En iyi makyaj ve güzellik ürünleri

YASLANMA KARŞITI

Nuxe Nuxellence Detox, cildin yenilenmesinde kritik bir süreç olan gece boyunca, hücrelerin kalbine etki ederek, toksinlerinden arınmasını destekliyor. Güne, iki saat fazla uyumuş kadar dinlenmiş bir cilde sahip olarak uyanmanızı sağlıyor.

LOREAL PARİS INFAILLIBLE RUJ SERİSİ, DUDAKLARDA 24 SAAT BOYUNCA RENKLERİN SOLMADAN AYNI CANLILIKTA KALMASINI SAĞLIYOR.

YOĞUN RENK PİGMENTLERİ VE IŞILDAYAN BALSAM İLE GÜN BOYU DUDAKLARINIZ ISOSINI HİC KAYBETMİYOR

DEĞİŞİM MASKESİ

The Orgonic Pbamacy Collagen Boost Mask, ciltte toparlanma, sıkılasma ve aydınlanma sağlıyor Güçtü antioksidanlarla dolu içeriği ile anında fark edilen bir etkiye sahip.

YUMUŞAK ELLER

Barielle El Kremi, barındırdı zengin yumuşatıcılar. E Vitamini ve proteinler savesinde cilt üzerinde görünmeyen bir bariyer oluşturarak elleri, rüzgâra, suya ve soğuk havaya karsı yüksek oranda koruyor.

PÜRÜZSÜZLÜK

NOTE Full Coverage Concealer. gözaltlarının pürüzsüz ve mat görünmesine yardımcı olurken gün boyu kapatıcılık sağlıyor Ayrıca içeriğindeki argan yağı ve soya proteini göz çevresini korumaya yardımcı olurken, göz çevresindeki morluk ve lekeler üzerinde tek uygulamada yüksek kapatıcılık sağlar.

UÇU BİR ARADA

Garnier 3 u 1 Arada; tek bir ürün ile üc farklı kullanım özelliğini birleştiriyor.

Gamier’nin mucizevi yeni ürünü 3’ü 1 Arada; tek pakette temizleyici, peeling ve maske olarak kullanım olanağı sağlıyor.

SIKI KORUMA

Shiseido NutriPerfect Doy Cream SPF 15; cildi UV haşan, kuruluk ve hava kirliliği gibi zararlı dıs etkenlerden korurken, menopoz dönemi ve sonrasında yasanan olumsuzluklara karsı güc veriyor.

ANINDA ETKİ

Bioderma Cicabio Arnica+’nın içeriğindeki apigenin özü. morlukların olusmasını sağlayan renk pigmentlerinin hızlı bir sekjlde elimine edilmesine yardımcı oluyor. Alkol içermeyen krem dokusu sayesinde, cilde rahatça nüfuz ederken, kolayca emilmesini sağlıyor

SINIRLI SAYIDA

Tom Fad. en kûcük ve ince clutch çantalara dâhi rahatlıkla sığabilmesi için clutch boy rujları özel olarak tasarladı. Özel pigmentleri ile rengin en saf ve gerçek hâlini yansıtan sınırlı sayıdaki koleksiyon 50 farkJı tonuyla, sahiplerim bekliyor’

TAZE GÖRÜNÜM

PEN Evercalm Gentle

Cleansing Gel. kızarıklığı ve tahrişi yatıştırıyor, iyi bakterileri destekleyerek cildin koruyucu bariyerini kuvvetlendiriyor. Portakal ve papatya çiçekleri kaynaklı biyoaktifler ile cildin sakinlesıp yatısmasına yardımcı oluyor.
Yılbaşı gecesi makyajı nasıl yapılır? – Pudra 3KModa

En iyi makyaj ve güzellik ürünleri Resimleri
En iyi makyaj ve güzellik ürünleri

Yorum Yaz