Lc Waikiki gömlek modelleri

gömlek modelleri tsrımlrı, her mrknın kendine özgü koleksiyonlrıyl hem by hemde bynlr trfındn sıkç rnıyor. Fiyt rlığı uygun oln tsrımlrı mğzlrınd brındırn Lc Wikiki oluşturduğu şık gömlek modelleri tsrımlrıyl d hepimizin ilgi odğı hline geldi. Mrkyı ve mğzlrınd oluşturduğu yrıclıklı ürünleri biliyorsunuz. Bu modelleri tek tek nltm gereği duymdım. Bu yzıd sdece LCW gömlek modelleri üzerine birçok tsrımdn bhsediyor olcğım.

İlkbhr ve yz sezonund mrknın oluşturduğu gömlek butiklerini görmüşsünüzdür. Özellikle bynlr bu modelleri sıkç tkip ediyorlr. Kış mevsiminde tercih edilebilecek gömlekleri mrknın reyonlrınd ryn bynlr, gelecek sezon için ryışlrın şimdiden bşldılr. Lc Wikiki gömlek tsrımlrını yz sezonun uygun renklerle butiklerine eklemiş. Şöyle bir butiklere uzktn bktığımız zmn her renkten gömlek tsrımının olduğunu görebilirsiniz. Pembe renkli kıs kollu gömlek modellerinden, srı ve htt desenli gömlek tsrımlrın kdr her butik özenle oluşturulmuş. Lc Wikiki byn gömlek koleksiyonlrı tm nlmıyl gök kuşğı rengini ndırıyor. Hoş bir kombin peşinde koşuyorsnız, mrknın reyonlrın bir göz gezdirmelisiniz.

Benim en çok hoşum giden tsrımlr klsik oln gömlek modelleri tsrımlrı oluyor. Klsik modelden kstım dh çok çiçek deseniyle vey desenli bir şekilde oluşturulmuş tsrımlr. Koyu renk tonlrıyl hzırlnn bu modeller, oldukç hoş görünüyor. Bynlrın sıkç tercih ettiği modeller desenli gömlek modelleri. Gerek günlük giyimde, gerekse özel günlerde dhi tercih edilebilecek bu modeller Lc Wikiki mğzlrınd byn gömlek modelleri rsınd bulbilirsiniz. Sdece bu tsrımlrı d değil, rdığınız her butiği bulbileceğiniz çok fzl model vr. Seçimi yprken krrsızlık içerisinde klmyın. Kendi modnızı oluşturbileceğiniz hoş modeller rsındn seçimi ypbilirsiniz.

Mrknın en çok sevdiğim ynı d sunduğu kliteli ürünleri uygun fiyt rlıklrıyl pzrlmsı oluyor. Bynlr için çok fzl model uygun kmpnylrl mğzlrınd sunuluyor. Bunun ynınd ilgi çekici butiklerini resmi online lışveriş sitesinde hzırlmış. Gömlek, şl, pntolon gibi seçimlerinizi Lc Wikiki online lışveriş sitesinden ypbilirsiniz. Lc Wikiki butiklerini burdn d inceleyebilirsiniz. Mrknın en çok tercih edilen tsrımlrını sizler için resimler hlinde hzırldım. Gelin birz d bu resimlere göz tlım.

[gllery columns="2" ids="4942,4943,4945,4946,4948,4956,4954,4952,4951,4949,4963,4962,4961,4959,4958,4965,4967,4969" size="lrge"]

Yorum Yaz