Hatemoğlu Takım Elbise Modelleri

Klasik giyim öncülüğü yapan Hatemoğlu birbirinden şık ve tasarımlara sahip olan bu Hatemoğlu takım elbise modelleri ile siz de bu sezon çok şık olabilirsiniz. İş toplantılarınızda, iş gezilerinizde, gece organizasyonlarında, davetlerde kullanacağınız şık tasarım ve modern görünümü ile bir bakanı bir daha baktıran Hatemoğlu takım elbise modellerinizle ayrı bir hava verebilirsiniz. Uygun fiyat ve avantajları ile taksitli seçenekleriyle bu takım elbiselere sahip olabilirsiniz.

Doğru takım elbisemizi bulmakta aslın da biraz zorlanırız,seçilmesi gereken takım elbiseler içerisinde çift düğmeli olan takım elbiseler tercih edilir genellikle,orta vücut yapıları olan erkeklerimiz için bu takım elbise modeli idealdir.

Her gün de rahatlıkla giyip kullanabileceğiniz modeldir aslında,vücuda uzunluk ve bir denge getiren tek düğmeli takım elbiseler yalın çizgiler ile hem işte hem gece gezmelerinde kullanabileceğiniz modeller arasındadır.

İşte tüm bu model ve tasarımları rahatlıkla bulabileceğiniz adres olan Hatemoğlu mağazalarına mutlaka uğrayıp Hatemoğlu takım elbise modellerini görmelisiniz ve ondan sonra alacağınız takım elbisenize ve modeline karar vermelisiniz deriz.

Hatemoğlu köklü geçmişi ile Türk olan giyim firmamızdır. Dünya modasının modellerini takip edip aynı anda ülkemizde koleksiyonlarını sunan,her kesime hitap eden Moda dünyasının ilk sıralarında yer alır.

ilkbahar yaz koleksiyonlarında yer verilen giysi modellerinin bir bölümünde mutfaktan esin alındığını görüyoruz. Kesimi, askılarının formu ve eteğine ilave eden cepleri ile mutfak önlüklerini andıran bu elbiseleri Hatemoğlu BCBG Max Azria,Moschino,Versus gibi isimler kullanmış. Tarzlarına baktığımızda bu elbiseleri; retro görünüm, deri kumaş ile yakalanmış çağdaş görünüm ve sportif görünüm olmak üzere ayrı ayrı kategorilendirebiliriz.

Beyler bu sefer ki markamızın adı Hatemoğlu :) En az Koton kadar kaliteli olan Türkiye’nin ilk giyim mağazalarından olan Hatemoğlu her sezonda olduğu gibi bu sezonda da karşımıza güzel modeller ile geliyor. Birbirinden hoş olan bu takım elbise modelleri kaliteleri ile de dikkat çekiyor. AVM’lerde bulabileceğiniz Hatemoğlu mağazalarına giderek bu modelleri temin edebilirsiniz.

Hatemoğlu Takım Elbise Modelleri ResimleriYorum Yaz