GRAND HYATT İSTANBUL

YILIN EN ROMANTİK

AKŞAMI

SEVGÎLÎNÎZLE BERABER YILIN EN ROMANTÎK AKŞAMINI GRAND HYATT İSTANBUL AYRICALIĞI ÎLE UNUTULMAZ KILIN.

RAND HYATT İstanbul, Sevgililer Günü’nde, yılın en romantik akşamını Hyatt dokunuşuyla unutulmaz anlara dönüştürmek için özel bir menü hazırladı. 34 Restoran’da İtalyan Executive Şef Fabio Brambilla tarafından Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan dört aşamalı ‘Ladies and Gentleman’ isimli iki farklı menü ve en güzel aşk şarkılarıyla çok özel bir Sevgililer Günü deneyimini yaşatıyor.

GRAND HYATT İSTANBUL KONFORUNDA ROMANTİK BİR GECE

Grand Hyatt İstanbul’un minimalist bir anlayışla dekore edilmiş ferah ve konforlu odalarında konaklama

Sevgililer Günü’ne özel bir fiyatla çiftlere sunuluyor. 34 Restoran’da Sevgililer Günü akşam yemeği ve sabah kahvaltısı ile odada sevgililere özel sürprizler, çift kişilik bir gece konaklama paketine dâhil.

GAIASPA’DAN EN ROMANTİK SEVGİLİLER GUNU HEDİYESİ

Sevgilinizle beraber Gaia Spa’da alacağınız ‘Çiftler için Özel Masaj’ ile aşkınızı yeniden canlandırabilirsiniz! Ayrıca menüden seçeceğiniz masaj terapisi ile bu romantik yolculuk yan yana masaj yataklarında devam ediyor. Bu, 50 dakikalık rahatlatıcı ve romantik hediye Sevgililer Günü için mükemmel bir seçim olabilir.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: 0 212 36812 34 veya istanbul.grand@hyatt.com.

GRAND HYATT

SEVGİNİZİ HYATT’TA DİLE GETİRİN…

Sevdiğinizle beraber “yılın en romantik akşamf’nı Grand Hyatt İstanbul ayrıcalığı ile unutulmaz hale getirebilirsiniz.

Grand Hyatt İstanbul, Sevgililer Günü’nde, yılın en romantik akşamını Hyatt Dokunuşuyla unutulmaz anlara dönüştürmek için size özel bir menü hazırladı. 34 Restoran’da Italyan Executive Şef Fabio Brambilla tarafından Sevgililer Günü’ne özel hazırlanan 4 aşamalı “Ladies and Gentlemen” isimli 2 farklı menüyle en özel Sevgililer Günü deneyimini ayrıcalıklı hizmet kalitesi ile yaşayın.

Ayrıca bu özel günde, minimalist bir anlayışla dizayn edilmiş ferah ve konforlu odalarda konaklama, Sevgililer Günü’ne özel bir teklifle çiftlere sunuluyor. Çift kişi bir gece konaklama, 34 Restoran’da Sevgililer Günü akşam yemeği ve sabah kahvaltısı ile odada sevgililere özel sürprizler sizi bekliyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için: +90 212 368 1234 veya istanbul.grand@hyatt.com

GRAND HYATT İSTANBUL TASKISLA CADDESİ NO:l TAKSİM 34437, İSTANBUL

HYATT name, design and related marks are trademarks of Hyatt Hotels Corporation. ©Hyatt Hotels Corporation. Ali rights reserved.
Five Star Luxury Hotel near Taksim Square│Grand Hyatt Istanbul 3KModa

GRAND HYATT İSTANBUL Resimleri
GRAND HYATT İSTANBUL

Hotel Grand Hyatt Istanbul, Turkey – Booking.com 3KModa

GRAND HYATT İSTANBUL

Yorum Yaz