Zühre pardesü modelleri

Tesettür giyimin en şık tasarımını yansıtan markalardan olan Zühre markası, ilgi çekici pardesü modelleri tasarımlarıylamodasında sıkça tercih ediliyor. Her renkten butiği bulabileceğiniz marka butiklerinde, son derece iddialı ve bir o kadarda ilgi gören tasarımlar ön planda. Bu tasarımlar hemen her yerde tercih edilebilecek, klasik giyimi yansıtan şık bayan tasarımlarından. Zühre pardesü modelleri bu şıklığı sizlere klasik bir giyim ile sunuyor. Aynı zamanda bunu katalog resimlerinde kombin bir model ile hazırlıyor. Yani birçok markanın butiklerinde sadece o model ile ilgili görseli bulurken, Zühre markasının katalog resimlerinde, kombin yapabileceğiniz renklerin de olduğunu görebilirsiniz. Bence Zühre pardesü modelleri ve tasarımlarının bu denli şık bir şekilde oluşturulması, markaya ayrı bir renk katmış diyebilirim. Zaten işin hakkını veren tesettür giyim markaları çok az. Elle sayılacak kadar az olan bu markalar arasında en şık modelleri sunan markanın Zühre olduğunu söyleyebilirim.

Markayı tanımayan bayanlara ne denli tasarımların ön planda olduğunu söylemek istiyorum. Şöyle bir marka butiklerine baktığımız zaman, dikkat çekici olan kap tasarımlarını ön planda görüyoruz. Bunun yanında kap butiklerine destek sağlayacak olan eşarp ve çanta koleksiyonları da tam anlamıyla muazzam görünüyor. Tabi Zühre pardesü tasarım ve modelleri de görülmeye değer. Bu modeller arasında en sık tercih edilen butikleri tek tek hazırladım. Dikkat çeken bu butikler arasında kış modası için seçilen çok fazla modelin olduğunu söyleyebilirim. pardesü modelleri arasında bu renklerin yeri büyük. Sadece renk olarak da değil, tasarım yönünden de ince bir işçilik var. Biraz esnaf ağzıyla konuştuğumun farkındayım, ancak tasarımların kalitesini bir esnaf ağzıyla aktarabilirim. Hemen her tesettür markasının yeni sezon modellerini 3kmoda.com sayfamızda incelemiştik. Görsellerde de göreceğiniz bu tasarımları diğer markalarda pek sık görememiştik. Zühre pardesü koleksiyonları, özgün bir modeli ön planda tutuyor. Keşke her marka verdiği fiyat aralığına göre işini bu şekilde yapabilse.

Peki bu kadar övdüğümüz modeller neler? Saymakla bitmeyecek çok fazla renk ve pardesü modeli var. Ben size en beğendiğim modelleri sunuyor olacağım. Daha sonrasında siz, görselleri inceleyerek, trend bir koleksiyonu yakalayabilirsiniz. Benim kış sezonu için elle göstereceğim tek bir renk var. O da lacivert renk tonlarıyla oluşturulan pardesü modelleri oluyor. Neden diye soracak olursanız, rengin ve tasarımın işlenişinden kaynaklanıyor. Biliyorsunuz ki, lacivert rengi dünyaca ünlü birçok marka tarafından sıkça tercih ediliyor. Aynı zamanda bayanların da bu renge ayrı bir sempatisi var. Zühre pardesü modelleri için de aynı şeyi söylemek mümkün. Markanın reyonlarına uzaktan baktığınız zaman, sizin de bu tasarımlara ayrı bir sempatiniz olacaktır. Özellikle bu renkten bir tasarım var ki, büyülüyor. Kemer bölgesinde kurdele ve yaka bölümünde lacivert bir gül olan bu tasarım son derece iddialı. Ünlü tesettür giyim markaları arasında dahi bu modele benzer bir tasarımı görememiştim.

Markayı çok övsek de, bu övgüyü hak eden ender markalardan. Yine de eksik olan tarafının olduğunu söyleyebilirim. Eksik olan en büyük yanı, sunduğu ürünlerinde kaliteli bir katalog resmini sunmamasından kaynaklanıyor. Ünlü markaların hepsi, resmi sitesinde renkli ve ayrıcalıklı olan yüksek kaliteli resimler sunarken, Zühre markası bundan biraz geride kalmış. Belki işe başlanması gereken en büyük kısım bu detay. Çünkü bayanları etkilemenin yolu, modelleri fazla göstermekten başlıyor. Markanın mağazalarında sunduğu fiyatları takipte olan her bayan bilir. Zühre pardesü fiyatları markanın resmi online alışveriş sitesinde daha uygun. Fiyat aralığı uygun olan tasarımları arıyorsanız, isterseniz biraz da resmi online alışveriş sitesine göz atın. Sadece online alışveriş sitesinde de değil, markanın mağazalarında sunduğu kampanyalar da sizlere ah dedirtecektir. Ben Zühre pardesü modelleri arasından en trend tasarımları kendimce seçtim. Bakalım sizler de benimle aynı fikirde misiniz?

Zühre pardesü modelleri ResimleriYorum Yaz