Kylie Jenner, En Son Instagram Hikayelerinden Saç Ve Stil Örnekleri

Kylie Jenner, her zamanki gibi son zamanlarda sosyal medyada katliam yapıyor. En son Instagram hikayelerinden Cosmopolitan ile yaptığı röportaja kadar, gelecekte stilini daha da sergilemeye hazır gibi görünüyor. Bu yazıda, Kylie’nin en son Instagram hikayelerinden görünümlere bir göz atacağız.

Kylie Jenner Saç Stilleri

Kylie Jenner herkesin bildiği bir isim haline geldiğinden beri, dünya onun sürekli değişen saç stillerine takıntı haline geldi. Dalgalı buklelerden sıkı örgülere kadar realite TV yıldızı, saçıyla ne yaparsa yapsın her zaman şık görünmeyi başarıyor. İşte Kylie’nin Instagram hikayelerinden en yeni saç görünümlerinden beşi:

1. Dalgalı bob: Bu muhtemelen Kylie’nin en popüler saç stili ve ona çok yakışıyor! Yaz için mükemmel olan dalgalı bir Bob saç modeli sallıyor.

2. Kısa bob: Daha rahat bir görünüm için Kylie, stili kolay ve günlük kullanım için mükemmel olan kısa bob saç modelini tercih etti.

3. Yüksek topuz: Ekstra süslü bir görünüm için Kylie, saçını yüksek bir topuz haline getirdi ve harika görünüyordu! Yüksek topuz şu anda çok popüler bir saç modeli ve Kylie’ye çok yakışıyor.

4. Bükülmüş örgü: Bu, günlük kullanım için başka bir harika saç modeli. Kylie saçlarını güzel bir örgüye çeviriyor ve gerçekten çok etkileyici görünüyor.

5. Sıkı örgü: Son olarak, Kylie saçlarını süper şık ve şık bir sıkı örgüyle şekillendiriyor!

Kylie Jenner, En Son Instagram Hikayelerinden Saç Ve Stil Örnekleri ResimleriKylie Jenner Giyim Stilleri

Kylie Jenner hayranlarının çoğu, Keeping Up With the Kardashians yıldızının görünüşünü sürekli değiştirdiğini biliyor, ancak en son Instagram hikaye seçimlerinden bazıları, giyim tarzına daha ayrıntılı bir bakış sunuyor. Bir gönderide Jenner, Los Angeles’taki bir etkinliğe giydiği renkli bir kıyafeti sergiliyor.

Üst kısım grafik baskıya sahiptir ve yüksek belli şortlar ve renkli ayakkabılarla eşleştirilmiştir. Kylie, görünümü parlak pembe bir saç bandı ve altın küpelerle tamamlıyor.

Başka bir Instagram hikaye gönderisinde Jenner, parlak sarı bir kolsuz bluz ile bir çift siyah tozluk sallıyor. Takım, siyah babetler ve uyumlu küpelerle tamamlanıyor. Aralarından seçim yapabileceğiniz pek çok farklı renk ve baskı ile Jenner’ın hayranları muhtemelen onun gardırobunda taklit etmeyi sevdikleri bir kıyafet bulabilirler.

kylie jenner en son instagram hikayelerinden sac ve stil ornekleri 4

Kylie Jenner Makyaj Stilleri

Kylie Jenner, Instagram Hikayelerinde her zaman yeni ve ilginç bir şeyler peşinde, bu yüzden makyajının sürekli değişmesi şaşırtıcı değil! İşte Kylie’nin bu yıl şimdiye kadarki en iyi görünümlerinden bazıları, hepsi farklı bir görünüm yaratmak için makyaj kullanıyor.

Çözüm

Kylie Jenner’ın dünyanın en etkili insanlarından biri olduğu sır değil. Sosyal medyadaki varlığı sadece kendi kozmetik ürünlerini tanıtmakla kalmıyor, aynı zamanda bize gelecek sezonlar için hangi trendlerin beklendiğini de gösteriyor. Bu yazıda, en son Instagram Hikayelerinden Kylie’nin en iyi görünümlerinden bazılarına göz atacağız ve her bir kıyafetin herhangi bir fırsat için nasıl şekillendirilebileceğini analiz edeceğiz. Arkadaşlarınızla geçirdiğiniz sıradan günlerden göz alıcı etkinliklere kadar, Kylie’yi Instagram’da takip ettiğinizde her zaman giyecek şık bir şeyler vardır!

kylie jenner en son instagram hikayelerinden sac ve stil ornekleri 3

Yorum Yaz