Koton Bayan Ayakkabı Ve Çizme Modelleri

Kıyfetten ykkbı ve çnty kdr pek çok ktegoride byn ve erkeklere hizmet eden koton byn ykkbı ve çizme modelleri ile yine çok beğenildi. Mrknın tsrımlrı genellikle klsik ve ğır çizgilerden oluşmktdır. Gerek kıyfet gerekse ksesur koleksiyonlrınd modern trzı benimseyen hnımlr mrknın koleksiyonlrındn vzgeçemiyor.  Koton byn ykkbı ve çizme modelleri kresyonund yüksek topuklr, tş ve zımb detylrıyl seçkin bir görünüme kvuşmuş.

Koton byn ykkbı modelleri rsınd yer ln yzlık ykkbılr sezon boyunc hnımlrın yğınd sıklıkl göze çrpıyordu. Kemerli bilekten bğlı tşlı ykkbılr yılın trend tsrımlrı olrk krşımız çıktı. Sezonun kış bölümünde ise dh çok kışlık ykkbı ve çizmeler revçt. Koton kışlık byn ykkbı modelleri ise dh çok yrım bot y d stiletto olrk tsrlnmış. Yz mevsiminin sevilen önü çık ykkbılrının yerini sivri uçlu kplı ykkbılr lmış diyebiliriz.

Yzlık ykkbı modelleriyle sezon dmgsını vurn koton bbet ykkbılrl d büyük bir ilgi gördü. koton byn ykkbı ve çizme modelleri koleksiyonund yer ln şık bbetler rht ve şık bir kombin oluşturmk için yeterli oluyordu. Anck kış mevsimi yklşınc bbet modelleri yerlerini çizmelere bırkmy bşldı. Bu nedenle koton byn çizme modelleri bynlrın tüm çizme ve ykkbı ihtiyçlrını krşılyck kdr geniş bir koleksiyon olrk tsrlnmış. Yeni sezond süetten tsrlnmış kovboy botlrındn ince topuklu çizmelere kdr birçok seçenek bulunuyor. Koton byn ykkbı ve çizme modelleri kresyonund bulunn dolgu topuklu kışlık ykkbı ve çizmeler de birçok bynın yğınd görebileceğimiz bir tsrımdır.

Koton byn ykkbı ve çizme modelleri her sezon olduğu gibi yeni sezond d oldukç ses getirdi. Her bir çizgisiyle büyük beğeni kznn tsrımlrın modern görüntüsü de büyük bir beğeni kznıyor. Günün her nınd kullnbileceğiniz şekilde tsrlnn koton byn topuklu çizme modelleri iş hytınd d rhtlıkl tercih edilebiliyor. Şıklığıyl olduğu kdr klitesiyle de yoğun bir ilgi gören koton kış mevsimini hreketlendirecek tsrımlrl krşımızd. Her renk modelin yer ldığı koton byn ykkbı ve çizme modelleri koleksiyonu şimdiden en çok tercih edilen koleksiyonlrdn biri hline geldi.

[gllery ids="45584,45585,45586,45587,45588,45589,45590,45591,45592,45593,45594,45595,45596,45597,45598,45599"]

Yorum Yaz