Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri 2021

Yeni sezon da platform topuk ayakkabı modelleri en trend ayakkabı tasarımların da tercihler arasında ilk sırada olmaktadır. Bayanların vazgeçemedikleri en büyük tutkusu olan ayakkabı modelleri en güzel kombinizin tamamlayacısı olurlar. Günlük yaşantınızın hemen her yerinde rahatlıkla tercih edeceğiniz bu platform topuk ayakkabı tasarımları ile topuklu ayakkabı modellerinden çok daha fazla rahat edeceğiniz modellerdir. Özellikle 2020-2021 ayakkabı koleksiyonlarında fazlaca yer verilmiş bu modellere topuk özelliği ve yüksekliği açısından farklı olan platform topuk ayakkabı modelleri sizlere konforu ve şıklığı sunuyor. Gündelik hayatın yanısıra özel geceleriniz de abiye kıyafetinizin en şık tamamlayacısı platform topuklu ayakkabı modelleriyle şıklığınıza daha zerafet ve modern bir görünüm sağlayacaksınız. Gece boyunca da ayaklarınız hiç yorulmayacak şekilde konforu, rahatlığını hissedeceksiniz.

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri ResimleriHem şık hem de çok rahat bir ayakkabı modeli ararsanız bu tasarım ayakkabılar tam size göre olacaktır. Birçok ünlü markanın ayakkabı koleksiyonlarında bulabileceğiniz platform topuk ayakkabı modelleri ve özgün tasarımlarıyla üretilmektedir. Son zamanlar da spor ayakkabı tasarımlarında da platform topuk sıklıkla tercih ediliyor. Özellikle bol paça ve bol kesim pantolon modelleri altın da çok şık duruyorlar. En önemli detayı platform Topuk ayakkabıların ön tarafı açık ve eğimi düşük olduğu için ayağınızı fazlasıyla rahat ettirecek modeller içindedir. Yüksek topuklu ayakkabı modelleriyle yürümekte zorlananlar için hem yüksek hem de çok rahat yürüme imkanını sizlere sunuyor. Zaten bir kez deneseniz asla vazgeçemeyeceğiniz ayakkabınız platform topuk ayakkabı modelleri olacaktır.

Daha Önce Yayınlanmış Olan Makalemiz;

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Daha çok özel gecelerde tercih edilen platform topuklu ayakkabı modelleri sezonunda özenle hazırlanıyorlar. Bayanların alışveriş aşkını kabartan en önemli topuklu ayakkabı modelleri arasında olan platform topuk modası, yeni sezonda yeniden ilgi odağı oluyor. Uzun yıllardan beri moda tutkunu bayanlar tarafından en sık tercih edilen bu modeli sizler için inceledik. Platform topuklu ayakkabı modası, modanın var olduğu günden beri bayanların ayağını renkli olan modelleriyle süslüyor.

Daha çokmodasını ve geçtiğimiz sezonun yaz modasını konuşmak istiyorum. Çünkü platform topuklu ayakkabı modelleri ve yaz modasının platform topukları bizim için önemli. Neden mi? Geçen yaz en sık bu modeller tercih edildi. Tek renk butiklerden çok, yazın o renkli yanını rengarenk tasarımlarla markalar butiklerinde oluşturmuşlardı. Yeni sezon ayakkabı tasarımlarını da incelemelisiniz. Yine her renkten tasarımla ilginizi çekecek o kadar fazla model var ki, hangisini övsek diye düşünüyoruz.

Yeni sezon modellerde parlak platform ayakkabı modelleri çok dikkat çekici. Parlak sarı, parlak pembe renkleri ideal görünüyor. Özellikle hoş bir günde güzel görünmek için son derece iddialı renkler bunlar. Bu tasarım modasının en temel renkleri de diyebiliriz. Biz seçimimizi daha çok tek renk modellere ayırdık. Sade ve düz olan tasarımlar her zaman için size hem iddialı hem de hoş bir görünüm katacaktır. Platform tasarımlarda da bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Yaz modası için de burnu açık olan topuklulara yoğunlaşın. Modellerde siyah renginin üzerine işlenen beyaz desenleri ve topuğu pembe olan ayakkabı tasarımına şöyle bir alıcı gözüyle bakmalısınız. Bence 2013 platform topuklu ayakkabı modelleri arasında yaz modasına en uygun tasarım.

Özel gecelerin yanında gerek iş hayatında, gerekse günlük giyiminizde tercih edebileceğiniz bir model de arayabilirsiniz. Bu kez belirli renklerin dışına çıkmayın. Beyaz, siyah ve krem rengi tonlarla süslenmiş koleksiyonlara yönelebilirsiniz. Platform topuklu ayakkabı modelleri sezonunda tam anlamıyla eşsiz diyebiliriz. Daha nice tasarımları incelediğiniz zaman, detaylı olarak sizler de göreceksiniz. Yalnız bir uyarımız bizden size gelsin. Kendinizi çok kaptırmayın.

Bayanlar platform topuk ayakkabı tasarımlarını gördükleri zaman alışveriş aşkına dur diyemiyorlar. Durum böyle olunca çoğu bayan değerli vakitlerinin birçoğunu mağazalarda geçiriyor. Çok fazla zaman harcamamanız açısında önemli olan ve platform topuk modasını en iyi yansıtan birkaç markayı söyleyebiliriz. Derimod, İnci, Bambi, Kemal Tanca, Flo mağazaları bu tasarımlar üzerine en kaliteli ürünü yansıtan markalar arasında. Seçimi yaparken bu markaları ziyaret etmeyi unutmayın!

Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri ResimleriYorum Yaz