Hızlı Kilo Vermenin Sırları “Ünlülerden”

DİYET ÖLDÜRMEYEN DOYURUCULAR

Mandy Moore gibi Hollywood yıldızları sıra sandviçe geldiğinde azın daha fazla olmadığını biliyorlar. Mayonezi çıkarıp küçük bir dilim lahana salatası koymanız size fazladan 50 kalori katar. Büyük bir lahana ise muazzam bir 200 kalori yapıyor.

Sandviçinize domates eklemek iyidir çünkü kanser ve kalp yetmezliğine karşı etkili olan likopen içerir. Hardalda sadece 9 kalori vardır. Peynirler içinse çedar provalonedan daha iyidir çünkü neredeyse 70 gram tuzdan kurtulursunuz. Eğer daha az kalori almak istiyorsanız tam yağlı peyniri atlamak size 100 kalori kazandırır.

Turşuyu geçin veya tuzluğu da yalayabilirsiniz.

3K MODA: Hindi mi, jambon mu yoksa ton balığı mı yemelisiniz? En iyisi hindi. Jambonda iki kat kalori var. Ton balığı ise en çok uzak durmanız gereken şey, çünkü bir porsiyon ton balığında 400 kalori ve 19 gram yağ var. Yani Jessica Simpsonun kafasını karıştıran “deniz pilici” aslında o kadar dost değil.

Hollywood Konuşmaları: Ayakbez; kilolarınız sandaletlerinizden taşacak kadar çoksa… Kırmız hali üzerinde birileri “Jananın ayaklarını gördün mü? Bu sezonun Jimmy Choos sandaletlerini giymek için fazla ayakbez olmuş,” dediğini duyabilirsiniz.

SMOOTHIES’LE İZLEMEK

Reese’ni paparazziler önünde koşarken, sürekli içtiği güzel meyveli bir smoothie’nin iyi bir diyet seçeneği olduğunu düşünebilirsiniz. Ama Reese düşük yağlı donmuş yoğurt yiyor ve smoothilerde 500 kalorinin altına düşmüyor. Bunu binlerinden duymanız gerek: Dunkin Donutstan bir Mango Passion Meyve Smoothie 550 kalori ve 4 gram yağ ve muazzam bir 118 gram karbonhidrat içeriyor çünkü içinde 103 gram şeker var.

Beverly Hills Weight Watchers Toplantısından Fısıltılar: Liste başı sarışın, güzellerimizden birisi görünüşüne o kadar takmış ki, bir tek şey bile yemiyormuş. Film ekibinden birisi veya bir oyuncu Bayan İnce Şey etrafında bir havuç veya donut yemeye yeltendiği anda yıldızımızın yardımcıları kibarca yıldızımızın etrafında bir şey yememeleri konusunda onları uyarıyormuş. Bir şeyler atıştıranlar bundan kurtulmak için sık sık “Onun etrafında yemek yemeyin. Yemek yok. Bunlar kuraldır,” di yorlarmış. Belki de yeni açılmış bir doritos paketinden çıkan kokuya dayanamıyordur. Hımm!

COCO LOCO
Hilary Swank ve Kim Cattrall gibi ünlülerin beslenme uzmanı olan Oz Garcia şunları söylüyor: Eğer onlar gibi bir vücuda sahip olmak istiyorsanız sadece şunları yiyin: Az yağlı yoğurt, örgü peynir, kuruyemiş (fındık, fıstık, ceviz), meyve ve %70 tatlandırılmış koyu çikolata. Çikolata yağ yakmanıza yardımcı olur ve yağsız kası arttırır, cildinizi ve saçınızı canlandırır, size daha fazla enerji verir ve midenizi yassılaştırır.

Ayrıca kalça ve basen problemi olanlar videomuzu izleyip tatbik edebilirler.

3K Moda TV

Hızlı Kilo Vermenin Sırları “Ünlülerden”

Yorum Yaz