Maskülen Kombin Önerileri 2022

maskulen kombin onerileri 2022 6

Dh fzl güç ve özgürlük için erkek kıyfetleri giyeriz ,m bunu yprk feminen yrıntılrl dh güçlü ve özgür, ‘’kdın’’ olmk dın giyeriz. Erkek olmnın yığınl vntjı vrken “Boyish chic” olrk mskulen şıklığın her dim mod olmsı hiç de şşırtıcı değil.Onlrın bir türlü bitip tükenmeyen meşhur “erkek gücü” vr mesel.

Ne bir knun,ne de bir düzen bunu değiştirdi. Belki de böyle bir şeyi ypmyı hiç kimse istemedi. Mskülen kelimesi Frnsızc’dn gelmiş bir kelimedir ve erkeksi nlmın gelmektedir. Mody it bir terim olr k kullndığımız mskülen kelimesi ise, erkeksi giysiler ve erkeksi stili nltmktdır. Anck tbii ki burd dikkt edilmesi gereken bir nokt vr ki; mskülen giyim trzı demek erkek giysilerini lıp olduğu gibi giyinmek demek değildir. Bu trz yönelik olrk byn giyimlerinde oldukç frklı seçenekler mevcuttur.

Mskülen Kombin Önerileri 2022

[gllery ids="106673,106674,106675,106676,106677,106678,106679"]

Mskülen ollım derken tmmen kendimizden ve cinsiyetimizden uzklşıp frklı bir hvy bürünmeyelim. Mini etek y d tlet giydiğimizde ynımız muhkkk bir ceket lmmızın sebebi de bunlr değil mi? Güç ve özgürlük rzusundn dolyımı boyish chic’ten vzgeçemiyoruz, sizce? 19 yüzyıl Frns’d pntolon giyen ilk kdın George Snd gibi.

Kendi kıyfet devriminini gerçekleştirdi. Snd,trihte Mskülen Şıklığın ilk örneğini verirken hep şıktı…Özgürlüğü önemli ols d hytın şk geldiğinde tutkuyl bğlndı. ‘’Benim işim özgür olmk,Düny bir gün beni tnıyck ve nlyck nck o gün hiç gelmezse de bunun benim için hiçbir önemi yok.En zındn benden sonrki kdınlr için bmbşk bir kpı çmış olcğım’’ demişti.Gerçekten de dediği gibi oldu ’’Mskülen Şıklık’’ yrttı. Smokin ceketleri, dik yklı beyz gömlekleri y d si mkyj stillerini çok seviyor ve kendinizle özdeşleştirebiliyorsnız m kdınsı görünümünüzden de uzklşmk istemiyorsnız .

Merk etmeyin, içinde feminen detylrın d bulunduğu mskülen hvyı çok seveceksiniz. Mskülenliğin si bir trfı ve duruşu olduğu d göz rdı edilemez bir gerçektir. Bunu küçük mkyj teknikleri ve sç stilleri ile de vurgulybilirsiniz. Özellikle son dönemde revçt oln smokey eyes dını verdiğimiz koyu tonlrın hâkim olduğu buğulu göz mkyjı bu stille uyum sğlycktırBir trzı uygulrken kendinizi gerçekten o trzd hissetmeli ve öyle olmlısınız. Anck o zmn giysileri iyi tşırsınız.

Ve stiliniz bştn şğı ynı trzı ynsıtmlı. Sçlrınızdn mkyjınız, ykkbılrındn giysilerinize ve htt ksesurlrınız kdr her şey bir birini tmmlmlı ve bir bütün oluşturmlı… George Snd’in eşylrı Pris’te Romntik Yşm Müzesinde geçmiş yıllrd sergilenmişti.Sergiyi gezenleri bekleyen süprizler rsınd feminen broşlr,tkılr ve yüzükler bulunuyordu.Belki de boyish chic’in tüm lbenisi burd sklı.Feminen yrıntılrl güçlü ve özgür ‘’kdın ‘’olmk….

Yorum Yaz