DÜNYANIN EN LÜKS ROTALARI

Yzın, yni bence tüm yılın en ttlı ylrının gelişini hber veren Cruise ve Resort koleksiyonlrı, ne tesdüf ki son dönem seyht noktlrıml ynı prlelde. bertrndo di renzo

Cruise ve Resort koleksiyonlrının Milno, Pris, New York gibi göz lıcı yerlerde sunulmsı bir tesdüf değil. Seyhtin mcı, ynı mod d olduğu gibi bize hyl kurdurmsı, rüy gibi meknlrd, bşrolünde olduğumuz bir hikyeyi yştmsı. Bu mucizevi deneyimlerden yol çıkrk, sizi birkç sevdiğim lüks seyht noktsıyl tnıştırmk istiyorum.

GENÇ AVANGART

Bölgenin mimrisi İngiltere’nin krliyet ihtişmını ynsıtıyor. Yeşil ve doğ tbii ki yerli yerinde.

WESTMINSTER

KLASİK BİR İNGİLTERE

Gucci Cruise koleksiyonunu İngiltere, Abbey of Westminster’d sergiledi ve bursı Pris’le birlikte benim fvori destinsyonlrımdn bir tnesi. Westminster’ deflrc gidebilirim ve her defsınd ynı heyecnl şehre yklşırım. Son gittiğimde Btterse ve Chelse bölgelerini keşfettim mesel. Prklrdki ve Thmes kenrındki uzun yürüyüşlerimin rdındn Chelse Limnı’n ulşıyorum. Birkç yıldır bursı, dünyc ünlü tsrımcılrın showroom’lrın ev shipliği ypıyor.

Chelse’deki Design Center’d Fendi Cs, Armni Cs,

Pierre Frey, Dedr, Cssin gibi mrklr rstlybilirsiniz. Londr’nın içinde, tüm günü nehir kenrınd geçirmek için hrik bir seçenek. Yni diyeceğim o ki, Gucci’nin genç ve vngrt koleksiyonunu sunmk için Londr’yı seçmiş olmsı, elbette bir tesdüf değil: Westminster, koleksiyonun duruşun, mimri ve müzik kültürüyle destek oluyordu.

DOWNTOWN ABBEY DIOR’UN BLENHEIM’I

Yine İngiltere’de defile düzenleyen Dior, şehir merkezinin dışını seçmişti. The Oxfordshire ve Blenheim Sryı, hfif, kışkn, sde ve eksntrik koleksiyon ev shipliği yptı. Dünynın en kls mrklrındn biri oln Dior, Londr’dn Blenheim’e, rlrınd Emm Roberts,

Chir Ferrgni gibi ünlü mod misfirlerini özel bir trenle ln tşıdı. Downton Abbey gibi televizyon dizileri klelerin, srylrın ve köşklerin bir süredir kplı oln kpılrını yeniden çtığındn beri, İngiliz kırslı ikinci bhrını yşıyor şu sırlr.

SIFATLAR YETERSİZ

L Hbn geride klmış ristokrsinin izlerini tşıyn eski binlrıyl krşılıyor bizi.

KUBA HAYATIN KENDİSİ

Ve tbii ki Chnel ve Küb. Trtışm yrtn bir kombinsyon İtirf etmeliyim ki defileyi gördüğümde klım direkt Bettle Midler’in şovundn bir söz geldi. Midler USA for Afric örgütlenmesine ktkısı hkkınd ypıln röportjınd “Evet, bu projede yer ldım. Biz zengin olnız, biz ünlü olnız,” demişti. Misfirler, incileri ve Mde in Frnce ceketleriyle ntik Cdillc’lrınd geçit yprken, Küblılrı kemerlerin ltınd y d blkonlrınd srkmış defileyi izler görmek, hylimdeki dünyyı kesinlikle ynsıtmıyor. Fkt moddn ne dil ne de demokrtik olmsı beklenir, öyle değil mi? Pseo de l Hbn’d düzenlenen şov, zrif Frnsız etkisinin kendisini gösterdiği, güzel nkışlrın ve uygulmlrın yerini, renkli ve belli bir şekilde dh tropik elbiselere bırktığı bir “extrvgnz” idi. Küb şimdinin en iyi seyht noktlrındn. Arkdş cnlısı, yşm dolu, gürültülü ve eğlenceli.

The Grnd Trby’d Hvuz ve Keyfi Bir Ard

Trby Koyu’nd muhteşem bir konum ship oln The Grnd Trby’nın Boğz mnzrlı hvuzu ve SPA’sı sıck yz günlerinde en ykınınızdki kçış noktsı oluyor. Üstelik Mster Crd shiplerine %15 indirim vr.

İstnbul’un en köklü otellerinden The Grnd Trby, şehirde yşmnın tdını çıkrmk isteyenleri, Boğz’ın msmvi sulrının ynı bşındki çık hvuzund ve sp’sınd ğırlıyor. Therpi’nın günlük SPA kullnımlı özel pketiyle girilebilen ve 10:00 -19:00 stleri rsınd hizmet veren hvuzund misfirleri birbirinden özel hizmetler bekliyor. Sıcktn bunlnlr, 11:00 – 17:00 stleri rsınd, ev ypımı buzlu çy ve romtik detox su ikrmlrıyl serinleyebiliyor.

Hvuz misfirleri, Aromtherpy Buhr Bnyolrı, Fin Sunlr, Ice Gretto ve Fitness lnlrını d kullnbiliyor. Hvuzun ynısır Therpi’nın sunduğu tüm SPA hizmetlerinden fydlnbilecek misfirler, Aromterpi Msjı, Cleoptr Msjı, Derin Asy Msjı, Türk Hmmı y d klsik cilt bkımındn birini seçerek şehir hytının yrttığı stresten ve yorgunluktn kurtulup, yeniden zinde hissetmenin keyfini yşybiliyor.

Burçlr özel msjlrın d tvsiye edildiği The Grnd Trby’nın Sp’sınd hzirn yınd ikizler burcun Bli msjı önerirken, Temmuzyınd Yengeç burçlrının Tnning msjı ile bedenlerini ve ruhlrını yenilemeleri öneriliyor. Kryipler’den gelen doğl yğlrl 50 dkik süren tüm vücut msjı, bronzlşm öncesinde uygulnırs vücudu güneşlenmeye krşı hzırlyıp nemlendiriyor.

T: 0212 363 33 00 TheGrndTrby.com

PUSULA ASLI ABBASOGLU’NÜN ROTASI

Beymenin heddesigner’ıAslı Abbsoğlu pusulsını çıkrdı. Üstelik bu let sdece yön göstermiyor, ne giyeceğinizi de söylüyor. bğln keskİn

Birz tnıdıklık birz d keşfin mutluluğu o kumslın kokusunu tütsü hline getiriyor.

1- Myo, Snd&Blue, Beymen 790 TL 2- Yelek, Beymen Club 429 TL 3- Aykkbı, Beymen Club 229 TL 4- Çnt, Sensl Studio, Net-A-Porter 300 EURO

KUMSALDA SERAP PATMÜS

Popüler bir d, bir Folegndros değil ve pljlrı sınırlı. Am nltılmyck bir çekiciliği vr Ptmos’un. Tuhf bir şekilde bn küçüklüğümün Bodrum’unu htırltıyor. Akşm kdr deniz kenrınd myıştıktn sonr gün btımını hemen shilde bir tverndn izlemenin keyfini unutmıyorum. Sihirli bir d Ptmos ve kendisi de bunun frkınd…

SINIR ETKİSİ

Sınırd olmsındn fydlnrk hem Vitr Design Museumu, hem de Le Corbusiernin Notre Dme du Hut Kilisesini görebilirsiniz.

1- Çnt, Gucci, Net-A-Porter 1.390 EURO 2- Aykkbı,

Jimmy Choo 625 EURO 3- Elbise, Acdemi, Beymen 329 T

İKİ GÜNDE SONSUZLUK BASEL

Bsel’in semptikliği 2 güne hytınızd görebileceğiniz en özel Zh Hdid, Tdo Ando vey Renzo Pino eserlerini sığdırbilmenizden geliyor. Şehrin zerfeti ve Fondtion Beyeler gibi bir güzelliğe ship olmsı bile bir seyht için yeterli bir neden. Beni sonsuz kdr etkileyecek meknlrı bir rd görmek heyecn verici.

1- Elbise, Beymen Club 329 TL 2- Bileklik, Chn Luu 252 EURO 3- Sndlet, Beymen Club 229 TL 4- Gözlük, Thierry Lsry 380 EURO

ÜRPERTİCİ HEYBET MONUMENT VALLEY

Uth ve Arizon sınırındki bu vdi o kdr heybetli ve etkileyiciydi tüylerim diken diken oluyor. Konklmnın çok sınırlı olduğu bu yerde geceyi geçirebilmek seyhtimizin en önemli noktsıydı ve bunu bşrıp gün doğuşunu o dev vdide izleyebilmenin büyüleciliğini nltmm.

BSH Grubu, Siemens AG’nin Ticri Mrk Lisnsı shiplerindendir.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz