Straplez gelinlik modelleri

Straplez gelinlik modelleri’te evlenecek bayanlar için son derece şık ve güzel tasarımlar sunuyor. Bu anlamda bir gelinliğin en güzel halini görebileceğiniz straplez gelinlik modelleri göz kamaştıran bir kataloğa sahip diyebilirim. Yer alan modellerde farklı kumaş dokuları, farklı işlemeler ve elbette geniş bir model hazinesi yer alıyor. Siz de yaklaşan düğününüz için straplez gelinlik kullanmak istiyorsanız sayfamızı incelemeden gelinliğinizi almayın.

Straplez gelinlik modellerinde bu yıl saten ve dar etekli modeller öne çıkan ilk modeller. Üzerinde işleme kullanılan saten straplez gelinlik modelleri özellikle kapalı mekanlardaki düğünler için ideal olacaktır. Hem mekana hem de mevsimine uyan bir model diyebilirim. Bunun yanı sıra tasarlanan straplez gelinlik modellerinde ince dokunuşlar da gözden kaçmıyor. El işçiliği ile hazırlanmış olan pek çok tasarım var. Bazı modellerde büyük fiyonklu straplez gelinlik kullanılabiliyor. Bu modellerde de yine saten kumaş kullanılıyor. Ancak hem şirin hem de daha doğal bir görüntü veriyor. Bunun dışında seçmek istediğinizde sizin için farklı straplez gelinlikler de sunabiliriz.

Etek kesimleri ile dikkat çeken pek çok model var. Kat kat inen etekler ya da dantel kaplamalı etekleri straplez gelinlik modellerinde görebilirsiniz. Bir öneri: Üzeri dantel kaplama olan ve belden dökülen straplez gelinlikler sizi daha ince gösterir. Eğer kilo sorununuz varsa bu modeller es geçmeyin. Bunun dışında dize kadar daralan modeller de var. Ancak içinde ne kadar rahat edeceğiniz tartışılır. Straplez gelinlik modellerinde genel olarak doğal ve abartısız modeller tercih ediliyor. Saf ve masum bir ifade kullanabilmek adına tasarlanan straplez gelinlik modellerinde isterseniz çok fazla işleme olmayan tül etekli modelleri de deneyebilirsiniz. Bunun yanı sıra tül etekler de bu tarz modellere çok yakışıyor.

Straplez gelinlik kullanmak istiyorsanız öncelikle nasıl bir model aradığınıza karar vermeniz gerekiyor. İşlemeli ya da sade, dantelli ya da saten nasıl bir model arıyorsanız ona göre tasarımları incelemeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Evet bu yıl straplez gelinlikler oldukça moda. Ancak size yakışacak bir model arıyorsanız elbette iyi düşünmeniz önemli. Tercih edebileceğiniz pek çok model var. Önceliğiniz straplez gelinliklerden yana olacaksa seçmeye şimdiden başlayın. Çünkü görecek çok model var!

Straplez gelinlik modelleri Resimleri 

Yorum Yaz