Koton mont modelleri

Artık kışın son bayan mont modellerini toplamaya başlayalım. Fiyat aralığı uygun ve tasarım olarak şık butikleri sunan markadan yeni sezon ürünlerle ilgili detaylı bir araştırma yaptım. Kotonmont modelleri tasarımlarını ve ayrıcalıklı olan her butiği sizlerle paylaşıyor olacağım. Birçok markanın yanında neden Koton markasını seçtiğimden biraz bahsetmek istiyorum. Ünlü markaların sunduğu bayan mont modelleri tasarımlarını da incelemedim değil. Birçok markanın iddialı butikleriyle de karşılaştım. Ancak Koton markasını en çok fiyat aralığından dolayı beğendim. Hele de kış sezonu bitiminde mağazalarında oluşturduğu kampanyalar sizi alışverişe teşvik edebilir. Aynı şekilde seçtiğimiz Koton mont modelleri tasarımlarını gördüğünüz zaman, markanın mağazalarına doğru yol alabilirsiniz. Şöyle bir kısaca butiklerden bahsetmek istiyorum.

Trençkot tasarımına yakın olan modeller, daha çok dikkatimi çekiyor. Özellikle mavi renk tonlarıyla oluşturulmuş Koton mont butikleri görülmeye değer. Hem uzun, hemde kendinizi rahat hissedebileceğiniz tarzda. Ne çok iddialı ne de çok sade… Her yerde giyebileceğiniz şık tasarımlardan Koton mont butikleri buna benzer birçok tasarımla dolu. Aynı şekilde kısa ve yünlü olan mont tasarımları da butiklerde çok sık deneniyor. Ben beyaz renklerle oluşturulan yünlü ve kısa olan Koton bayan mont modellerini beğeniyorum. Son derece şık ve iddialı diyebiliriz. Geçtiğimiz kış sezonunun ürünleri de ilginizi çekecektir. Ünlü oyuncu Wilma Elles’in üzerinde olan kahverengi Koton mont modelleri tasarımlarında da var. Görsellerde incelerseniz, şapkası yünlü olan bu tasarımın hoş bir görüntüsünün olduğunu söyleyebiliriz. Tabi tasarımın yanında, kullanım rahatlığının da üst düzey olması çok önemli. Ben Koton mağazalarında birçok mont butiğini denedim. İçerisinde sıcaktan yandım diyebilirim. Denediğim mont tasarımları bana çok ağır gelirken, Koton markasının mont modelleri, üzerime tam uydu diyebilirim. Çok rahat hareket edebildiğimi söyleyebilirim.

Biraz modellerin dışına çıkıp bir dipnot bilgisi vermek istiyorum. Mont, trençkot gibi kombine ürünleri deneyerek üzerinizde görün. Bayanlar artık ünlü alışveriş sitelerinden bu tarz tasarımları çok sık tercih ediyorlar. Kesinlikle haklı olmadıklarını söyleyemem. Aynı şekilde 1v1y alışveriş sitesinde Koton bayan mont tasarımları son derece uygun kampanyalarla sunuluyor. Belki mağazalarında sunduğu fiyat aralığının biraz daha aşağısı. Fakat bu sitede sadece mankenlerin üzerinde bu tasarımları görebiliyorsunuz. Kendi üzerinizde deneme fırsatınız olmuyor. Alışverişlerinizi sadece mağazalarda yapın da demiyorum. Söylemek istediğim detay, alacağınız modeli daha öncesinden denemeniz yönündedir. Kotonmont tasarımları da deneyerek satın alınması gereken ürünlerden. Şimdi birazda bahsettiğimiz şu görselleri inceleyelim mi?

Koton mont modelleri ResimleriYorum Yaz