Zara Bayan Şort Modelleri

Çevresinde televizyona kıyasla çok daha popüler Tülin.

35 yaşındaki oyuncu, geçtiğimiz hafta 72. Venedik Film Festivali’ndeydi. Emin Alper’in ikinci uzun metraj filmi “Abluka”da canlandırdığı karakterle Zara Bayan Şortu ve oyunculuğuyla çok beğenildi. “Jüri Özel Ödülü” alan “Abluka”dan önceki filmi “Tepenin Ardı”yla da birçok ödül alan 41 yaşındaki Emin Alper, dünya festivallerinde Türkiye’yi başarıyla temsil ediyor. Tülin Özen “Abluka”da terör olayları yüzünden dışarıya kapatılmış bir köyde iki kardeşin hayatını yönlendiren bir kadını canlandırıyor. Bir süredir sinemayla gündeme gelse de aslında Özen dizilerden uzak değil.

“Kapalıçarşı”,”Beyaz Gelincik” gibi dizilerde oynamasına rağmen kariyerini popüler işlerden uzak kurmaya çalışıyor. Semih Kaplanoğlu’nun “Yumurta”, “Bal”, “Süt” üçlemesinde farklı karakterleri canlandıran Özen, Kaplanoğlu’nun “Meleğin Düşüşü” filmiyle de 2004’te Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü almıştı.

Tülin’in 72.Venedik Film Festivali’nde en çok göze çarptığı anlar, kırmızı halıda hangi kameraya bakacağını şaşırdığı görüntüler oldu. Dünya basınındaysa Tülin Özen’in adını ödül alan “Abluka” filmindeki rolüyle sık sık duymaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

Sıcak havaların varlığı şık şort modellerine olan ilgiyi de beraberinde getiriyor. Mevsim yaz olunca bayanlar şort modellerine daha yoğun bir ilgi gösteriyorlar. Bu nedenle Zara bayan şort modelleri yaz mevsiminin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Her mevsim beğenilerek kullanılan şortlar yazları daha sık tercih ediliyorlar. Bu şık koleksiyonda yer alan modelleri inceledik ve en beğeneceğiniz modelleri ayrıntılı olarak değindik.

Her sezon yoğun ilgiyle karşılaşan Zara bayan şort modelleri sezonuna yine bomba gibi bir giriş yaptı. Onlarca modelin yer aldığı koleksiyonda özellikle mini şortlar büyük bir ilgi görüyor. İddialı giyim tarzından hoşlanan bayanlar hem rahatlığı hem de şıklığı bir arada yaşıyorlar. Klasik çizgilerin yanı sıra spor modellerle de oldukça ilgi gören koleksiyonun etnik çizgileri de beğeni kazanıyor. Koleksiyonun en gözde tasarımları olarak karşımıza çıkıyor. Renkli ve çizgili modeller de benzer şekilde yoğun bir ilgi görerek tercih diliyor. Daha çok günlük hayatta karşımıza çıkıyor. Klasik çizgilerle tasarlanan bermuda modeller rahat kullanımlarıyla da ilgi görüyorlar.

Kavurucu sıcak havaların en büyük kurtarıcılarından biri olan ilginç detaylarıyla da büyük ilgi görüyor. Özellikle cepli modeller şık görünümleri kadar rahat kullanımlarıyla da yaz mevsiminin sevilen modelleri arasında yer alıyorlar. Koleksiyonunun sayısız model seçenekleri arasında kot şortlar da yer alıyor. Sıra dışı tarzın en önemli simgelerinden biri olan rahatlığı ve şıklığı da beraberinde getirmeyi başarıyor.

Her sezon olduğu gibisezonuna da damgasını vuran modelleri şık tasarımlarıyla olduğu kadar renkleriyle de büyük beğeni kazanıyorlar. Her renginin büyük ilgi gördüğü tasarımların arasında canlı renkler ön planda yer alıyor. En çok tercih edilen modellerden biri oluyor. Pembe renkli şort modelleri şık görüntüleriyle ve dinamik tarzlarıyla genç kızların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

 

Zara Bayan Şort Modelleri Resimleri
Zara Bayan Şort Modelleri_6.jpgZara Bayan Şort Modelleri_0.jpgrenkli-bayan-şort-modeli-2013.jpgZara Bayan Şort Modelleri_7.jpgbayan-mini-şort-modelleri-2016.jpgbayan-2016-şort-modelleri.jpgBirbirinden-Farkli-Kisa-Sort-Modelleri.jpg

Yorum Yaz