Sokak modası pantolon kombinleri

Dünyanın bütün şehirlerinde sokak modası önem arz eder. Çünkü birçok kadın sokak modası ile giyim kuşam belirlemesi yaparlar. O yıla özgü yaratılan çoğu kombinin yeri sokak modasında çoktan hazır olmaktadır. Kadınların hemcinslerinin giyim kuşamlarından çok şey aldıkları biliniyor. Yaratılan kombinlerin sokak modasından ilham alınma nedeni de aslında budur. Pantolon kombinleri yılına özgü sokak modasında dar pantolonlar yine dikkati çekiyor.

Vücuda oturan ve kalça görünümünü oldukça dik gösteren hem dar hem de yüksek belli pantolon modelleri, seksi bir görüntü oluşturuyor. Çoğu kadına yakışan ve üzerinde çok iyi görünen bu modeller kadınların dünyaca ünlü modellerden ilham almasını sağlamaktadır. Çoğu moda ikonu sokak modası yaratabilmek adına mükemmel kombinler ile hayranların karşısına çıktığı biliniyor. Bunlardan bir tanesi de Rihanna’ dır. Giymiş olduğu gümüş rengi ayak bileğinden kısa olan pantolon modeli beyaz bir bluz ile mükemmel bir kombin oluşturmuştu.

yılına sokak pantolon kombinleri içinde bulunan gri ve parçalı bulutlu bir görüntü veren kot pantolonlar ile üzerine giyilen krem rengi bol döküm penyeler dikkat çekiyor. Birçok kişinin üzeride sokakta bu kombine rastlamanız kaçınılmaz olacaktır. Gri pantolonların kadınlar üzerinde oluşturduğu etkiyi herkes bilir. Gri kotlar cazibeyi daha da ortaya çıkarmaktadır.

Eğer seksi bir kombin oluşturma gayreti içindeyseniz, bunun için mutlaka gri kot pantolonları krem V yaka bir bluz ile kombin ederek kemerlerden yardım alabilirsiniz. Bu sizin oldukça şık görünmenizde yararlı olacaktır. Kadınların tercih ettiği bir pantolon türü de İspanyol paça pantolonlardır. Bunlar son zamanlarda oldukça moda olan pantolonlardır. Ancak bunlar uzun boylu kazaklar veya tişörtler ile kombin edildiği zaman harika bir görüntü ortaya çıkarıyor.

Sokak modası pantolon kombinleri yeni sezon için bir de kumaş pantolon çizgisini çok seven hanımlar için geliyor. Kadınların mükemmel görünmelerinin sağlanmasında büyük yardımı olan pantolonlar her kadının gardırobunu süsleyen modellerden oluşur. Kadınların hoşuna giden bir diğer kombin ise askılı tişörtlerin altına giyilen boy- friend pantolon kombinleridir. Bütün yaz bu modanın bulunduğu sokakları görmek mümkün olacaktır.

Sokak modası pantolon kombinleri ResimleriYorum Yaz