Bayan Çanta Modelleri

Byn Çnt Modelleri 2021

Giydiğimiz hemen her kıyfetin en önemli tmmlycısı ve hem kdın hem de erkeklerin ksesurı oln çnt modelleridir. Özellikle kdınlrımızın en büyük tutkusu yrıc kullnımındn dolyı gerekli oln bu ürün prçsıdır. Pek çok mrk rtık ürünlerinin içine kendi mrklrının çnt modellerine de koleksiyonlrınd yer vermekteler. 2020-2021 çnt tsrımlrı içerisinde özellikle son yıllr d sırt çnt tsrımlrı zirve ypmış durumd. Çünkü kullnımdki rhtlığı ve içine çok fzl eşynızı koymnız çısındn kdınlrın tercihleri rsınd oluyor. Aynı şekilde erkekelerin de tercihlerin de ilk sırd olmktdır. Her yıl modsı oln bzı çnt modelleri vrdır. Kdınlrımız için şık bir portföy çnt vey klsik bir omuz çntsı her yıl modsını koruyor. Hreketli detylr ship oln zımblı ve püsküllü çnt modelleri gene çok trend olrk krşımız çıkıyor. Yeni trendler rsınd oln kyışlı küçük çnt modelleri yeni bir tsrım olrk bu sezon krşınız d olcktır.

[gllery ids="105545,105546,105547,105548"]

2021-2021 yılınd zincirli çnt tsrımlrıyl dh çekici olck ve sıkç kdınlrımın kollrınd göreceğiz gibi. Her byn lışverişe çıkrken kesinlikle büyük boy çnt modellerini seçer.İşte bu yüzden lışveriş dı verilen bu çntlr çok ihtiyç duycksınız. Gece dvetleriniz de kullncğınız giydiğiniz kıyfetinizle ynı renge ship çntlr kombininize uyum sğlyck türden. Bu sonbhr ve kış sezonu için yine kürklü çntlrı sıkç göreceğiz gibi. Bu sezonun lider çnt tsrımı olck oln yıln derili çnt tsrımlrıdır. Her dim kdını en şık ve zrif gösteren bu çnt mödeli olmktdır.

Dh önce yyınlnn mklemiz

Byn Çnt Modelleri

Aksesur çısındn olmzs olmzlr rsınd ilk sırd oln çntlrın byn hytınd önemli bir yeri vrdır. byn çnt modelleri tsrımlrını, hytınızd önemli yeri oln birçok modelle inceledik. Mrklrın reyonlrınd oluşturduğu renkli, ilgi çekici ve her lnd tercih edilecek byn çnt modelleri tsrımlrını inceleyerek, idel bir çnt nsıl seçilir bu yzımızd sizlerle pylşcğız.

byn çnt koleksiyonu, hemen her mrknın kendine özgü tsrımlrıyl şekillenmiş durumd. Kimi mrk büyük boy çnt tsrımlrını hedef lırken, kimi mrk d mini ve idel görünümlü çnt modelleri üzerine yoğunlşmış. Aynı şekilde bynlrd bzı gruplmlrl kendileri için idel çnt butiklerini tercih ediyorlr. Mesel byn çnt modelleri tsrımlrınd büyük ve renkli çnt tsrımlrı ön plnd yerini lmış durumd. Fkt geçtiğimiz sezon dh çok cüzdn trzınd küçük gece çntlrı ön plndydı. Yni byn çnt tsrımı denildiği zmn klınızd sdece tek bir model olmsın.

Seçim yprken vey dolbınızın çnt konusund boşluğunu hissettiğiniz zmnlrd, dh çok tercih edeceğiniz ln göre seçiminizi ypmlısınız. Sizlere sunduğumuz çnt modelleri dh çok günlük giyim için idel oln tsrımlrl süslenmiş durumd. Özellikle büyük oln tsrımlr tlep dh fzl. Bu yüzden büyük ve şık görünen butikler her zmn için ideldir. Byn çnt modelleri ve tsrımlrını hemen her sezon inceleriz. Bynlr çntlrın fzlsıyl eşylrını ve htt okuduklrı kitplrı bile koyrlr. Mrklrd snırım bunu düşünerek modellerini büyütmüş.

Bir diğer önemli oln detyd, uygun ve indirimli fiytlrdn nsıl yrrlncğımız. Artıksezonundyız ve birçok indirimli lışveriş sitesinin ön plnd olduğu bir zmndyız. Seçimi Trendyol, Mrkfoni, Morhipo, Limngo, Modgrm, 1v1y gibi ünlü lışveriş sitelerinden ypbilirsiniz. Burd her mrknın belirli zmnlrd sunduğu byn çnt tsrımlrını bulbilirsiniz. Aynı zmnd iyi bir çnt seçimi ypbilmeniz için stil ve lışveriş dnışmnı Tülin Kermen’in Uzmn Tv’ye verdiği önerilerini de yzımızın sonund pylşıyor olcğız. Bklım byn çntlrı ve tsrımlrını beğenecek misiniz?

[gllery columns="2" ids="921,922,923,924,925,926,927,928,929,930,931,932" size="lrge"]

 

 

Yorum Yaz