Hotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri

Hotiç gibi bir markanın yaratıcısı olmaktan mutlu ve gururluyuz. Hotiç Ailesi olarak yıllardır başarıya odaklı işler yapmaya ve çok çalışmakla yoluna devam eden bir ekibiz. Ailem ile büyüttüğüm bu markanın artık batıya ve doğuya açılması bundan sonraki en büyük hedeflediğim nokta. Global olarak ekonomik gelişmeler hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Türkiye’deki siyasi istikrarsızlık ekonomiyi de etkiliyor maalesef, turizm ve inşaat sektöründeki sıkıntılar perakende sektörünü de etkilediği bir gerçek. Bu yılın zor geçeceğini düşünmekteyiz. Hizmet sektöründe oldukça kötü bir düşüş var, son kullanıcılar alışverişi bıraktılar neredeyse ama yine de umut hep vardır, umudumuzu kaybetmeden çalışmaya devam etmeliyiz. Hotiç Marka Yaratıcısı: SERDAR HOTİÇ 1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulan, 1956 yılında Kadıköy Altıyol’da iki mağaza ile perakende sektörüne giren modem kadın ve erkeğin yaşam tarzına uygun, dinamik, özgün ve elegan tasarımlar yapan ayakkabı ve aksesuar markası ‘Hotiç’ ülkemizin gurur kaynağı olan bir marka.

Boşnak bir babanın, 6 evladından biri olan Hotiç’lerin en farklı çocuğu ise şüphesiz Serdar Hotiç. 22 yaşında Bağdat Caddesi’nde küçük bir mağaza açarak, inovatif yaklaşımları ile sektörde bir çığır açan markanın yaratıcısı Serdar Hotiç sıra dışı tarzı, başarıları, ileriyi gören fikirleri, yenilikçi atılımları ile mükemmel bir iş adamı. Hayattan zevk almasını bilen, yaşamayı seven Serdar Hotiç ailesinin de gurur kaynağı. Röportaj Mukaddes Kaya Güney Moda bir bütandın; ayakkabıdan saate ber bir ayrıntı çok önemli. İş yemeklerinizde tercihleriniz nereler oluyor? Boğaz’da balık yemek en büyük zevkimdir. Bebek Balıkçısı, Lipari. Zıpkın. Arnavutköy Balıkçısı sevdiğim ve rahat ettiğim, dostlarla bir arada olduğum mekanlar arasında yer alır. Seyahat tercihlerinizi nasıl belirliyorsunuz? Seviyorum seyahat etmeyi. İnsanın ruhu temizlenmiş gibi geliyor. En çok turizmin fazla girmediği yerleri tercih ediyorum. Daha doğal ve sakin yerleri seviyorum. Az bilinen, doğallığı bozulmamış, yeni ufuklar açan yepyeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Moda dünyası ile aranız nasıl, modayı takip eder misiniz? işim gereği oldukça iyidir. Ayakkabı, modanın en vazgeçilmez aksesuarı, bizim işimizde bu olduğu için sürekli gündemi takip etmek, yerli yabancı ayırt etmeden tüm moda tasarımcılarının koleksiyonlarını yakından incelemek en büyük zevklerim arasındadır.

Modayı takip etmeyi de ayrıca severim. Dergiler, mağazalar ve tabiî ki gerçeğin yaşandığı, modanın nabzının attığı gerçek gösterge olan sokaklar… Marka seçimleriniz nelerdir? Paul Smith, Bruno Cucinelli ve COS en sevdiğim ve kullanmayı tercih ettiğim markalar arasında yer alıyor. Aksesuar olarak ne kullanırsınız, olmazsa olmazınız nedir? Gözlük ve saat en büyük vazgeçilmezlerim. Küçük deri aksesuarları da severek kullanıyorum. Hobileriniz var mıdır? Güzel yemek yemek ve de güzel yemek yapmak en büyük zevklerim arasındadır. Hem yemeği, hem de yapıp yedirmeyi çok severim. Dostlarla keyifli akşam yemeklerinde uzun saatler geçirmeyi sohbet etmeyi de ayrıca çok severim. Tenis oynamak, yelken yapmak ise vazgeçilmezlerim arasındadır. ‘İş adamı olmak’ nasıl bir şey, sizce zor mu? Zor zor zor… Sorumluklar oldukça fazla ve ağır oluyor. Bir şirketi yönetiyorsanız, vizyon sahibi olmanız gerekiyor. Çok çalışmayı söylemeye gerek yok bile! Ayrıca disiplin ve prensipler de çok önemlidir. Bir aile şirketi olmak ise ayrıca çok büyük bir sorumluluk .

Hotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri Resimleri
Hotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_11.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_12.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_9.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_2.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_15.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_1.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_21.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_19.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Modelleri_18.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri_20.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri_16.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri_15.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri_29.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri_21.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri_22.jpgHotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri_28.jpg

Yorum Yaz