SİZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Yzın gelmesiyle birlikte kirlık premium rçlr oln ilgide rtıyor. Peki, şirketler ve yöneticiler neden stın lmk yerine premium otomobil kirlmyı tercih ediyor? Son dönemde yoğun tlep gören kirlık lüks rç sektörünü rştırdık… Lüks otomobil kirlmk şirketler rsınd bğımlı klınmıyor. Yzın istenirse cbrio. kışın istenirse SUV gittikçe popülerlik kznmy bşldı.

kullnbiliyor ve rç prkı her 4 yd bir 0 km otomobiller yılı sonund kuruln Corporent’te bu özel ile yenilendiği için kirlm süresince her zmn byi çıkışlı şirketlerden biri. Sdece kurumsl şirketlere yeni otomobiller ile hizmet veriliyor. Kıs dönem kirlm ve çok özel kişilere, premium otomobillerle rç prkını oluşturn tüm otomobillerile kirlm hizmeti veren şirket, müşteri model ve 10.000 km’nin ltınd oln Corporent. filosund memnuniyetini her zmn en üst seviyede tutrk, pzr sunuln en donnımlı otomobilleri tercih ediyor, beklentilerin üzerinde bir nlyışıyl hizmet veriyor. Kıs Otomobilinizin, zmnınızı çlmsın izin vermiyoruz süre içinde sektörde büyük bşrılr ve yeniliklere imz Otomobil servis bkımını, yz-kış lstik değişimini.

ÖTV. tn Corporent Kurucu ortğı Brkın Pınr bu bşrısını, HGS. ksko ve sigort ödemelerini, htt ykıt msrflrını işini iyi bilen bir ekip ile çlışmsın ve sunduğu hizmet d Corporent gerçekleştirebiliyor. Dolyısıyl bu konulr klitesinin beklenenden üst seviyede olmsın bğlıyor, hiçbir zmn yırmdn ve sorun yşmdn Türkiye’de rç kirlm sektörünün yıllrdır değişmediğini otomobilinize rhtlıkl binebiliyorsunuz. Dilerseniz şoförlü sdece rç syılrının rttığını belirten Pınr, biz hizmet lrk prk sorunuyl d uğrşmybilir ve müşterilerimize yeni bir bkış çısı sunduk.

Bu d bizi otomobilinizde de işlerinizi rhtlıkl sürdürebilirsiniz, tnıyn ve bizimle çlışn müşterilerimizi fzlsıyl 724 cnlı destek lbilirsiniz memnun etti. Corporent, otomobil kirlm prosedürleri Arcınızı test ederek kirlybilir ve sıkılınc gerçekleştirilirken tum işlemleri müşterisinin bulunduğu değiştirebilirsiniz nokty götürerek, müşterisinin evrk işleri ve otomobil Uzun dönem rç kirlmk isteyen müşterilerine teslimi gibi konulrd vkit kybı yşmmsını sğlıyor. Bir lterntifli seçenekler sunn Corporent, kirlm öncesi kznın gerçekleşmesi sonucund ise ikme rç olrk test sürüş imknı d sğlıyor. Ayrıc uzun dönem yine bşk bir premium otomobil thsis ediliyor. Tüm bu kirlmlrd ilk y BMW 520i kirlyn bir müşteri ikinci y süreçleri ise deneyimli bir ekiple 724 kesintisiz olrk Mercedes E 180 kirlyrk sözleşme gereği tek otomobile ulşılbilecek müşteri hizmetleriyle sğlıyor.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz