Topuklu bot modelleri 2013

Ünlü ayakkabı markalarının koleksiyonlarında dikkat çeken tasarımlardan biri de topuklu bot modelleri oluyor. Bu tasarımlara bayanların ilgisi çok büyük. Hemen her alan için tercih edebilecekleri bu tasarımları, sizler için özel olarak seçtik. En şık ve her alanda tercih edebileceğiniz 2013 topuklu bot modelleri tasarımlarını özenle hazırladık. Biraz bu tasarımlardan, biraz da markaların reyonlarından kısaca bahsetmek istiyorum.

2013 topuklu bot koleksiyonlarında her markanın oluşturduğu farklı renk tonları özenle hazırlanmış. Bu renkler daha çok tercihe göre seçilmiş olabilir. İlk etapta her alanda seçilen kahverengi tonlarla oluşturulmuş topuklu bot modelleri var. Gerek iş yerinde, gerek günlük giyimde, gerekse özel gecelerde dahi tercih edebileceğiniz bu rengi, her tasarım için ayrı ayrı incelemenizi öneririm. Aslında renk kısmına tekrar geri dönüş yapacağım. Ancak 2013 topuklu bot modelleri arasında dikkatimi çeken tasarımlardan bahsetmek istiyorum.

Daha önceki sezonlarda ve moda trendlerinde düz ve standart topuklu bot koleksiyonları vardı. Fakat şimdi bakıyorum da o kadar değişik bot tasarımları var ki, seçimi zorlayacak cinsten görünüyor. Mesela görsellerde sunduğumuz kırmızı renkli tasarımı inceleyin. Önü fermuarlı olan modelden bahsediyorum. Son derece şık göründüğünü söyleyebiliriz. 2013 bayan bot modelleri arasında yeni sezonda en çok tercih edileni diyebiliriz. Hem renk hemde tasarım olarak görmediğiniz çok fazla model ile karşılaşabilirsiniz. Yeni sezonda markalar rekabetlerini farklı modellere yormuş durumdalar. Bir diğer önemli detay da alacağınız tasarım ile beraber hoş kombinler ortaya çıkarmanız. Topuklu bot kombinleri bayanların en çok takıldığı alanlardan biridir. Aldığınız kırmızı renginin üzerine hoş bir elbise tasarımını seçmekte zorlanabilirsiniz. Ancak kendi modanızı ön planda tutarak, ideal olan kombin renklere yoğunlaşabilirsiniz. Topuklu bot koleksiyonu ilginizi çekecek ayrıcalıklı görünümlerle mağaza reyonlarında sizleri bekliyor. Biz en şık renkleri kendimizce seçmeye çalıştık. Bu modeller Hotiç, Derimod, İnci, Bambi, Deichmann mağazalarında görebileceğiniz tasarımlardan. Bakalım sizlere özel olarak seçtiğimiz kışlık topuklu bot tasarımlarını beğenecek misiniz?

Topuklu bot modelleri 2013 ResimleriYorum Yaz