2013 bayan çanta modelleri

Aksesuar açısından olmazsa olmazlar arasında ilk sırada olan çantaların bayan hayatında önemli bir yeri vardır. 2013 bayan çanta modelleri tasarımlarını, hayatınızda önemli yeri olan birçok modelle inceledik. Markaların reyonlarında oluşturduğu renkli, ilgi çekici ve her alanda tercih edilecek bayan çanta modelleri tasarımlarını inceleyerek, ideal bir çanta nasıl seçilir bu yazımızda sizlerle paylaşacağız.

2013 bayan çanta koleksiyonu, hemen her markanın kendine özgü tasarımlarıyla şekillenmiş durumda. Kimi marka büyük boy çanta tasarımlarını hedef alırken, kimi marka da mini ve ideal görünümlü çanta modelleri üzerine yoğunlaşmış. Aynı şekilde bayanlarda bazı gruplamalarla kendileri için ideal çanta butiklerini tercih ediyorlar. Mesela bayan çanta modelleri 2013 tasarımlarında büyük ve renkli çanta tasarımları ön planda yerini almış durumda. Fakat geçtiğimiz sezon daha çok cüzdan tarzında küçük gece çantaları ön plandaydı. Yani bayan çanta tasarımı denildiği zaman aklınızda sadece tek bir model olmasın.

Seçim yaparken veya dolabınızın çanta konusunda boşluğunu hissettiğiniz zamanlarda, daha çok tercih edeceğiniz alana göre seçiminizi yapmalısınız. Sizlere sunduğumuz 2013 çanta modelleri daha çok günlük giyim için ideal olan tasarımlarla süslenmiş durumda. Özellikle büyük olan tasarımlara talep daha fazla. Bu yüzden büyük ve şık görünen butikler her zaman için idealdir. Bayan çanta modelleri ve tasarımlarını hemen her sezon inceleriz. Bayanlar çantalarına fazlasıyla eşyalarını ve hatta okudukları kitapları bile koyarlar. Markalarda sanırım bunu düşünerek modellerini büyütmüş.

Bir diğer önemli olan detayda, uygun ve indirimli fiyatlardan nasıl yararlanacağımız. Artık 2013 sezonundayız ve birçok indirimli alışveriş sitesinin ön planda olduğu bir zamandayız. Seçimi Trendyol, Markafoni, Morhipo, Limango, Modagram, 1v1y gibi ünlü alışveriş sitelerinden yapabilirsiniz. Burada her markanın belirli zamanlarda sunduğu bayan çanta tasarımlarını bulabilirsiniz. Aynı zamanda iyi bir çanta seçimi yapabilmeniz için stil ve alışveriş danışmanı Tülin Kermen’in Uzman Tv’ye verdiği önerilerini de yazımızın sonunda paylaşıyor olacağız. Bakalım 2013 bayan çantaları ve tasarımlarını beğenecek misiniz?

2013 bayan çanta modelleri ResimleriYorum Yaz