İşlemeli gelinlik modelleri ve tasarımları

Gelinlik dendiğinde ilk akla gelen birbirinden şık işlemelerdir. Dantel işlemeler dışında boncuk, taş ve pul işlemeli gelinlikler özellikle ışıltılı gelinlik isteyenlerin tercih ettiği modellerdir. işlemeli gelinlik modelleri ve tasarımlar ışıltılı gelinlik sevenlerin tercih edeceği pek çok alternatif barındırıyor. Ne kadar süslü olursa olsun rüküş olmayacak tek kostüm gelinliktir. Bu yüzden her tür abartılı abartısız süsler gelinlik üzerinde uygulanabilir.

Gelinliklerde en çok tercih edilen işleme elbette ki dantel ayrıntılardır. Özellikle Fransız güpürlü gelinlikler modası hiç geçmeyen gelinliklerdir. Güpür işlemeli gelinlikler, hem kabarık etekli prenses modellerde hem de a kesim ya da balık eteklerle çok yakışarak kullanılmakta. Dantel işlemeler gelinliğin kol ve yakaları kadar eteklerde, özellikle de kol işlemelerinde göze çarpmakta. işlemeli gelinlik modelleri ve tasarımlar güpür işlemeli olarak ön plana çıksa da pul, taş ve payetlere de oldukça fazla rastlanmakta.

Bu senenin trendi pul, boncuk ve taş işlemeler gelinliklerde de aynı yoğunlukta görülmekte. Gelinlikte en çok tercih edilen işleme swarovski taşlardır. Gelinliklerde ışıltı istendiğinde ilk akla gelen taşlardır. Gene gelinlik işlemelerinde boncuk ve özellikle inci işlemeler gelinliğin ruhuna da oldukça uygun düşmektedir. işlemeli gelinlik modelleri ve tasarımları pul işlemeleri ile de göz doldurmaktadır. İşlemeler, pullar,  payetler, boncuklar, taşlar ve danteller elbette ki en çok gelinliklere yakışır.

Düğün gününüzü davetlilere duyrmak için ilk adım olan davetiyelerimizdir.düğün davetiyelerinin en ilginç olan modelleri genç çiftlerimiz tarafından çok beğenilmiştir. Yeni evlenecek çiftlerin artık alışagelmiş düğün davetiye modelinin dışında daha ilginç ve farklı düğün davetiyelerini tercih etmektedirler. Davetiye firmalarında kataloglarından seçip beğeneceğiniz bu ilginç davetiye modelinden birini seçip yaptırabilirsiniz. Artık eskiden olduğu gibi düz beyaz renk davetiyelerin yerini renkli davetiyeler almaktadır.

İstediğiniz renk seçimi sizin zevkiniz olacaktır. Mesela damat elbisesi modeli dışı siyah içi beyaz gömlek  gibi beyaz damat ceketi  olan davetiye modeli çok farklı ilginç bir davetiye  modelidir.

Nişan davetiyelerimiz de kırmızı renkten oluşan model çok şık gözükmektedir bence nişan davetiyelerine çok uygun olacağını düşünüyoruz.

Sıra dışı bir davetiye olarak sizlere kataloglardan gördüğümüz bu davetiye modelini çok beğendik süslü bit tahta mandala tutturulmuş takvim yaprağı  ve düğün tarihi işaretlenmiş ve üstünde kısa düğüne davet notu bulunan davetiye modeli çok harika kesinlikle çok ilginç ve farklı bir tarz da hazırlanmış, fiyatlarına da gelince istediğiniz davetiye modeline göre büyük ve küçük bir davetiye seçimine göre ve bastıracağınız sayı ve adette göre değişmektedir çok ucuz bir fiyata da yada süslü ve farklı bir model seçtiyseniz biraz daha pahalıya yapılmaktadır.

İşlemeli gelinlik modelleri ve tasarımları ResimleriYorum Yaz