Selülitlerden Kurtulmanın Yolları

Yz yklşırken bş edilmesi güç görünen önemli bir problemdir selülitler. Hft bir svştır bile demek mümkün. Svştn genelde mğdur çıkıldığı için mücdele etmeyi erken bırkıyor herkes. Aslınd tm zmnınd ve iyi destekçilerle birlikte önlem lındığınd glip çıkmk mümkün. İhtiycınız oln iyi rştırmk, doğru ürünü zmnınd ve süreli kullnmk. Tbi ki ynınd bol su ve sporu kstmdn. 3-CAUDALİE İNCELTİCİ ETKİLİ VÜCUT YAĞI Cudlie’rıin İnceltici Etkili Vücut Yğı, yüksek ornd konsntre edilen özel bir krışım oln yüzde 100 doğl içeriği syesinde sorunlu bölgelere derinden etki ederek vücut siluetini yeniden ypılndırıyor. CAUDALİE İNCELTİCİ ETKİLİ VÜCUT PEELİNGİ içeriğinde öğütülmüş üzüm çekirdeği, esmer şeker ve üzüm yğı bulundurn Cudlie inceltici Etkili Vücut Peelingi, hsss soyucu özelliği ile cildi ytıştırıyor ve besliyor. İçerdiği esnsiyel yğlr selülit görünümünü gidermeye yrdımcı oluyor. Hftd 2 kez nemli cilde diresel hreketlerle msj yprk uygulyın. 80 TL 4-COSMED BODY ELIXIR ANTI SELÜLİT SERUMU Bhrd selülitlerinizi düşünmeden dilediğiniz gibi giyinmek istiyorsnız, COSMED’in BODY ELIXIR Anti Selülit Serumu’nu denemelisiniz.

Serumun içeriğindeki bitkisel etken mddeler, ciltteki portkl gorunumunu zltırken; cildinizin pürüzsüz ve sıkı bir ypıy kvuşmsın yrdımcı olur. 5-DEBORAH’DAN İLERİ EVRE SELÜLİT KREMİ Bu yıl 113’üncü yşını kutlyn Deborh Milno Group Lbortuvrlrı. ileri evre selülit sorunu yşynlr için Dermolb Anticellulite Tretment Advnced Stges’i geliştirdi. Yğ birikimine krşı mücdele eden ve yğın vücuttn tılmsını sğlyn DLAB DRAINING COMPLEX ile formüle edilen krem, kıs sürede cildi pürüzsüzleştiriyor. İçeriğinde bulunn Hylüronik sit syesinde cildi nemlendiriyor, düzenli msjl birlikte uygulndığınd portkl kbuğu görünümünü zltıp kıs sürede dh sıkı bir cilde kvuşmnız yrdımcı oluyor. 79.90 TL 6-BIOTHERM CELLULI ERASER Kdınlrın en büyük Gikyet konusu: Yerleşmiş Selülitler! Yeni yğ hücreleri sürekli olrk yrtılmy devm ederek selülit oluşumunu tetikler. Çözüm ise yeni yğ hücrelerinin oluşumunu önlemek! Biotherm Celluli Erser sizin için yerleşmiş selülitlerle svşrk, sdece 2 hft içerisinde sizi selülitsiz bir yz hzırlıyor! Yeniden selülit oluşumun krşı klıcı ve uzun süreli çözüm rynlr için idel.

Özellikle yoğun spor ktiviteleri ve diyete rğmen bir türlü intçı selülit görünümünü yenemeyen için iyi bir çözüm olcktır. Çünkü çözüm yeni yğ hücrelerinin oluşumunu önlemek! 99 TL 7-MURAD FIRM b TONE SERUM- SELÜLİT VE ÇATLAKLARA KARŞI SERUM Kn dolşımını hızlndırrk cildin genel görünümünde %80’e, selülit oluşumund ve çtlklrın görünümünde ise %69’ vrn etkili sonuç veriyor. Cildinizi beslemek, onrmk, yzı sımsıkı ve pürüzsüz bir cilt ile krşılmk için bu mükemmel ürünü mutlk deneyin! 343 TL 8- ALGOLOGİE ACTIVE SLIMMING SERUM Algoligie’den kdınlrın sıkç krşılştığı selüloit problemine krşı yepyeni bir ürün: Active Slimming Serum… Algologie ‘nin bu yeni ürünü, zengin içeriğinde bulunn özlerle bynlrın kâbusu oln selüloit hızlı bir çözüm sunrk, güzel bir yz hzırlnmlrını sğlıyor. 193 TL

[gllery ids=""]

Yorum Yaz