Sonbahar Kış Sokak Modası

Sokak modası özellikle gençler arasında çok yaygın olan bir tarzı simgeler. sonbahar kış sokak modası da yeni trend tasarımlarla karşımızda. Giyimden aksesuara kadar sokak modasına dair pek çok ip ucu sunacağımız bu yazımızda oldukça dinamik bir tarzın esintilerini bulabileceksiniz. Sonbahar kış sokak modası koleksiyonunda en trend tasarımlardan biri olan botlar şimdiden adından söz ettiriyor.

Daha çok spor ve sıra dışı çizgilerle bizlere merhaba diyen sonbahar kış sokak trendleri yine dinamik bir görünümle karşımızda. Sezon boyunca asi rüzgarlar estirerek sizleri etkisi altına alacak bir diğer trend ise hiç şüphesiz mini ceketler oluyor. Fermuar detaylarıyla süslenen desenli biker ceketler sonbahar kış sokak stilleri arasında en çok ilgi görenlerden bir tanesi. Sokak modasına genellikle spor çizgilerin hakim olduğundan bahsetmiştik. Bu nedenle sweatshirtler de gençler arasında yeniden trend haline geldi.

sonbahar kış sokak modası denildiğinde etnik desenlerin de ön planda olduğunu görüyoruz. Desenli trençkotlardan panço ve aksesuarlara kadar pek çok koleksiyonda etnik desenlerin hakim olduğunu söylemek mümkün. Sonbahar kış sokak trendleri sezonunda bot koleksiyonlarının dikkat çektiğinden söz etmiştik. Yeni sezonda özellikle cut – out bot modelleri büyük bir ilgi gördü. Dar paça pantolonlarınızın altına giyerek tarzınızı yansıtacağınız bu şık botlar klasik görünümün dışına çıkmak isteyenler için bire bir.

sonbahar kış sokak modası denildiğinde sırt çantaları da akla geliyor. Uzun bir süredir gençler arasında trend haline gelen sırt çantaları özgür bir tarzı yansıtmasının yanında kullanım rahatlığı nedeniyle de ilk alternatiflerden olmakta. Sokağın ruhunu yansıtmayı amaçlayan sonbahar kış sokak stilleri sezonunda kalın zincirli ve büyük taş detaylı aksesuarlar da büyük bir ilgi görmekte.

Özellikle gold renkli takıların yoğun ilgi gördüğü sezonda boyuna takılan kalın zincirler sıklıkla tercih ediliyor. sonbahar kış sokak modası bu sezon yine büyük bir ilgi görmeyi başardı. Klasik tasarımlardan uzaklaşarak sıra dışı tarzınızı yansıtan sokak modasında oldukça dinamik tasarımlar bulunuyor. sonbahar kış sokak modası açısından değerlendirdiğimizde nostaljik tasarımların değer kazandığını söyleyebiliriz.

Sonbahar Kış Sokak Modası ResimleriYorum Yaz