SİZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ

Yazın gelmesiyle birlikte kiralık premium araçlara olan ilgide artıyor. Peki, şirketler ve yöneticiler neden satın almak yerine premium otomobil kiralamayı tercih ediyor? Son dönemde yoğun talep gören kiralık lüks araç sektörünü araştırdık… Lüks otomobil kiralamak şirketler arasında bağımlı kalınmıyor. Yazın istenirse cabrio. kışın istenirse SUV gittikçe popülerlik kazanmaya başladı.

2014 kullanabiliyor ve araç parkı her 4 ayda bir 0 km otomobiller yılı sonunda kurulan Corporent’te bu özel ile yenilendiği için kiralama süresince her zaman bayi çıkışlı şirketlerden biri. Sadece kurumsal şirketlere yeni otomobiller ile hizmet veriliyor. Kısa dönem kiralama ve çok özel kişilere, premium otomobillerle araç parkını oluşturan tüm otomobiller 2015 ile 2016 kiralama hizmeti veren şirket, müşteri model ve 10.000 km’nin altında olan Corporent. filosunda memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutarak, pazara sunulan en donanımlı otomobilleri tercih ediyor, beklentilerin üzerinde bir anlayışıyla hizmet veriyor. Kısa Otomobilinizin, zamanınızı çalmasına izin vermiyoruz süre içinde sektörde büyük başarılara ve yeniliklere imza Otomobil servis bakımını, yaz-kış lastik değişimini.

ÖTV. atan Corporent Kurucu ortağı Barkın Pınar bu başarısını, HGS. kasko ve sigorta ödemelerini, hatta yakıt masraflarını işini iyi bilen bir ekip ile çalışmasına ve sunduğu hizmet da Corporent gerçekleştirebiliyor. Dolayısıyla bu konulara kalitesinin beklenenden üst seviyede olmasına bağlıyor, hiçbir zaman ayırmadan ve sorun yaşamadan Türkiye’de araç kiralama sektörünün yıllardır değişmediğini otomobilinize rahatlıkla binebiliyorsunuz. Dilerseniz şoförlü sadece araç sayılarının arttığını belirten Pınar, biz hizmet alarak park sorunuyla da uğraşmayabilir ve müşterilerimize yeni bir bakış açısı sunduk.

Bu da bizi otomobilinizde de işlerinizi rahatlıkla sürdürebilirsiniz, tanıyan ve bizimle çalışan müşterilerimizi fazlasıyla 724 canlı destek alabilirsiniz memnun etti. Corporent, otomobil kiralama prosedürleri Aracınızı test ederek kiralayabilir ve sıkılınca gerçekleştirilirken tum işlemleri müşterisinin bulunduğu değiştirebilirsiniz noktaya götürerek, müşterisinin evrak işleri ve otomobil Uzun dönem araç kiralamak isteyen müşterilerine teslimi gibi konularda vakit kaybı yaşamamasını sağlıyor. Bir alternatifli seçenekler sunan Corporent, kiralama öncesi kazanın gerçekleşmesi sonucunda ise ikame araç olarak test sürüş imkanı da sağlıyor. Ayrıca uzun dönem yine başka bir premium otomobil tahsis ediliyor. Tüm bu kiralamalarda ilk ay BMW 520i kiralayan bir müşteri ikinci ay süreçleri ise deneyimli bir ekiple 724 kesintisiz olarak Mercedes E 180 kiralayarak sözleşme gereği tek otomobile ulaşılabilecek müşteri hizmetleriyle sağlıyor.

SİZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİREBİLİRSİNİZ Resimleri




SIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_2.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_3.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_7.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_6.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_0.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_1.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_5.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_4.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_11.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_8.jpgSIZ DE, YILDA DÖRT DEFA OTOMOBİLİNİZİ DEĞİŞTİIEBİLİRSİNİZ_9.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz