Plaj Havlusu Modelleri

Plajların en renkli misafirlerinden olan plaj havlusu modelleri bu sezon yine canlı renkleriyle dikkat çekmeye devam ediyor. Deniz ya da havuzdan çıktığınızda kurulanmak için kullandığınız plaj havluları güneşlenmek için de tercih edilebiliyor. Bu nedenle geniş bir kullanım alanına sahip olan modeller büyük bir titizlik ve özenle tasarlanıyorlar. Plaj havlusu modelleri koleksiyonunda canlı ve koyu renklerin hakim olduğunu söyleyebiliriz. Mavi, sarı, kırmızı ve pembe renklerinin ağırlıkta olduğu koleksiyonda beyaz renk ise vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Çabuk kirleniyor olmasına rağmen plaj havlusu modelleri arasında en çok tercih edilen renklerden biri oluyor. Siyah plaj havluları da modası hiç geçmeyen modeller arasında yer alıyor. desenli plaj havlusu modelleri de canlı renkli olanlar kadar beğeniliyor ve tercih ediliyor. Özellikle ünlü markaların plaj havlularında marka amblemi desen olarak kullanıldığında yoğun bir ilgi görüyor.

plaj havlusu modelleri yılın ilkbahar aylarından itibaren sezona damgasını vurdu. Şimdiden sahil ve plajlarda sıklıkla rastladığımız havlular kalitelerine göre de sınıflandırılabiliyor. Ünlü markaların modelleri ise şık ve kaliteli olmaları nedeniyle büyük bir beğeni kazanıyorlar. Oldukça uzun olarak tasarlanan renkli plaj havlusu modelleri güneşlenirken de kolaylık sağlıyor. Çeşitli desenlerle tasarlanan modellerde çiçek desenli olanlara da rastlanıyor. Çiçek desenli olan plaj havluları yaz aylarında bayanların oldukça ilgisini çekiyor.  Koleksiyonun beğenilen bir diğer modeli ise kalpli model oluyor. kalpli plaj havlusu modelleri üzeri yazılı olarak da karşımıza çıkabiliyor. Çocuklar için plaj havlusu anlamında daha fazla seçenek bulunuyor. Çizgi film kahramanlarından esinlenerek tasarlanan çocuk plaj havlusu modelleri koleksiyonunda birbirinden sevimli birçok model bulunuyor.

Ünlü markaların çatısı altında piyasaya sunulan plaj havlusu modelleri sezon boyunca adından söz ettireceğe benziyor. Baş havlusuyla bir arada sunulan plaj havluları renk uyumuyla da göz dolduruyorlar. Plaj havlusu modellerifiyatları ise ünlü markalarda daha pahalı iken diğer markalarda daha uygun fiyatlarla karşımıza çıkabiliyor. Sezon sonunda uygulanan kampanya ve indirimler de plaj havlularının satışını hızlandırıyor.

Plaj Havlusu Modelleri ResimleriYorum Yaz