MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ

MARKS & SPENCER ARŞİVİNE GİRDİK İÇ GÜZELLİĞİN” YILDÖNÜMÜ

Marks&Spencer, iç giyimdeki 90 yıllık uzmanlığını kutlamak üzere arşivlerini açtı. İç güzelliğimizi önemseyen marka bu alanın ne kadar çok geliştiğini gözler önüne sermiş oldu.

Aramızda bugüne kadar Marks&S-pencer’dan hiç iç çamaşırı almamış olan var mı? Bu soruya cevabınız “var” şeklindeyse, bilin ki siz azınlıktasınız. Iç giyimde ilk akla gelen markalardan, bu yolculuğa 90 yıl önce çıkan Marks&Spencer, kadınların iç güzelliklerini de önemsemeleri, kendine daha çok güvenmeleri için yıllar içinde pek çok ilke imza attı. Şimdi bunu kutlama zamanı. Ekim ayından itibaren tüm mağazalarında iç giyimdeki 90’ıncı yılını kutlamaya hazırlanıyor. Nasıl mı? Marks&Spencer, 1926’da satışa çıkan ikonik modellerinden “Trellis Lace” sütyeni bu sezon tekrar piyasaya sürüyor. Dünyada bir milyon adedin üzerinde satan Trellis Lace dantel sütyen modern ve yeni yorumuyla bu sezonun hitlerinden olmaya aday. sonbahar-kış iç giyim koleksiyonunu hazırlarken dantel ve sportif detaylara sıklıkla yer veren Marks&Spencer’ın, yenilikçi kumaşlar ve dikiş teknikleri kullandığını da meraklısı için not düşelim.

TOKYO İLHAMLI KOLEKSİYON

Marks&Spencer ve iç giyim deyince akla kim geliyor sizce?’dan bu yana Marks&Spencer için Rosie for Autograph iç çamaşırı koleksiyonunu hazırlayan İngiliz top Model Rosie Huntington-Whiteley tabii ki! Ünlü model çalışmalarına bu sezon da devam etti. İlhamını “Tokyo rose”, yani Tokyo gülünden alan Huntington-Whiteley siyah, parlak kırmızı, porselen, altın ve bronz renkleri ipek kumaşlarla buluşturdu. Rosie for Au-tograph koleksiyonunda iç giyimin yanı sıra kaşmir kimono ve pijamalar da var. Marks&Spencer iç giyim tasarım direktörü So-ozie Jenkinson, “Rosie de ben de Tokyo’yu çok seviyoruz. sonbahar-kış koleksiyonu için vintage Japon ürünleri, ahşap blok teknikleri ve egzotik gül baskılardan ilham aldık. Ortaya kimono, pijama ve iç çamaşırlarla çok zarif ve şık bir koleksiyon çıktı. Fransız dantelini gül ve krizantemle zenginleştirdik” diyor.

Koleksiyonun modelliğini de yapan, 3K MODA Sty-le Awards İngiltere,Yılın Modeli ödülünün sahibi Rosie Huntington-W-hiteley, “Tokyo inanılmaz güzel. Koleksiyonu hazırlarken bu şehrin canlılığı ve enerjisinden ilham aldık. Çiçek desenleri ve renk paleti her parçayı lüks ve feminen kılıyor” diye ekliyor.

Marks&Spencer’ın 1926 yılında satışa sunduğu ilk sütyen çok sattı. Tek dikkat çeken detay dekolte kısmındaki minik gül.

MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ Resimleri
MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ_76.jpg

MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ_44.jpg

MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ_43.jpg

MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ_74.jpg

MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ_45.jpg

MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ_42.jpg

Yorum Yaz