MARKS & SPENCER BAYAN İÇ GİYİM ÜRÜNLERİ

MARKS & SPENCER ARŞİVİNE GİRDİK İÇ GÜZELLİĞİN” YILDÖNÜMÜ

Mrks&Spencer, iç giyimdeki 90 yıllık uzmnlığını kutlmk üzere rşivlerini çtı. İç güzelliğimizi önemseyen mrk bu lnın ne kdr çok geliştiğini gözler önüne sermiş oldu.

Armızd bugüne kdr Mrks&S-pencer’dn hiç iç çmşırı lmmış oln vr mı? Bu soruy cevbınız “vr” şeklindeyse, bilin ki siz zınlıktsınız. Iç giyimde ilk kl gelen mrklrdn, bu yolculuğ 90 yıl önce çıkn Mrks&Spencer, kdınlrın iç güzelliklerini de önemsemeleri, kendine dh çok güvenmeleri için yıllr içinde pek çok ilke imz ttı. Şimdi bunu kutlm zmnı. Ekim yındn itibren tüm mğzlrınd iç giyimdeki 90’ıncı yılını kutlmy hzırlnıyor. Nsıl mı? Mrks&Spencer, 1926’d stış çıkn ikonik modellerinden “Trellis Lce” sütyeni bu sezon tekrr piysy sürüyor. Dünyd bir milyon dedin üzerinde stn Trellis Lce dntel sütyen modern ve yeni yorumuyl bu sezonun hitlerinden olmy dy. sonbhr-kış iç giyim koleksiyonunu hzırlrken dntel ve sportif detylr sıklıkl yer veren Mrks&Spencer’ın, yenilikçi kumşlr ve dikiş teknikleri kullndığını d merklısı için not düşelim.

TOKYO İLHAMLI KOLEKSİYON

Mrks&Spencer ve iç giyim deyince kl kim geliyor sizce?’dn bu yn Mrks&Spencer için Rosie for Autogrph iç çmşırı koleksiyonunu hzırlyn İngiliz top Model Rosie Huntington-Whiteley tbii ki! Ünlü model çlışmlrın bu sezon d devm etti. İlhmını “Tokyo rose”, yni Tokyo gülünden ln Huntington-Whiteley siyh, prlk kırmızı, porselen, ltın ve bronz renkleri ipek kumşlrl buluşturdu. Rosie for Au-togrph koleksiyonund iç giyimin ynı sır kşmir kimono ve pijmlr d vr. Mrks&Spencer iç giyim tsrım direktörü So-ozie Jenkinson, “Rosie de ben de Tokyo’yu çok seviyoruz. sonbhr-kış koleksiyonu için vintge Jpon ürünleri, hşp blok teknikleri ve egzotik gül bskılrdn ilhm ldık. Orty kimono, pijm ve iç çmşırlrl çok zrif ve şık bir koleksiyon çıktı. Frnsız dntelini gül ve krizntemle zenginleştirdik” diyor.

Koleksiyonun modelliğini de ypn, 3K MODA Sty-le Awrds İngiltere,Yılın Modeli ödülünün shibi Rosie Huntington-W-hiteley, “Tokyo innılmz güzel. Koleksiyonu hzırlrken bu şehrin cnlılığı ve enerjisinden ilhm ldık. Çiçek desenleri ve renk pleti her prçyı lüks ve feminen kılıyor” diye ekliyor.

Mrks&Spencer’ın 1926 yılınd stış sunduğu ilk sütyen çok sttı. Tek dikkt çeken dety dekolte kısmındki minik gül.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz