Kemal Tanca Ayakkabı Modelleri

Keml Tnc Aykkbı Modelleri 2021

Keml Tnc mrksı 1950 yılınd ülkemiz de Lleli’de kurulmuştur. Sdece Türkiye de değil yurt dışınd d 100’den fzl mğzsı bulunmktdır. Özellikle ürünlerin de gerçek deri kullnımı ile deri ykkbı, bot, çizmeler ve çnt modelleri ürünlerinin rsınd yer lmktdır. Ayrıc cüzdn, eldiven ve kemer modellerini de ksesur olrk üretmekedir. Mrk hem erkek hem de bynlr için özel ykkbı tsrımlrınd kliteli deri seçimine çok önem vermektedir. Aykkbı koleksiyonun d her kişinin kişisel stiline hitp edecek tsrımlr mevcuttur. Günlük ve spor kombinler için sıklıkl tercih edilen spor ykkbılr rsınd kdın ve erkek modellerini rhtlıkl bulbilirsiniz. Özellikle ofis yşntınız için üretilen Oxford ykkbı modelleri size büyük kolylık sğlyck cinsten diyebiliriz.

[gllery ids="105848,105849,105850,105851,105852,105853,105854"]

Keml Tnc ykkbı modellerin de topuklu ykkbılr erkekler için klsik trz d oln tsrımlrı çok şık modellerden oluşuyor. Mrknın erkek koleksiyonu d yer ln günlük ve ofis hytınız için Lofer ykkbı modelleri hem tkım elbisenizle hem de spor kombinlerinizle rhtlıkl giyebilirsiniz. Bot modelleri rsınd d erkekler ve kdınlr için klsik klıplrd botlrın ynı sır dh trend ve spor klıplr ship bot modellerini d görebilirsiniz. Bot modellerinde en çok tercih edilen siyh, khverengi ve tb renklerini süet, dokulu y d yumuşk deri gibi bir çok frklı deri dokusu olrk bulbilirsiniz.

Dh Önce Yyınlnmış Mklelerimiz;

Keml Tnc Aykkbı Modelleri

Seçtiğiniz ykkbı hem kliteli hem de şık olsun diyorsnız o zmn Keml Tnc ykkbı modelleri ktloglrını mutlk ziyret edin. Syfmızd mrknın seçkin örneklerinden bzılrın yer veriyoruz. Fikir lmk için bu görselleri de inceleyebilirsiniz. Keml Tnc ykkbı modellerinde düztbnlı modeller her zmn kullnılbilecek oln modeller içeriyor. Kış ylrınd çok fzl tercih edilmese de klın tbnı oln Keml Tnc ykkbı modelleri kış ylrınd d rhtlıkl kullnılbilecek modeller sunuyor. Bu nlmd zevklerinize göre de seçim ypbileceğiniz pek çok model görebilirsiniz. Bunun ynı sır modellerde ince ve zrif çizgiler de dikkt çekici.

Keml Tnc ykkbı modellerinde çok şırı y d vmp bir kdın hvsını göremezsiniz. Bunun yerine dh zrif ve ince detylı modeller kullnılıyor. Geniş bir kitleye hitp edebilen Keml Tnc ykkbılr genç y d yşlı her kdının kullnbileceği modelleri ile sunuluyor. Kış için tsrlnn modellerde elbette derili y d rugn ykkbılr dh sık kullnılıyor. Anck modellerin en güzel ynı giydiğiniz her kıyfeti tmmlybilecek modeller olmsı. Bunun ynı sır klıplrı ile dikkt çeken Keml Tnc ykkbılrd şırı büyük y d kb modeller yok. Bu nedenle de günlük kullnımlrınızd d biyelerinizde de y d iş yşmınızd d rhtlıkl Keml Tnc ykkbı modellerini kullnbilirsiniz.

Keml Tnc ykkbı modellerini her trz uygun olrk kombinleyebilirsiniz. Kışlık modellerinde de yer ln frklı tsrımlr özellikle kot y d kumş pntolonlrl çok şık duruyor. Bunun ynı sır Keml Tnc ykkbı tsrımlrını istediğiniz gibi kullnbiliyorsunuz. Mrk için söylenebilecek şeylerden bir tnesi de Keml Tnc ykkbılr klitesi ile güvenebileceğiniz ve ykkbı seçimlerinizde doğru tercih ypbileceğiniz bir dres.

Keml Tnc Aykkbı Modelleri

Keml Tnc mğzlrını ve oluşturduğu ykkbı modelleri tsrımlrını hemen inceleyen bynlrımız vrdır. Son derece şık ve iddilı oln bu tsrımlrı incelemeyen yoktur bence. Çünkü modnın bşldığı yerde mrknın dının geçtiği birçok butik, hepimizin dikktini çeker. Keml Tnc ykkbı modelleri tsrımlrını biz de bu yzımızd sizlerle berber incelemek istedik.

Modeller rsınd hoş butiklerin frklı renk tonlrıyl oluşturulduğunu söyleyebiliriz. Kış sezonund olmmızdn dolyı dikktimizi çeken Keml Tnc butikleri çizme tsrımlrındn bşldı. Uzun ve iki renk tsrımlrdn oluşn bu butikler son derece şık görünüyor. Açık khverengi ve koyu khverengi renk tonlrıyl oluşturuln Keml Tnc ykkbı modelleri tsrımlrın oln ilgi büyük. Kış modsı için de son derece idel göründüğünü söylemek de mümkün.

Mrk sdece kış sezonu için de değil, hemen her sezond tercih edilecek modelleriyle de dikkt çekiyor. Mesel topuklu ykkbı tsrımlrının hoş renklerle süslendiğini görüyoruz. Keml Tnc ykkbı butiğinde pembe ve siyh tonlrl süslenen çok şık tsrımlr vr. Bunun ynınd Us Polo mrksının spor ykkbı tsrımlrını ndırn bir butikle dh krşılştık. Keml Tnc yeni sezon ykkbı koleksiyonund dikkt çekici en idel tsrımdı. Bunu görsellerde görebilirsiniz.

Bu kdr ünlü mrky bu kdr tsrımı symk yetmez. Yine kış modsı için idel oln bootie modelleri son derece iddilı görünüyor. Khverengi ve mvi renk tonlrıyl oluşturulmuş Keml Tnc ykkbı tsrımlrı ilginizi çekebilir. Yine modeller bitmedi. Çnt tsrımlrını nltmkl bitiremem. Bu yüzden siz sdece bu tsrımlrı görsellerden inceleyerek yorumlyın. Biz yine de idel oln her butiği sizinle pylşmy çlıştık. Dh yepyeni tsrımlrı bu görsellerden inceleyebilir Keml Tnc modelleri rsındn idel oln renkleri seçebilirsiniz. Hep berber tsrımlrı inceleyelim mi?

[gllery columns="2" size="lrge" ids="2210,2213,2212,2211,2209,2208,2206,2204,2205,2207,2203,2202"]

Yorum Yaz