Akay gelinlik modelleri

Düğün sezonunun açılmaya başlaması ile birlikte gelinlik satışı yapan firmalar ve mağazalarda da yoğunluk artıyor. Bizlerde sizlere fikir vermesi açısından gelinlik dünyasının en iyi isimlerinden biri olan Akay gelinlik modellerini şöyle bir gösterelim dedik.

Gelinlik beğenmek kolay iş değil, seçenek fazla ve her gelin adayının gelinlik hayali birbirinden farklı. Gelinlik tasarımları da her hayalin karşılığını bulabilmesi için oldukça fazla çeşit üretiyor. Bu ise, gelin adaylarının hayalinde ki gelinliği bir kenara bırakarak kendisine çok daha uygun gelinlikleri seçmelerini sağladığı gibi, o seçim anına kadar stresli zamanlar yaşatıyor.

Gelin adaylarının hayallerine karşılık bulmak konusunda Akay gelinlik oldukça başarılı. Yılların verdiği tecrübe ile birlikte gelinlik tasarımlarında çok iyi ürünler ortaya koydukları gibi dikim ve vücutlara uydurma konusunda da oldukça başarılılar. Size sunduğumuz modellerde bu iki önemli ayrıntıyı da fark edeceğinize inanıyoruz.

Akay gelinlik modelleri sezonunda farklı bir gelinlik arayışı içerisinde olan gelin adayları için çok sevimli ve ilginç tasarımlar yapmış. Masal kitabından fırlamış gibi gözükmek isteyen bunun yanında kabarık gelinlikte istemeyen gelin adayları için de oldukça ideal tasarımlar var gelinlik modelleri arasında.

Tül oldukça fazla kullanılmış Akay gelinlik modelleri üzerinde. Omuzları tamamen kaplayan tüller üzerinde çok minik işlemeler ise tülün çiğ duruşunu ortadan kaldırmak konusunda oldukça başarılı göründü gözüme.

Bir başka tül kullanımı ise sırtta V şeklinde bir dekolte yaratacak şekilde kullanılan modeller olmuş. Bu modeller daha romantik tarz gelinlik arayanlar için uygun.

İleri yaştaki gelin adayları ile ilk evliliğini yapmayan hanımların daha çok tercih ettiği elbiseyi andıran gelinlik modelleri de yeni sezon Akay gelinler arasında yer alıyor. Sanki üstünde bir ceket varmış altında düz bir etek giymiş havası içerisinde görünmeyi sağlayan modeller ise oldukça ağır ve şık görünüyor.

Akay gelinlik sezonunda mini model gelinlik tasarımlarında da çok iddialı. Şeker ve sevimli bir gelin olmak isteyen, aykırı gelin adayları için balerin elbisesi şeklinde ki gelinlik modeli sezonunda tasarlanmış en farklı gelinliklerden biri olmaya aday.

Akay gelinlik modelleri ResimleriYorum Yaz