İpekyol gömlek modelleri

İpekyol İpekyol ollı bu kdr şık gömlek modelleri ve koleksiyonlrını yyınlmmıştı. Yeni sezond yepyeni bir siteyi de bynlr için hzırlyn mrk, yrıclıklı oln her tsrımı butiklerinde oluşturmy devm ediyor. En trend tsrımlrdn, yrıclıklı oln en trend modellere kdr hemen her lnd tercih edilebilecek byn ürünlerini sunmy devm ediyor. İpekyol gömlek modelleri sunuln bu tsrımlr rsınd en dikkt çekeni oluyor. Bende İpekyol mğzlrınd ryış içerisinde olduğum indirimli ürünleri incelerken, mrknın idel oln gömlek tsrımlrın ulştım. İpekyol gömlek butiklerini ve incelediğim her tsrımı sizlere bu pylşımd sunuyor olcğım. Bunun ynınd trend kombin tsrımlrını d sizler için hzırldım.

Mrk dh çok kurumsl lnd çlışn bynlr gömlek modelleri tsrımlrınd yrı bir renk tonuyl oluşturduğu tsrımlrı sunuyor. Tm nlmıyl klsik giyimi bynlr dolu dolu yştbiliyor. Aynı şekilde, günlük giyimde ve özel günlerinizde tercih edebileceğiniz tsrımlrı d sunuyor. Bynlr iş yerlerinde dh çok ceket tsrımlrını tercih etmek isterler. İpekyol gömlek butikleriyle bu tsrımlrı tm nlmıyl bynlr sunbiliyor. Size sdece renk seçimi ypmk klıyor. Mrknın gömlek üzerine kliteli ürünleri vr. İpekyol byn gömlek tsrımlrı dh çok keten ve pmuklu tsrımlrdn oluşuyor. Kış modsı ve yz modsı için seçiminizi kumş klınlığın göre ypbilirsiniz.

Birz d seçimi ypmdn önce kombin renklere yoğunlşın. Byn giyimde, khverengi tonlrın üzerine tercih edilen gömlek tsrımlrı son derece iddilı görünüyor. İddilı görünen ilk tsrım, mvi tonlrl oluşturulmuş byn gömlek modelleri… Bu tsrımlr son derece şık ve kurumsl lnd tercih edilebilecek düzeyde. Altın d klsik spor bir ykkbıyı tercih ederek, giyeceğiniz gömlek ile hoş bir kombin oluşturbilirsiniz. Sdece bu renklere yönelmeniz çısındn tvsiyelerde bulunmuyorum. Bunun ynınd kendi modnız için tercih edebileceğiniz İpekyol gömlek modelleri tsrımlrındn fikir vermek çısındn renkleri de sunuyorum. Siz de kendi modnız, kendi renginize göre şık oln tsrımlrı tercih edebilirsiniz.

Mrknın mğzlrın bğlı klmnız gerek yok. Birçok modeli ünlü lışveriş sitelerinden de bulbilirsiniz. Modgrm, Trendyol, Mrkfoni gibi ünlü lışveriş sitelerinde İpekyol gömlek fiytlrı son derece uygun rlıklrl bynlr sunuluyor. Alışverişlerinizi bu tür sitelerden yprk, uygun kmpnylrdn yrrlnbilirsiniz. Gelin şimdi hep berber mrknın tsrımlrın şöyle bir göz tlım. Ne dersiniz?

[gllery columns="2" ids="6205,6206,6207,6208,6209,6210,6211,6212,6213,6214,6215,6216,6217,6218,6219" size="lrge"]

Yorum Yaz