İpekyol gömlek modelleri

İpekyol İpekyol olalı bu kadar şık gömlek modelleri ve koleksiyonlarını yayınlamamıştı. Yeni sezonda yepyeni bir siteyi de bayanlar için hazırlayan marka, ayrıcalıklı olan her tasarımı butiklerinde oluşturmaya devam ediyor. En trend tasarımlardan, ayrıcalıklı olan en trend modellere kadar hemen her alanda tercih edilebilecek bayan ürünlerini sunmaya devam ediyor. İpekyol gömlek modelleri sunulan bu tasarımlar arasında en dikkat çekeni oluyor. Bende İpekyol mağazalarında arayış içerisinde olduğum indirimli ürünleri incelerken, markanın ideal olan gömlek tasarımlarına ulaştım. İpekyol gömlek butiklerini ve incelediğim her tasarımı sizlere bu paylaşımda sunuyor olacağım. Bunun yanında trend kombin tasarımlarını da sizler için hazırladım.

Marka daha çok kurumsal alanda çalışan bayanlara gömlek modelleri tasarımlarında ayrı bir renk tonuyla oluşturduğu tasarımları sunuyor. Tam anlamıyla klasik giyimi bayanlara dolu dolu yaşatabiliyor. Aynı şekilde, günlük giyimde ve özel günlerinizde tercih edebileceğiniz tasarımları da sunuyor. Bayanlar iş yerlerinde daha çok ceket tasarımlarını tercih etmek isterler. İpekyol gömlek butikleriyle bu tasarımları tam anlamıyla bayanlara sunabiliyor. Size sadece renk seçimi yapmak kalıyor. Markanın gömlek üzerine kaliteli ürünleri var. İpekyol bayan gömlek tasarımları daha çok keten ve pamuklu tasarımlardan oluşuyor. Kış modası ve yaz modası için seçiminizi kumaş kalınlığına göre yapabilirsiniz.

Biraz da seçimi yapmadan önce kombin renklere yoğunlaşın. Bayan giyimde, kahverengi tonların üzerine tercih edilen gömlek tasarımları son derece iddialı görünüyor. İddialı görünen ilk tasarım, mavi tonlarla oluşturulmuş bayan gömlek modelleri… Bu tasarımlar son derece şık ve kurumsal alanda tercih edilebilecek düzeyde. Altına da klasik spor bir ayakkabıyı tercih ederek, giyeceğiniz gömlek ile hoş bir kombin oluşturabilirsiniz. Sadece bu renklere yönelmeniz açısından tavsiyelerde bulunmuyorum. Bunun yanında kendi modanız için tercih edebileceğiniz İpekyol gömlek modelleri tasarımlarından fikir vermek açısından renkleri de sunuyorum. Siz de kendi modanıza, kendi renginize göre şık olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

Markanın mağazalarına bağlı kalmanıza gerek yok. Birçok modeli ünlü alışveriş sitelerinden de bulabilirsiniz. Modagram, Trendyol, Markafoni gibi ünlü alışveriş sitelerinde İpekyol gömlek fiyatları son derece uygun aralıklarla bayanlara sunuluyor. Alışverişlerinizi bu tür sitelerden yaparak, uygun kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Gelin şimdi hep beraber markanın tasarımlarına şöyle bir göz atalım. Ne dersiniz?

İpekyol gömlek modelleri ResimleriYorum Yaz