştirmek istiyorsn, seni koruduk. Gösterişli yklrdn trend renklere kdr dikkt edilmesi gereken en son trendler ve bunlrın nsıl giyileceği burd. Aşğıdki hızlı ipuçlrımız göz tın ve stil kznın!

Bu sonbhrd en çok görülen trendlerden biri de bohem görünüm. Bu görünüm, dokulu bir görünüm oluşturbilmeniz için prçlrı ktmnlmkl ilgilidir. Bunu ypmnın hrik bir yolu, bir tişörtün üzerine bir süveter giymektir. Hvlr soğumy bşldığınd, ekstr sıcklık için bzı hırklr vey kzklr giyin. Dh ypılndırılmış bir görünüm için, bir kzğı özel pntolon vey eteklerle eşleştirmeyi deneyin. Son olrk, ekstr bir renk ptlmsı için bir çift gösterişli küpe vey bileklik ekleyin.

Bu sonbhrın bir diğer popüler trendi de ptenci eteği. Bu etek yüksek bir bele shiptir ve mükemmel uyumu bulbilmeniz için çeşitli uzunluklrd gelir. Ekstr bir renk tonu vermek için prlk tozluklr vey spor ykkbılr gibi cesur ksesurlrl giymeyi deneyin. Dh incelikli bir görünüm için siyh vey khverengi botlr gibi nötr renklerle tmmlyın.

Grdırobunuzd koyu renkler eksikse, bu sonbhr trendi denemek için hrik bir zmn. En sevdiğiniz kırmızı rujunuzu sürün ve keskin bir görünüm için ifde kolye vey bileklik gibi siyh tkılr ekleyin. Dh sde bir görünüm için gri klem eteklerle eşleştirin, çünkü hem çlışırken hem de kendinizi şık hissedebilirsiniz.

Mevcut Trendlerden Bzılrı Nelerdir?

Son birkç yd popüler oln bir dizi mod trendi vr. En popüler trendlerden bzılrı rsınd boho şıklığı, skeri trz ve plj stilleri yer lıyor. Aşğıd bu trendleri nsıl giyeceğinize dir bzı ipuçlrı verilmiştir.

Boho Chic: Bu trend tmmen mody rht bir yklşım benimsemekle ilgili. Tunikler ve hırklr gibi Bohem hvsı tşıyn bol giysiler giyebilirsiniz. Görünümünüze ilginç bir unsur eklemek için eskitilmiş vey eski mod giysiler giymeyi de deneyebilirsiniz.

Yorum Yaz