İpekyol Bayan Ayakkabı Modelleri 2014

Ayakkabılar her kadın için kesinlikle dikkat edilmesi gereken giyim ürünüdür. İpekyol ayakkabı modelleri ile her kıyafetiniz altına zarif ve şık ürünler temin edeceksiniz. Son zamanlarda trendlerin çok kullanılanplatform İpekyol 2014 ayakkabı modelleri yine yerini alacaktır. Genellikle birçok kıyafetin altına giyilebiliyor. İpekyol babet ayakkabı modelleri 2014 sezonunda gözleri kamaştıran şirinlikleri ile dikkat çekecektir. Fiyonk detayları ile babet ayakkabılar daha da hareketleniyor. 2014 İpekyol ayakkabı modelleri arasında 80’li yılların esintisini hemen göreceksiniz. Uç bölesinde hafiften açık ve çok kalın topuklar dikkat çekmektedir. Özellikle fiyonk detayları ve leopar desenler 2014 yılını hareketlendirecektir. İpekyol  bayan ayakkabı 2014 sezonuna birbirinden güzel renkler ve desenler ile giriş yapacaktır.

Narçiçeği, saks mavisi, turuncu gibi renklerin yanı sıra rugan ve süet modeller yer alacaktır. Bordo İpekyol 2014 bayan ayakkabı modeli en çok yer alacak renklerin başındadır Kıyafetlerden, çantaya kadar çok fazla bulunanbordo elbette bayan ayakkabılarda da olmazsa olmazlardandır. 2014 İpekyol bayan ayakkabı tasarımısayesinde günlük, fantezi, kışlık ve daha birçok tasarım bulunmaktadır. İpekyol bayan ayakkabı fiyatları birçok kişinin bütçesine hitap ettiğinden dolayı rahatlıkla temin edilecektir. Şıklığınızı koruyacağınız ayakkabılar kalitesi açısından uzun yıllar kullanacaksınız. Fantezi İpekyol bayan ayakkabı modelleri sayesinde de gece davetlerde istediğiniz tarza göre seçimler yapmanıza yardımcı olacaktır.Kalın topuklu İpekyol bayan 2014 ayakkabı ilk olarak tercih edilmez gibi görülse bile en revaçta olanlar arasında yerini alacaktır.

İpekyol bayan ayakkabı resimleri 2014 sezonu için hazırlık yapmanıza günlük, özel davetlerde, kış aylarında ve daha birçok yerde kullanmanız için rehberlik edecektir. Keyifle giyeceğiniz ayakkabılar ışıltısı ve hareketli geçişleri sayesinde kendinizi  güvende hissedeceksiniz. Rugan İpekyol bayan ayakkabı 2014 sezonunda da muhakkak ilk sıralarda yer alıyor. Ruganın ve süetin daima çok farklı bir tarzı vardır.Bundan dolayı2014 İpekyol bayan ayakkabı resimlerine dikkatli olarak bir bakmalısınız. Özelliklere ayakkabıların rahatlığına, kullanımına kadar inceleyebilirsiniz. Simli İpekyol bayan ayakkabı 2014 yine kendini anında gösterecektir. Gece davetlerinde gösterişli olmak için muhakkak 2014 İpekyol bayan ayakkabı modelleri detaylarındaki ince işçiliği ve tasarımı göz önünde bulundurarak almalısınız.

İpekyol Bayan Ayakkabı Modelleri 2014 Photo Gallery 

Yorum Yaz