Hotiç Bayan Ayakkabı Ve Çanta Modelleri

Hotiç gibi bir mrknın yrtıcısı olmktn mutlu ve gururluyuz. Hotiç Ailesi olrk yıllrdır bşrıy odklı işler ypmy ve çok çlışmkl yolun devm eden bir ekibiz. Ailem ile büyüttüğüm bu mrknın rtık btıy ve doğuy çılmsı bundn sonrki en büyük hedeflediğim nokt. Globl olrk ekonomik gelişmeler hkkındki görüşleriniz nelerdir? Türkiye’deki siysi istikrrsızlık ekonomiyi de etkiliyor mlesef, turizm ve inşt sektöründeki sıkıntılr perkende sektörünü de etkilediği bir gerçek. Bu yılın zor geçeceğini düşünmekteyiz. Hizmet sektöründe oldukç kötü bir düşüş vr, son kullnıcılr lışverişi bırktılr neredeyse m yine de umut hep vrdır, umudumuzu kybetmeden çlışmy devm etmeliyiz. Hotiç Mrk Yrtıcısı: SERDAR HOTİÇ 1938 yılınd Slih Hotiç trfındn kuruln, 1956 yılınd Kdıköy Altıyol’d iki mğz ile perkende sektörüne giren modem kdın ve erkeğin yşm trzın uygun, dinmik, özgün ve elegn tsrımlr ypn ykkbı ve ksesur mrksı ‘Hotiç’ ülkemizin gurur kynğı oln bir mrk.

Boşnk bir bbnın, 6 evldındn biri oln Hotiç’lerin en frklı çocuğu ise şüphesiz Serdr Hotiç. 22 yşınd Bğdt Cddesi’nde küçük bir mğz çrk, inovtif yklşımlrı ile sektörde bir çığır çn mrknın yrtıcısı Serdr Hotiç sır dışı trzı, bşrılrı, ileriyi gören fikirleri, yenilikçi tılımlrı ile mükemmel bir iş dmı. Hyttn zevk lmsını bilen, yşmyı seven Serdr Hotiç ilesinin de gurur kynğı. Röportj Mukddes Ky Güney Mod bir bütndın; ykkbıdn ste ber bir yrıntı çok önemli. İş yemeklerinizde tercihleriniz nereler oluyor? Boğz’d blık yemek en büyük zevkimdir. Bebek Blıkçısı, Lipri. Zıpkın. Arnvutköy Blıkçısı sevdiğim ve rht ettiğim, dostlrl bir rd olduğum meknlr rsınd yer lır. Seyht tercihlerinizi nsıl belirliyorsunuz? Seviyorum seyht etmeyi. İnsnın ruhu temizlenmiş gibi geliyor. En çok turizmin fzl girmediği yerleri tercih ediyorum. Dh doğl ve skin yerleri seviyorum. Az bilinen, doğllığı bozulmmış, yeni ufuklr çn yepyeni yerler keşfetmeyi çok seviyorum. Mod dünysı ile rnız nsıl, modyı tkip eder misiniz? işim gereği oldukç iyidir. Aykkbı, modnın en vzgeçilmez ksesurı, bizim işimizde bu olduğu için sürekli gündemi tkip etmek, yerli ybncı yırt etmeden tüm mod tsrımcılrının koleksiyonlrını ykındn incelemek en büyük zevklerim rsınddır.

Modyı tkip etmeyi de yrıc severim. Dergiler, mğzlr ve tbiî ki gerçeğin yşndığı, modnın nbzının ttığı gerçek gösterge oln sokklr… Mrk seçimleriniz nelerdir? Pul Smith, Bruno Cucinelli ve COS en sevdiğim ve kullnmyı tercih ettiğim mrklr rsınd yer lıyor. Aksesur olrk ne kullnırsınız, olmzs olmzınız nedir? Gözlük ve st en büyük vzgeçilmezlerim. Küçük deri ksesurlrı d severek kullnıyorum. Hobileriniz vr mıdır? Güzel yemek yemek ve de güzel yemek ypmk en büyük zevklerim rsınddır. Hem yemeği, hem de ypıp yedirmeyi çok severim. Dostlrl keyifli kşm yemeklerinde uzun stler geçirmeyi sohbet etmeyi de yrıc çok severim. Tenis oynmk, yelken ypmk ise vzgeçilmezlerim rsınddır. ‘İş dmı olmk’ nsıl bir şey, sizce zor mu? Zor zor zor… Sorumluklr oldukç fzl ve ğır oluyor. Bir şirketi yönetiyorsnız, vizyon shibi olmnız gerekiyor. Çok çlışmyı söylemeye gerek yok bile! Ayrıc disiplin ve prensipler de çok önemlidir. Bir ile şirketi olmk ise yrıc çok büyük bir sorumluluk .

[gllery ids=""]

Yorum Yaz