Oxxo Çanta Modelleri

FİYONKLAR

Sofistike bir görünüm yrtmk istiyorsnız hiç şüphesiz en iyi lterntif fiyonklr. Özellikle de Giles koleksiyonundki gibi prlk olnlr.

“Ldylike” bir stil için fiyonklu kemerleri kloş eteklerle kombinleyin.

KALIN KEMERLER

Sonbhr-Kış/17 koleksiyonun hızlı dpte olbilmek için en prtik yol kim kemerler. Büyük toklr d revçt. En çok d Roksnd Ilincic defilesindeki gibi ceketlerin üzerine tkılnlr.

Çntlr şıklığındn ödün vermek istemeyen bynlrın her dim kullndıklrı kıyfetleri en iyi bir şekilde tmmlyn ksesurlrdır. Çntlr bynlrın kıyfetlerine yrı şıklık ve estetik ktn kıyfetlerini tmmlyn şıklıklrını ön pln çıkrn en önemli ksesurlrsn biridir. Eğer kıyfetimiz tercihen o gün için birz vsts bunu çok şık ve gösterişli bir çnt ile tmmlyrk o günü çok hoş bir şekilde geçirebiliriz. Yni bu denli önemli ksesurlr rsınd yer lır çntlr. Bynlr her yere giderken mutlk kıyfeti ile uyum sğlyck oln bir çnt tercih etmek zorundlr dır. Bu nedenle de bynlrın çok fzl çntlr ihtiyçlrı bulunmktdır. bu nedenle de tercih edilecek oln çntnın herhngi bir çnt değil de oxxo çnt modelleri rsınd seçilmiş bir çnt olmsı gerekmektedir.

Çok şık ve çok modern trzd çntlrı bulunmktdır oxxo sersinde her trz ve her kıyfete uyun olck şekilde tsrlnmış oln çnt modelleri bulunmktdır. Frklı renkteki ve modeldeki çnt modelleri ile sizlerin şıklıklrını çok hoş bir şekilde tmmlycktır. Kıyfetleriniz ile çok hoş bir uyum yklyck ve sizlerin şıklığın şıklık ktcktır.

Serisi son derece modern çnt modelleri ile sizlere sunulmktdır. Şıklığı ve modernliği ile birlikte klitesi ile de sizleri hyrn bırkcktır. Şıklığın düşkün oln bynlrın tek tercihidir. Modeller ile her kıyfetinizde kusursuz bir şıklık ve uyum yklycksınız. Her kıyfete uygun frklı renk ve model seçenekleri ile sizleri her dim çok şık ve modern bir şekilde tmmlycktır. Yrım kln şıklık şıklık değildir diyerek sizleri tmmlyck oln en modern ve kliteli çntlr oxxo serisindedir. Kıyfetlerinizdeki eksiklikleri tmmlyck kdr mükemmel çnt modellerine shiptir.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz