Gece çantası modelleri

Gece çantası modelleri ünlü çanta markalarının butiklerinde bayanlar tarafından yoğunca takip ediliyor. Özel bir gece için yapılan planda, bayanlar seçim konusunda uzun düşünebiliyorlar. Hoş bir elbise modeli, altına uyum sağlayacak hoş bir ayakkabı, takılar ve en sona atılan çanta aksesuarı seçiliyor. İşte zaman kaybı ve kararsızlık burada başlıyor. Gece çantası modelleri arasında yapılan seçimler, bayanları oldukça zorlayabiliyor. Bu seçimi en önce düşünmek en doğru olanı aslında. Sona bırakılan seçimler ya yanlış kararlar oluyor, yada uzun zaman alabiliyor. Bu paylaşımda sizlere gece çantası koleksiyonlarından kısaca bahsedip, bu tasarımlarla uyumlu hoş kombini nasıl oluşturacağınız konusunda kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Yeni sezonda gece çantası butikleri oldukça şık görünüyor.modasına uygun renkli tasarımlar ön planda. Ünlü çanta markaları reyonlarında kırmızı renginden, yeşil rengine kadar gök kuşağı renklerini hazırlamış. Kolay bir seçim yapabilmek, bunun yanında da giyeceğiniz gece elbiseleri ile uyumlu bir kombine ulaşmak en büyük amaç olmuş. Hemen her markanın reyonlarına kısaca göz attığımızı söyleyebilirim. En çok karşılaştığımız modellerde portföy çanta modelleri oldu. Gece çantaları arasında akla gelen bu tasarımlar, cüzdan büyüklüğünde ve deri bir görünümle sunuluyor. Çoğu ünlü marka gerçek deriden tasarımları sunarken, fiyatı ucuz görünen tasarımlarda gerçek derinin olduğunu söylemek çok zor. Eğer gece çantaları arasından seçim yapacaksanız, gösterişli ve iddialı olmalısınız. Bu yüzden yapacağınız seçimlerde de fiyat aralığını tamamen unutun.

Tüm gözlerin sizde olacağını düşünürsek, iddialı bir elbiseyle giriş yapmalısınız. Mesela iddialı kırmızı bir elbisenin yanında tercih edebileceğiniz hoş bir gece çantası modeli olabilir. Bu elbisenin yanında kırmızı yada siyah renk tonlarıyla oluşturulan tasarımlara yoğunlaşabilirsiniz. Kombine uyumu sadece iki aynı renk arasında olmayabilir. Birçok ünlü manken ve Hollywood yıldızının yaptığı seçimler her zaman için iki renk arasında olmuyor. Modayı ünlülerimiz bizlerden daha iyi takip ediyorlar. Bu yüzden gece çantaları arasından siz de seçiminizi farklı renklerden yapabilirsiniz. Biz en çok tercih edilen butikleri sizler için seçmeye çalıştık. Seçtiğimiz modeller ünlü çanta markalarından aldığımız tasarımlardır. Gece çantası modelleri arasından siz de dolabınızda bulunan elbise tasarımlarıyla uyumlu kombinelere yönelebilirsiniz. Konunun en başında aktardığımız gibi, özel geceler için yaptığınız çanta koleksiyonu seçimlerinizi sona bırakmayın. Özel geceler için çanta modelleri arasından ideal olan butikleri her zaman için elbisenizden sonra seçin.

Gece çantası modelleri ResimleriYorum Yaz