Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Pltform Topuklu Aykkbı Modelleri 2021

Yeni sezon d pltform topuk ykkbı modelleri en trend ykkbı tsrımlrın d tercihler rsınd ilk sırd olmktdır. Bynlrın vzgeçemedikleri en büyük tutkusu oln ykkbı modelleri en güzel kombinizin tmmlycısı olurlr. Günlük yşntınızın hemen her yerinde rhtlıkl tercih edeceğiniz bu pltform topuk ykkbı tsrımlrı ile topuklu ykkbı modellerinden çok dh fzl rht edeceğiniz modellerdir. Özellikle 2020-2021 ykkbı koleksiyonlrınd fzlc yer verilmiş bu modellere topuk özelliği ve yüksekliği çısındn frklı oln pltform topuk ykkbı modelleri sizlere konforu ve şıklığı sunuyor. Gündelik hytın ynısır özel geceleriniz de biye kıyfetinizin en şık tmmlycısı pltform topuklu ykkbı modelleriyle şıklığınız dh zerfet ve modern bir görünüm sğlycksınız. Gece boyunc d yklrınız hiç yorulmyck şekilde konforu, rhtlığını hissedeceksiniz.

[gllery ids="105705,105706,105707,105708,105709,105710"]

Hem şık hem de çok rht bir ykkbı modeli rrsnız bu tsrım ykkbılr tm size göre olcktır. Birçok ünlü mrknın ykkbı koleksiyonlrınd bulbileceğiniz pltform topuk ykkbı modelleri ve özgün tsrımlrıyl üretilmektedir. Son zmnlr d spor ykkbı tsrımlrınd d pltform topuk sıklıkl tercih ediliyor. Özellikle bol pç ve bol kesim pntolon modelleri ltın d çok şık duruyorlr. En önemli detyı pltform Topuk ykkbılrın ön trfı çık ve eğimi düşük olduğu için yğınızı fzlsıyl rht ettirecek modeller içindedir. Yüksek topuklu ykkbı modelleriyle yürümekte zorlnnlr için hem yüksek hem de çok rht yürüme imknını sizlere sunuyor. Zten bir kez deneseniz sl vzgeçemeyeceğiniz ykkbınız pltform topuk ykkbı modelleri olcktır.

Dh Önce Yyınlnmış Oln Mklemiz;

Pltform Topuklu Aykkbı Modelleri

Dh çok özel gecelerde tercih edilen pltform topuklu ykkbı modelleri sezonund özenle hzırlnıyorlr. Bynlrın lışveriş şkını kbrtn en önemli topuklu ykkbı modelleri rsınd oln pltform topuk modsı, yeni sezond yeniden ilgi odğı oluyor. Uzun yıllrdn beri mod tutkunu bynlr trfındn en sık tercih edilen bu modeli sizler için inceledik. Pltform topuklu ykkbı modsı, modnın vr olduğu günden beri bynlrın yğını renkli oln modelleriyle süslüyor.

Dh çokmodsını ve geçtiğimiz sezonun yz modsını konuşmk istiyorum. Çünkü pltform topuklu ykkbı modelleri ve yz modsının pltform topuklrı bizim için önemli. Neden mi? Geçen yz en sık bu modeller tercih edildi. Tek renk butiklerden çok, yzın o renkli ynını rengrenk tsrımlrl mrklr butiklerinde oluşturmuşlrdı. Yeni sezon ykkbı tsrımlrını d incelemelisiniz. Yine her renkten tsrıml ilginizi çekecek o kdr fzl model vr ki, hngisini övsek diye düşünüyoruz.

Yeni sezon modellerde prlk pltform ykkbı modelleri çok dikkt çekici. Prlk srı, prlk pembe renkleri idel görünüyor. Özellikle hoş bir günde güzel görünmek için son derece iddilı renkler bunlr. Bu tsrım modsının en temel renkleri de diyebiliriz. Biz seçimimizi dh çok tek renk modellere yırdık. Sde ve düz oln tsrımlr her zmn için size hem iddilı hem de hoş bir görünüm ktcktır. Pltform tsrımlrd d bunu net bir şekilde görebilirsiniz. Yz modsı için de burnu çık oln topuklulr yoğunlşın. Modellerde siyh renginin üzerine işlenen beyz desenleri ve topuğu pembe oln ykkbı tsrımın şöyle bir lıcı gözüyle bkmlısınız. Bence 2013 pltform topuklu ykkbı modelleri rsınd yz modsın en uygun tsrım.

Özel gecelerin ynınd gerek iş hytınd, gerekse günlük giyiminizde tercih edebileceğiniz bir model de rybilirsiniz. Bu kez belirli renklerin dışın çıkmyın. Beyz, siyh ve krem rengi tonlrl süslenmiş koleksiyonlr yönelebilirsiniz. Pltform topuklu ykkbı modelleri sezonund tm nlmıyl eşsiz diyebiliriz. Dh nice tsrımlrı incelediğiniz zmn, detylı olrk sizler de göreceksiniz. Ylnız bir uyrımız bizden size gelsin. Kendinizi çok kptırmyın.

Bynlr pltform topuk ykkbı tsrımlrını gördükleri zmn lışveriş şkın dur diyemiyorlr. Durum böyle olunc çoğu byn değerli vkitlerinin birçoğunu mğzlrd geçiriyor. Çok fzl zmn hrcmmnız çısınd önemli oln ve pltform topuk modsını en iyi ynsıtn birkç mrkyı söyleyebiliriz. Derimod, İnci, Bmbi, Keml Tnc, Flo mğzlrı bu tsrımlr üzerine en kliteli ürünü ynsıtn mrklr rsınd. Seçimi yprken bu mrklrı ziyret etmeyi unutmyın!

[gllery columns="2" ids="1723,1724,1725,1726,1727,1728,1729,1730,1731,1732,1733,1734,1735,1736,1737,1738,1739,1740" size="lrge"]

Yorum Yaz