Selülitlerden Kurtulmanın Yolları

Yaz yaklaşırken baş edilmesi güç görünen önemli bir problemdir selülitler. Hafta bir savaştır bile demek mümkün. Savaştan genelde mağdur çıkıldığı için mücadele etmeyi erken bırakıyor herkes. Aslında tam zamanında ve iyi destekçilerle birlikte önlem alındığında galip çıkmak mümkün. İhtiyacınız olan iyi araştırmak, doğru ürünü zamanında ve süreli kullanmak. Tabi ki yanında bol su ve sporu aksatmadan. 3-CAUDALİE İNCELTİCİ ETKİLİ VÜCUT YAĞI Caudalie’rıin İnceltici Etkili Vücut Yağı, yüksek oranda konsantre edilen özel bir karışım olan yüzde 100 doğal içeriği sayesinde sorunlu bölgelere derinden etki ederek vücut siluetini yeniden yapılandırıyor. CAUDALİE İNCELTİCİ ETKİLİ VÜCUT PEELİNGİ içeriğinde öğütülmüş üzüm çekirdeği, esmer şeker ve üzüm yağı bulunduran Caudalie inceltici Etkili Vücut Peelingi, hassas soyucu özelliği ile cildi yatıştırıyor ve besliyor. İçerdiği esansiyel yağlar selülit görünümünü gidermeye yardımcı oluyor. Haftada 2 kez nemli cilde dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. 80 TL 4-COSMED BODY ELIXIR ANTI SELÜLİT SERUMU Baharda selülitlerinizi düşünmeden dilediğiniz gibi giyinmek istiyorsanız, COSMED’in BODY ELIXIR Anti Selülit Serumu’nu denemelisiniz.

Serumun içeriğindeki bitkisel etken maddeler, ciltteki portakal gorunumunu azaltırken; cildinizin pürüzsüz ve sıkı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur. 5-DEBORAH’DAN İLERİ EVRE SELÜLİT KREMİ Bu yıl 113’üncü yaşını kutlayan Deborah Milano Group Laboratuvarları. ileri evre selülit sorunu yaşayanlar için Dermolab Anticellulite Treatment Advanced Stages’i geliştirdi. Yağ birikimine karşı mücadele eden ve yağın vücuttan atılmasını sağlayan DLAB DRAINING COMPLEX ile formüle edilen krem, kısa sürede cildi pürüzsüzleştiriyor. İçeriğinde bulunan Hyalüronik asit sayesinde cildi nemlendiriyor, düzenli masajla birlikte uygulandığında portakal kabuğu görünümünü azaltıp kısa sürede daha sıkı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor. 79.90 TL 6-BIOTHERM CELLULI ERASER Kadınların en büyük Gikayet konusu: Yerleşmiş Selülitler! Yeni yağ hücreleri sürekli olarak yaratılmaya devam ederek selülit oluşumunu tetikler. Çözüm ise yeni yağ hücrelerinin oluşumunu önlemek! Biotherm Celluli Eraser sizin için yerleşmiş selülitlerle savaşarak, sadece 2 hafta içerisinde sizi selülitsiz bir yaza hazırlıyor! Yeniden selülit oluşumuna karşı kalıcı ve uzun süreli çözüm arayanlar için ideal.

Özellikle yoğun spor aktiviteleri ve diyete rağmen bir türlü inatçı selülit görünümünü yenemeyen için iyi bir çözüm olacaktır. Çünkü çözüm yeni yağ hücrelerinin oluşumunu önlemek! 99 TL 7-MURAD FIRM b TONE SERUM- SELÜLİT VE ÇATLAKLARA KARŞI SERUM Kan dolaşımını hızlandırarak cildin genel görünümünde %80’e, selülit oluşumunda ve çatlakların görünümünde ise %69’a varan etkili sonuç veriyor. Cildinizi beslemek, onarmak, yazı sımsıkı ve pürüzsüz bir cilt ile karşılamak için bu mükemmel ürünü mutlaka deneyin! 343 TL 8- ALGOLOGİE ACTIVE SLIMMING SERUM Algoligie’den kadınların sıkça karşılaştığı selüloit problemine karşı yepyeni bir ürün: Active Slimming Serum… Algologie ‘nin bu yeni ürünü, zengin içeriğinde bulunan özlerle bayanların kâbusu olan selüloit hızlı bir çözüm sunarak, güzel bir yaza hazırlanmalarını sağlıyor. 193 TL

Selülitlerden Kurtulmanın Yolları Resimleri
Selülitlerden Kurtulmanın Yolları_14.jpgSelülitlerden Kurtulmanın Yolları_25.jpg

Yorum Yaz