Oxxo Çanta Modelleri

FİYONKLAR

Sofistike bir görünüm yaratmak istiyorsanız hiç şüphesiz en iyi alternatif fiyonklar. Özellikle de Giles koleksiyonundaki gibi parlak olanlar.

“Ladylike” bir stil için fiyonklu kemerleri kloş eteklerle kombinleyin.

KALIN KEMERLER

Sonbahar-Kış/17 koleksiyonuna hızlı adapte olabilmek için en pratik yol kaim kemerler. Büyük tokalar da revaçta. En çok da Roksanda Ilincic defilesindeki gibi ceketlerin üzerine takılanlar.

Çantalar şıklığından ödün vermek istemeyen bayanların her daim kullandıkları kıyafetleri en iyi bir şekilde tamamlayan aksesuarlardır. Çantalar bayanların kıyafetlerine ayrı şıklık ve estetik katan kıyafetlerini tamamlayan şıklıklarını ön plan çıkaran en önemli aksesuarlarsan biridir. Eğer kıyafetimiz tercihen o gün için biraz vasatsa bunu çok şık ve gösterişli bir çanta ile tamamlayarak o günü çok hoş bir şekilde geçirebiliriz. Yani bu denli önemli aksesuarlar arasında yer alır çantalar. Bayanlar her yere giderken mutlaka kıyafeti ile uyum sağlayacak olan bir çanta tercih etmek zorundalar dır. Bu nedenle de bayanların çok fazla çantalara ihtiyaçları bulunmaktadır. bu nedenle de tercih edilecek olan çantanın herhangi bir çanta değil de oxxo çanta modelleri arasında seçilmiş bir çanta olması gerekmektedir.

Çok şık ve çok modern tarzda çantaları bulunmaktadır oxxo sersinde her tarza ve her kıyafete uyun olacak şekilde tasarlanmış olan çanta modelleri bulunmaktadır. Farklı renkteki ve modeldeki çanta modelleri ile sizlerin şıklıklarını çok hoş bir şekilde tamamlayacaktır. Kıyafetleriniz ile çok hoş bir uyum yakalayacak ve sizlerin şıklığına şıklık katacaktır.

Serisi son derece modern çanta modelleri ile sizlere sunulmaktadır. Şıklığı ve modernliği ile birlikte kalitesi ile de sizleri hayran bırakacaktır. Şıklığına düşkün olan bayanların tek tercihidir. Modeller ile her kıyafetinizde kusursuz bir şıklık ve uyum yakalayacaksınız. Her kıyafete uygun farklı renk ve model seçenekleri ile sizleri her daim çok şık ve modern bir şekilde tamamlayacaktır. Yarım kalan şıklık şıklık değildir diyerek sizleri tamamlayacak olan en modern ve kaliteli çantalar oxxo serisindedir. Kıyafetlerinizdeki eksiklikleri tamamlayacak kadar mükemmel çanta modellerine sahiptir.

Oxxo Çanta Modelleri Resimleri
Oxxo Çanta Modelleri_1.jpg

2016-kis-canta-modelleri-5.jpg

2014-desa-kış-çanta-modelleri.jpg

bayan-çanta-modelleri-2016.jpg

vakko-2016-en-güzel-çanta-modelleri.jpg

2016-Çanta-Modelleri.jpg

çanta-modelleri-2016.jpg

2016-Çanta-Modelleri.jpg

Oxxo Çanta Modelleri_3.jpg

Oxxo Çanta Modelleri_0.jpg

Yorum Yaz