Gece çantası modelleri

Gece çntsı modelleri ünlü çnt mrklrının butiklerinde bynlr trfındn yoğunc tkip ediliyor. Özel bir gece için ypıln plnd, bynlr seçim konusund uzun düşünebiliyorlr. Hoş bir elbise modeli, ltın uyum sğlyck hoş bir ykkbı, tkılr ve en son tıln çnt ksesurı seçiliyor. İşte zmn kybı ve krrsızlık burd bşlıyor. Gece çntsı modelleri rsınd ypıln seçimler, bynlrı oldukç zorlybiliyor. Bu seçimi en önce düşünmek en doğru olnı slınd. Son bırkıln seçimler y ynlış krrlr oluyor, yd uzun zmn lbiliyor. Bu pylşımd sizlere gece çntsı koleksiyonlrındn kısc bhsedip, bu tsrımlrl uyumlu hoş kombini nsıl oluşturcğınız konusund kısc bilgi vermek istiyoruz.

Yeni sezond gece çntsı butikleri oldukç şık görünüyor.modsın uygun renkli tsrımlr ön plnd. Ünlü çnt mrklrı reyonlrınd kırmızı renginden, yeşil rengine kdr gök kuşğı renklerini hzırlmış. Koly bir seçim ypbilmek, bunun ynınd d giyeceğiniz gece elbiseleri ile uyumlu bir kombine ulşmk en büyük mç olmuş. Hemen her mrknın reyonlrın kısc göz ttığımızı söyleyebilirim. En çok krşılştığımız modellerde portföy çnt modelleri oldu. Gece çntlrı rsınd kl gelen bu tsrımlr, cüzdn büyüklüğünde ve deri bir görünümle sunuluyor. Çoğu ünlü mrk gerçek deriden tsrımlrı sunrken, fiytı ucuz görünen tsrımlrd gerçek derinin olduğunu söylemek çok zor. Eğer gece çntlrı rsındn seçim ypcksnız, gösterişli ve iddilı olmlısınız. Bu yüzden ypcğınız seçimlerde de fiyt rlığını tmmen unutun.

Tüm gözlerin sizde olcğını düşünürsek, iddilı bir elbiseyle giriş ypmlısınız. Mesel iddilı kırmızı bir elbisenin ynınd tercih edebileceğiniz hoş bir gece çntsı modeli olbilir. Bu elbisenin ynınd kırmızı yd siyh renk tonlrıyl oluşturuln tsrımlr yoğunlşbilirsiniz. Kombine uyumu sdece iki ynı renk rsınd olmybilir. Birçok ünlü mnken ve Hollywood yıldızının yptığı seçimler her zmn için iki renk rsınd olmuyor. Modyı ünlülerimiz bizlerden dh iyi tkip ediyorlr. Bu yüzden gece çntlrı rsındn siz de seçiminizi frklı renklerden ypbilirsiniz. Biz en çok tercih edilen butikleri sizler için seçmeye çlıştık. Seçtiğimiz modeller ünlü çnt mrklrındn ldığımız tsrımlrdır. Gece çntsı modelleri rsındn siz de dolbınızd bulunn elbise tsrımlrıyl uyumlu kombinelere yönelebilirsiniz. Konunun en bşınd ktrdığımız gibi, özel geceler için yptığınız çnt koleksiyonu seçimlerinizi son bırkmyın. Özel geceler için çnt modelleri rsındn idel oln butikleri her zmn için elbisenizden sonr seçin.

[gllery columns="2" ids="2827,2828,2829,2830,2831,2832,2833,2834,2835,2836,2837,2838,2839,2840,2841,2842,2843,2844,2845,2846,2847,2848" size="lrge"]

Yorum Yaz