LA PRAIRIE SWISS ICE CRYSTAL FARKI

Cildinizdeki cnlnmyı ve pürüzsüzlüğü ynı nd hissetmeye ne dersiniz? Evet L Pririe Swiss Ice Crystl Trnsforming Crem SPF 30 korum fktörüyle cilt bkımınd mksimum fyd, cilt tonun uygun renklendirme ve UV korumsını ynı nd sunuyor. Gözenek görüntüsünü de zltn krem, cilt trfındn d kolyc emiliyor. Dikktimi Çekenler Kullnmy dhi kıymycğınız güzellikte mkyj koleksiyonlrı ve ürünler rflrd yerini lmy çoktn bşldı. Yz ylrınd cildi korum ltın ln ve ekstr nem veren kremlerin syısınd d dikkt çeken bir rtış vr. Hl böyle olunc seçim ypmk gittikçe zorlşıyor. İşte bu yın dikktimi çekenleri. KULLANIŞLI SISLEY EYE TWIST Bence son zmnlrın en şık ürünlerinden biri Sisley Eye Twist. Kullnımı çok prtik, renk seçeneği çok fzl. İster fr gibi, isterseniz de eyeliner gibi kullnbiliyorsunuz. Yumuşk uçlu olmsı kullnırken keyif veriyor.

Dh denemediyseniz: özellikle yz renklerini rdrınız lın derim. MILKY DOTSVE DIOR ikonik polk benek deseni Dior Yz mkyj koleksiyonun ilhm kynğı oluyor. Ateşli bronz tonlr. Akdenizin mvisi, sütlü pembe bu koleksiyonun n renkleri. Yz mevsimine girerken pembe ile lvnt rsındki kontrstı keşfederek konfeti benzeri mnikürün tdını çıkrmk mümkün. ÜÇ ADIMDA GENÇ CİLT LR Helth & Beuty’nin yeni Anti-Age cihzı Zeitgrd 2 ile zmn geriye dönüyor.

Gençlik iksiri içmeden genç klbilmenin rtık bir hyl olmdığını knıtlyn Zeitgrd Anti-Age Bkım Sistemi ile sdece üç dımd dh genç bir cilde ship olmk mümkün. LİKİT SÜNGER TEKNOLOJİSİ Likit sünger teknolojisi ile fondöten ktegorisinde büyük ses getirmeye hzırlnn L’Orel Pris Nüde Mgique Cushion fondöten, cildinizde ydınlık ve cnlı bir görünüme ship olmnızı sğlrken; rtırılbilir kptıcılık özelliği, tşınbilirliği ve prtik kullnımı syesinde nınd cildinizi dilediğiniz görünüme kvuşturuyor. NARSVE UNDER COVER NARS yzı için sınırlı syıd üretilmiş oln koleksiyonuyl sizi bir kçmğ dvet ediyor. Koleksiyond, yoğun görünümlü fkt ince dokulu. prlk tonlrd dudk koruyuculrı ve göz frlrı görüyoruz. Ynklrd yoğun pigmentli llık, güneşten ödünç ldığı sıck dokunuşl yz görünümünüzü tmmlıyor.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz