Kısa abiye modelleri

Abiyeler bayanların özel gecelerini renklendiren en önemli elbise türünden. Kısa abiye modelleri koleksiyonları da hem yaz, hemde kış sezonunda sürekli tercih edilen önemli aksesuarlar arasında yerini almış durumda. Markalar bu tasarımlar için kolları sıvayıp, büyük bir rekabet içerisindeler. kısa abiye modelleri üzerine tasarımlarını oluşturan irili ufaklı markalar da, ünlü markaların pabucunu dama atacak gibi görünüyor. Her renk, her tasarım ve ayrıcalıklı olan her ürünü bulabildiğimiz Adil Işık markasının kısa abiye koleksiyonuna göz attık. Zaten mağazalarında çıkış kapını sürekli unutuyoruz. Bir bayan için Alice’nin harikalar diyarı gibi değil mi? İşte yeni sezonda kısa abiyeleri ünlü markaların butiklerinde ve birçok markanın reyonlarında inceledik. Hemen hayal kurmaya ve kombin çıkarmaya başladık. Bu modeller için en uygun butikleri de sizler için özenle hazırladık. Bu yazımızda hayran kalacağınız kısa abiye modellerini ve bunun yanında şık diyebileceğiniz renkleri görebilirsiniz.

Şaşkınlık içerisinde kalacağınız çok fazla tasarım var. “Ben bu tasarımları nasıl görmedim?” diyebilirsiniz. Ama bunu pişmanlık olarak düşünmeyin. Çünkü bu yazıda pişman olmayacağınız kısa abiye elbise tasarımlarını göreceksiniz. Kısa modeller yaz modasında bayanların en öncelikli tercihidir. Düğün, nişan, balo, kokteyl veya nikah törenlerinde en sık aranan bu elbiseler, size ayrı bir hava katacaktır. Bayanlar iddialı olan bu modelleri, kış sezonunda dahi tercih ediyorlar. kısa abiye elbise modelleri arasında kendi modalarına göre ayrıcalıklı olan ürünleri tercih ediyorlar. En doğru olan kombin tasarımlarıyla rengarenk butiklerde, kendi modanızı şekillendirebileceğiniz renkler de yok değil.

Pembe rengine ve bu renge yakın olan abiye elbise modelleri tasarımlarını her zaman beğenmişimdir. Pembe, kırmızı tonları bir bayana en çok yakışan renkler arasındadır. Özel gecelerde de hem erkeklerin, hemde tüm ziyaretçilerin en sık takip ettiği renkler bu tonlarla oluşturulan modellerdir. Bu sebeple gözler tamamen size çevrilsin istiyorsanız, kısa abiye elbiseleri arasından bu renk tonlarıyla oluşturulmuş modellere göz gezdirmelisiniz. Aynı şekilde dolabınızda bulunan renkli çanta ve bu özel gece için tercih edeceğiniz ayakkabıları da ihmal etmeyin. kısa abiye butikleri arasından ancak bu şekilde doğru bir seçimi yapabilirsiniz.

Birçok bayan ünlü alışveriş sitelerini takip ederek, burada bulunan tasarımlara sürekli göz gezdiriyor, hatta alışverişlerini bu tür sitelerden yapıyorlar. Aslında göz gezdirmek değil de, modelleri tercih etmekte bir sıkıntı olabilir. Yani online alışveriş sitelerinde alınabilecek ürünler bellidir. Fakat siz kısa abiye seçimlerinizi dahi bu tür sitelerden yaparak, hataya düşebilirsiniz. Bence doğru olan seçim, alacağınız modeli üzerinizde canlı olarak denemeniz olamalı. Bu sebeple siz de canlı olarak mağazalarda modelleri denemelisiniz. Kısa abiye fiyatları uygun olan mağazalardan alışverişini yaparak, uygun fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Gelin şimdi sizler için hemen her markanın butiklerini karıştırdığım kısa abiye modelleri tasarımlarına göz gezdirelim.

Kısa abiye modelleri ResimleriYorum Yaz