Kemal Tanca ayakkabı modelleri

Kemal Tanca mağazalarını ve oluşturduğu ayakkabı modelleri tasarımlarını hemen inceleyen bayanlarımız vardır. Son derece şık ve iddialı olan bu tasarımları incelemeyen yoktur bence. Çünkü modanın başladığı yerde markanın adının geçtiği birçok butik, hepimizin dikkatini çeker. Kemal Tancaayakkabı modelleri tasarımlarını biz de bu yazımızda sizlerle beraber incelemek istedik.

Modeller arasında hoş butiklerin farklı renk tonlarıyla oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Kış sezonunda olmamızdan dolayı dikkatimizi çeken Kemal Tanca ayakkabı butikleri çizme tasarımlarından başladı. Uzun ve iki renk tasarımlardan oluşan bu butikler son derece şık görünüyor. Açık kahverengi ve koyu kahverengi renk tonlarıyla oluşturulan Kemal Tanca ayakkabı modelleri tasarımlarına olan ilgi büyük. Kış modası için de son derece ideal göründüğünü söylemek de mümkün.

Marka sadece kış sezonu için de değil, hemen her sezonda tercih edilecek modelleriyle de dikkat çekiyor. Mesela topuklu ayakkabı tasarımlarının hoş renklerle süslendiğini görüyoruz. Kemal Tanca ayakkabı butiğinde pembe ve siyah tonlarla süslenen çok şık tasarımlar var. Bunun yanında Us Polo markasının spor ayakkabı tasarımlarını andıran bir butikle daha karşılaştık. Kemal Tanca yeni sezon ayakkabı koleksiyonunda dikkat çekici en ideal tasarımdı. Bunu görsellerde görebilirsiniz.

Bu kadar ünlü markaya bu kadar tasarımı saymak yetmez. Yine kış modası için ideal olan bootie modelleri son derece iddialı görünüyor. Kahverengi ve mavi renk tonlarıyla oluşturulmuş Kemal Tanca ayakkabı tasarımları ilginizi çekebilir. Yine modeller bitmedi. çanta modelleri tasarımlarını anlatmakla bitiremem. Bu yüzden siz sadece bu tasarımları görsellerden inceleyerek yorumlayın. Biz yine de ideal olan her butiği sizinle paylaşmaya çalıştık. Daha yepyeni tasarımları bu görsellerden inceleyebilir Kemal Tanca modelleri arasından ideal olan renkleri seçebilirsiniz. Hep beraber tasarımları inceleyelim mi?

Kemal Tanca ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz