Çorap modelleri

çorp modelleri tsrımlrını bynlr sıkç rıyorlr. Ünlü online lışveriş sitelerinde dhi sıkç rnn bu modelleri sizler için seçmeye çlıştım. Yeni sezond ilgi çekici oln butikleri ve ynı zmnd giyilebilecek elbise tsrımının ltın seçebileceğiniz bu modellere bu yzıd göz tbilirsiniz. Byn çorp modelleri üzerine ğırlıklı olrk görselleri inceleyeceğimiz bu yzıd son derece trend butiklerle de krşılşbilirsiniz. En iyi çorp seçimini ypbilmek için, Forum İstnbul ve Cevhir lışveriş merkezinde ünlü çorp mrklrının reyonlrını incelemeye koyulduk. Birçok tsrım ve butikle krşılştık. Dh çok byn çorp modelleri tsrımlrını sizler için özenle seçtiğimizi söyleyebilirim. Bunu d yeterli bulmyıp, birçok mrknın online lışveriş sitelerinde doğru oln çorp modeli tsrımlrını yırmy bşldık.

İki ktegoride seçtiğimiz tsrımlr vr. İlk ktegori kıs çorp modelleri üzerine oldu. Dh çok spor ykkbı ile berber tercih edilen bu modeller,modsınd renkli bir şekilde oluşturulmuş. Gök kuşğı renklerini sıkç göreceğiniz bu modeller rsınd hyrn klcğınız çok fzl tsrım vr. İlk etpt dikktimi çeken modeller pembe ve beyz şeritli çizgilerle oluşturuln örgü çorp modelleri oldu. Hem giyeceğiniz eteğin ltın, hemde hoş bir günlük elbise tsrımının ltın bu modeli tercih edebilir, kendi modnızı frklı bir şekilde ynsıtbilirsiniz. Bence çok güzel bir model olmuş. Aynı zmnd dikktimi dğıtn bir çorp tsrımı dh vr. Nr.39 mrksını ve oluşturduğu ykkbı tsrımlrını görmüş olmlısınız. Beyz renk tonunun üzerine koyu kırmızı klpler ile simgelenen bu tsrım, gelinler için yrı bir mod olmuştu. Şimdi incelediğim çorp modelleri rsınd beyz renkli üzeri klpli oln bir tsrıml krşılştım. Ttlı görünmek için bence en güzeli bu olbilir.

Çoğu bynsezonund frklı çorp konseptini tercih ediyorlr. Bunu seçtikleri kombin tsrımlrın göre oluşturn bynlr vr. Kıs ten çorp modelleri ile hoş bir görünümü kznn bynlr d yok değil. Yeni sezond uzun modellerin ynınd kıs oln tsrımlr çok fzl görülüyor. Topuklu ykkbı ile berber tercih eden bynlr d vr. Siz de seçiminizi kombininiz ile berber doğru bir şekilde ypbilirsiniz. Siyh çorp modelleri üzerine de görselleri incelemenizi tvsiye ederim.

İş sdece model seçmekle olmuyor. Kliteli ürünleri de rmlısınız. Bunun kliteli bir mrkyı seçmeniz son derece önemlidir. Penti çorp modelleri tsrımlrıyl gün geçtikçe müşteri kitlesini rttırıyor. Bun benzer mrklrı d incelemelisiniz. Klite nlmınd müşterilerine idel oln modelleri sunn çokç mrk ve mğz vr. Fiytlrı uyun oln modelleri tercih edebilir, siz de kendi modnızı dolu dolu yşybilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="6384,6385,6386,6387,6388,6389,6390,6391,6392,6393,6394,6395,6396,6397,6398,6399,6400,6401,6402,6404,6405,6406,6407,6408,6409,6410" size="lrge"]

Yorum Yaz