3K MODA

Neler olacağım görmek için sabırsızlanırız. Çok azımız beklemeyip geleceğini kendi inşa eder.

Yaparken neden yardım almayalım… hangi ayda, hangi günde nelere dikkat etmemiz gerek, nelerden kaçınmalıyız, o önemli Belki şaşıracaksınız ama çok başarılı olmuş insanlar bile, iş ve özel yaşamlarıyla ilgili önemli kararlar almadan önce astrologlara başvuruyor, onların onayını almadan Belki tarihe ismimizi yazdı ramıyoruz fakat kendi tarihimizi oluştururken bize bir rehber lazım diye düşündük ve astrolog Pınar Atmaca Özdemir’in kapısını çaldık. Pınar Atmaca, benimle aynı senede doğmuş (1971), Saint Michel Fransız Lisesi ve ardından Boğaziçi Üniversitesi’nden mezun olmuş. Çevirmenlik, yazarlık, iletişim ve halkla ilişkiler dallarında aktif olarak çalışmış. Fakat astrolojiye merakı ve ilgisi peşini 25 yıl boyunca bırakmamış.

Ricamızı kırmadı ve sadece 3K MODA okurları için ocak ve şubat sayılarımızda yayımlanmak üzere iki bölümden oluşan bir analizi çıkardı bizlere. Ocak sayısında sağlık, kariyer ve para, şubat sayısında da aşk ve ilişkiler başlıklı tahminlerini okuyacağınız Atmaca’nın, kişiye özel yıldız haritası çıkardığını ve çok başarılı olduğunu da eklemek isterim.

Ocak sayısında kariyer ve sağlıkla ilgili yorumlarını bulacaksınız. Muhtemelen çoğunuz bu sene daha sağlıklı ve daha zinde olmayı planlıyorsunuz. Bu yolda bir adım atmadan önce “Kendinizle Henüz Tanışmadınız” başlıklı nefes içerikli yazımızı okumanızda fayda var. Güzellik editörümüz Elif Tuncel, bebeklikten sonra neden doğru nefes alıp veremediğimizi ve bunun üzerimizdeki şaşırtıcı etkilerini araştırdı. Sağlıklı bir beden için her şeyden önce şu nefes işini halletmemiz gerekiyor. Göz atmanızda fayda var.

Gelelim en popüler konu başlığına, aşk! Ve yılın sorusuna, yeni yılda aşkı bulacak mıyız? Neden aşık olduğumuzu anlarsak belki olasılık da yükselir, ne dersiniz? Aşk basit bir tesadüf meselesi mi, yoksa hiç lediğimiz kimyasal etkileşimler mi devreye giriyor? •1in Miloşyan, Belçikalı psikolog Bruno Humbeeck’in dört katlı ev teorisiyle tanıştı ve bu bilgiyi dergiye taşımaya karar verdi. Burada konuyla lgili küçük bir ipucu verirdim olmadan okumalısınız. Hem eğlenceli hem de şaşırtıcı çünkü. Daha sonra aşık olurken, okuduklarınızı test de edebilirsiniz.

Asıl mevzuya gelelim… moda başlıklarımıza. Öncelikle moda dünyasının tartışmaya başladığı bir konuyu biz de radarımıza aldık. Rüşdünü ispatlamış tasarımcılar ve isimlerini bile duymadığımız gencecik isimler arasında süregelen bir savaş mı var? Ana akım modacıların tahtı, daha önce hiç yapılmamış olanın mu? Özel ve eşsiz olana özlem mi duyuyoruz? Hepsi Şerli Gazer Boyacı’nın yazısında ve tüm bu yeni isimleri sizlerle tanıştırıyoruz.

soluğu Barcelona’da aldı ve ilk blogger’lardan biri olan sempatik isim Susie Bubble’Ia efsanevi “blog” kariyeri ve yolculuğu üzerine konuştu, tki adaş ne konuştu diye merak edenler okusunlar.
Son olarak’da daha da stil sahibi olmak isteyenlere, beş kült stil parçası önerdik. Bu beş parçayı gardıroplarınıza katarsanız ve onlara güzel bakarsanız, torunlarınız vakti geldiğinde ve bu parçaları
Bir sene daha geride kalırken hepinize, başarılarınızı inşa edecek azim ve bol şans diliyorum.

3K MODA Resimleri
3K MODA

Yorum Yaz