Basenleri Küçük Gösteren Etek Modelleri

Tüm dünyadaki kadınların adeta bir yarış içindeymiş gibi farklı farklı stiller ile kendi kıyafet stillerini oluşturma çabasındadır. Bayların aksine hem cinslerine kendimizi güzel gösterme çabalarımızı her bayan bilir ve kabullenir. Bayanların davranışları ile birbirlerine ben daha hoş ve güzelim deme şeklidir. Çoğu zaman dil ile söylenemeyen kelimeler kıyafetlerimiz ile dillenip konuşur. Ama çoğu insanın bilmediği birçok giyim sırları vardır. Pahalı olması bir kıyafetin size uygun olması anlamına gelmez. Birçok insan birçok para döktüğü kıyafetin vücuduna yakıştığını düşünse de öyle değildir. Birkaç ufak sır ile giyim tarzınızı daha hoş ve sizi zarif gösteren hale getirebilirsiniz.

Özellikle kadınlarımızın sıkıntısı kilo konusunda olduğu için o konu hakkında fikirlerimi sunmak ve tercihlerinizin ne yönde olması gerektiğine değineceğim. Kilo konusunda basenler bayanların en sıkıntılı konusudur. Neredeyse çoğu bayanın bu durumdan muzdalif olması dikkatleri o yöne çekmektedir. Bu durumu paylaşan bayanlara etek giyinmesi ile bu durumu kamufle edip hoş görünü edebileceklerini söyleyebilirim. Moda ile gelişen ilerleyen çeşit çeşit etek modelleri ile geniş basenleriniz için uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

Basenleri küçük gösteren etek modelleri nelerdir diye bana sorarsanız eğer size şu önerileri sunabilirim. Öncelikle yapmanız gereken tek renk ürünleri tercih etmektir. Aşırı desenli ve ya dikkatleri üstüne çeken çiçek desenli ürünlerden uzak durunuz. Genel olarak kullanabileceğiniz renkleri sayacak olursak gece mavisi, siyah ve ya kahverengi gibi koyu renkleri tercih edin. Aynı rengin farklı tonları ile yapılmış ürünlerde sizin için bir seçenek olabilir.

Tabi ki sizin için en iyi renk neyse o renkleri de dolabınızdan eksik etmeyin. Bir diğer önemli husus ise kumaş seçimidir.  Sizi küçük gösteren etek modelleri sıralanacak olursa kesinlikle arasında katı, sert, ağır hatta yapışan kumaşlar yoktur. En iyi seçim hafif, yumuşak ve vücudu sarmayan kayan kumaşlardır. Kumaşları doğru seçtiğinizde eteğinizin sizi daha iyi şekilde yansıttığını gözlerinizle göreceksiniz. Sizin yanınızda sevdikleriniz de bunun farkına varacaktır. Sırrınızı elbette onlar ile de paylaşabilirsiniz.

Basenleri Küçük Gösteren Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz