Bot ayakkabı modelleri

Kış modasının en çok aranılan bay ve bayan tasarımları arasında olan bot ayakkabı modelleri tasarımları, ilgi çekici renkleri ve ünlü markaların butikleriyle son derece iddialı görünüyor. Büyük alışveriş merkezlerinde ünlü ayakkabı markalarının tasarımlarını cam butiklerde görmüşsünüzdür. Kış sezonu için bot ayakkabı koleksiyonuna da gözünüz çarpmış olabilir. İşte gözünüzün çarptığı bu tasarımları biz tek tek ayırdık. İlk etapta ayırdığımız modeller, erkek reyonlarında ilgiyle karşılanan renkli tasarımlar oldu. Daha sonrasında bayan bot ayakkabı butiklerini incelemeye koyulduk. Şık diyebileceğimiz her renk, her mağazada ayrı bir şekilde oluşturuluyor. Gezdiğim bu mağazaları da sizlerle beraber paylaşacağım. Öncesinde biraz bot ayakkabılar ve tasarımları üzerinde birkaç modelden bahsetmek istiyorum.

Eğer bu yazıyı okuyorsanız, bu tasarımlar arasından seçim yapmaya karar vermişsinizdir. Bu nedenle seçiminizi doğru bir yöne çevirmek için, birkaç tavsiyede bulunmak istiyorum. Yeni sezonda bot ayakkabı tasarımları arasından seçim yapıyorsanız, alacağınız botun tasarımını ve rengini en başta düşünmelisiniz.modasında süet tasarımların ön planda olduğu, bootie butiklerini andıran kısa bot modelleri son derece ideal görünüyor. Seçimi yaparken bu modellere göz gezdirmenizi öneririm. Benim her zaman bot seçimindeki tercihim süet ve mavi tonlarla oluşturulmuş tasarımlar oldu. Erkek giyimde mavi renk tonlarıyla oluşturulan modeller ilgi görebilir. Bunun yanında kırmızı ve diğer farklı tonlarla oluşturulan tasarımlara da göz atmanızda fayda var. bot ayakkabı modelleri arasından sadece kendi modanızı yansıtacak renkleri tercih edin. Aynı şekilde aldığınız tasarımın üzerine giyebileceğiniz modelleri düşünerek ideal olan bot ayakkabı modellerini tercih edebilirsiniz.

Hemen her bayan bu görselleri inceledikten sonra tasarımları nereden bulacaklarını kestiremiyorlar. Onlar için biraz yardımcı olmamız en büyük görevlerimizden. 3kmoda.com sayfasının açılmasındaki en büyük amaç da doğru ürünü, doğru arayışı yapan bayanları o ürüne yönlendirmek oluyor. Biz buradan yola çıkarak erkek bot ayakkabı tasarımlarını ve bayan butiklerini hangi mağazalardan bulacağınıza bir kesinlik getirelim. Ben Derimod, Hotiç, İnci, Deichmann, Hangar markasının mağazalarında inceledim. Her markanın kendine has tasarımları ve bunun yanında kendine has fiyat indirimleri vardı. Kaliteye göre verilen aralıklarda bot ayakkabı fiyatları son derece uygun görünüyordu. Biraz cebinize, biraz da aldığınız modele göre sizler de kendi kararınızı verebilirsiniz. Ben sizler için ayrıcalıklı her tasarımı oluşturdum. Gelin şimdi hep beraber bu tasarımlara puanlama yapalım.

Bot ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz