kışının ideal kombinleri

kışının ideal kombinini nasıl tanımlarsınız?

2016-17 Sonbahar-Kış sezonuyla birlikte tanış tığımız‘yeni takım’ trendi beni heyecanlandırıyor: Dantel kroşe etek üzerine, içine dik yaka triko giyilmiş bol gömlek, en üstte bir beden büyük bomber ceket ve spor ayakkabıla r.

için bu sezon hangi parçalan edinmelerini

Geniş kalıplı bomber ceketler, dik yaka kazaklar, gömleklerin üzerine giyilmek üzere sweatshirt’ler ve tüm kıyafetlerle rahatlıkla kombinlenen loafer’lar.

gerektiğini düşündüğünüz parçalar neler?

Kaşmir kazak, ipek bluz, büyük beden beyaz gömlek ve yün kaban.

Size göre, bir kadın her daim şık ve alımlı görünmek için hangi adımları takip etmeli?

İlk adım, fazla etüt edilmemiş parçalarla, zorlama ve abartıdan uzak kalarak konfor ve şıklığı mükemmel şekilde bir araya getirmek diye düşünüyorum. Verebileceğim en iyi tavsiye ise içinizdeki enerjiyi ve çağdaş zarafeti yansıtan, giydiğinizde kendinizi iyi hissedeceğiniz tasarımları, üzerinde çok düşünülmemiş kombinleri tercih edin. Spesifik ilham kaynaklarınız var mı?

Bana en çok ilham verenler, arkadaşlarım. Ayrıca her tasarımcının büyüsü bozulmasın diye kendine sakladığı şeyler vardır. Ben de sırrımı saklamaya devam edeceğim. Koleksiyonları oluşturma sürecinde sizi en çok hangi aşama heyecanlandırıyor?

Her sezon ayrı hikayeler yaratıyoruz ve bu hikayeleri koleksiyonlara, kampanya çekimlerine, vitrinlere ve mağaza düzenine yansıtıyoruz. Hazırlık süreci, araştırma, inceleme, geliştirme, gerçekleştirme ve değerlendirme aşamalarından oluşuyor.

Beni en çok heyecanladıran iki kısım ise hikayenin yorumlanması ve biten Yaratıcılığınızı beslemek için genellikle hangi Seyahat, hem dinlenebildiğim hem de gördüklerimle beslenebildiğim bir zaman dilimi. Yaşadığım ortam, arkadaşlarım, araştırmalarım, gördüklerim önce bana, sonra enerji ve yaratıcılığıma değer katıyor. Kısa süre önce kapılarını açan Wepublic, konseptini modaseverlerle tanıştırdı. Buradan yola çıkarak, modanın gitgide gençleştiğini ve artık enerjisi yüksek kıyafetlerin daha çok tercih edileceğini söyleyebilir miyiz?

Şehrin dinamizmi ve sporun hayatımızdaki yeri dolayısıyla sağlıklı yaşam felsefesi son yıllarda önceliğimiz oldu. Bu etkiyle beraber, spor ürünler bir araya getirilerek oluşturulan sokak modasına tanıklık ettik. Spor giyimin tek başına sıkıcılaştığı gerçeğini görmezden gelmeden eklemek istiyorum ki bu noktada en önemli faktör, kişisel styling. Wepublic, yapı olarak sokağı yaşayan ve yaşatan bir mağaza. Genç ve yüksek enerjili ürünleri, yaş sınırı olmaksızın bir arada sunarak bekleneni karşıladığımız bir platform.

kışının ideal kombinleri Resimleri
kışının ideal kombinleri_30.jpgkışının ideal kombinleri_2.jpgkışının ideal kombinleri_39.jpgkışının ideal kombinleri_33.jpgkışının ideal kombinleri_50.jpgkışının ideal kombinleri_55.jpg

Yorum Yaz