Çorap modelleri

çorap modelleri tasarımlarını bayanlar sıkça arıyorlar. Ünlü online alışveriş sitelerinde dahi sıkça aranan bu modelleri sizler için seçmeye çalıştım. Yeni sezonda ilgi çekici olan butikleri ve aynı zamanda giyilebilecek elbise tasarımının altına seçebileceğiniz bu modellere bu yazıda göz atabilirsiniz. Bayan çorap modelleri üzerine ağırlıklı olarak görselleri inceleyeceğimiz bu yazıda son derece trend butiklerle de karşılaşabilirsiniz. En iyi çorap seçimini yapabilmek için, Forum İstanbul ve Cevahir alışveriş merkezinde ünlü çorap markalarının reyonlarını incelemeye koyulduk. Birçok tasarım ve butikle karşılaştık. Daha çok bayan çorap modelleri tasarımlarını sizler için özenle seçtiğimizi söyleyebilirim. Bunu da yeterli bulmayıp, birçok markanın online alışveriş sitelerinde doğru olan çorap modeli tasarımlarını ayırmaya başladık.

İki kategoride seçtiğimiz tasarımlar var. İlk kategori kısa çorap modelleri üzerine oldu. Daha çok spor ayakkabı ile beraber tercih edilen bu modeller,modasında renkli bir şekilde oluşturulmuş. Gök kuşağı renklerini sıkça göreceğiniz bu modeller arasında hayran kalacağınız çok fazla tasarım var. İlk etapta dikkatimi çeken modeller pembe ve beyaz şeritli çizgilerle oluşturulan örgü çorap modelleri oldu. Hem giyeceğiniz eteğin altına, hemde hoş bir günlük elbise tasarımının altına bu modeli tercih edebilir, kendi modanızı farklı bir şekilde yansıtabilirsiniz. Bence çok güzel bir model olmuş. Aynı zamanda dikkatimi dağıtan bir çorap tasarımı daha var. Nr.39 markasını ve oluşturduğu ayakkabı tasarımlarını görmüş olmalısınız. Beyaz renk tonunun üzerine koyu kırmızı kalpler ile simgelenen bu tasarım, gelinler için ayrı bir moda olmuştu. Şimdi incelediğim çorap modelleri arasında beyaz renkli üzeri kalpli olan bir tasarımla karşılaştım. Tatlı görünmek için bence en güzeli bu olabilir.

Çoğu bayansezonunda farklı çorap konseptini tercih ediyorlar. Bunu seçtikleri kombin tasarımlarına göre oluşturan bayanlar var. Kısa ten çorap modelleri ile hoş bir görünümü kazanan bayanlar da yok değil. Yeni sezonda uzun modellerin yanında kısa olan tasarımlar çok fazla görülüyor. Topuklu ayakkabı ile beraber tercih eden bayanlar da var. Siz de seçiminizi kombininiz ile beraber doğru bir şekilde yapabilirsiniz. Siyah çorap modelleri üzerine de görselleri incelemenizi tavsiye ederim.

İş sadece model seçmekle olmuyor. Kaliteli ürünleri de aramalısınız. Bunun kaliteli bir markayı seçmeniz son derece önemlidir. Penti çorap modelleri tasarımlarıyla gün geçtikçe müşteri kitlesini arttırıyor. Buna benzer markaları da incelemelisiniz. Kalite anlamında müşterilerine ideal olan modelleri sunan çokça marka ve mağaza var. Fiyatları uyun olan modelleri tercih edebilir, siz de kendi modanızı dolu dolu yaşayabilirsiniz.

Çorap modelleri ResimleriYorum Yaz