Gelin Başı Örnekleri

Gelin olmak, her genç kızın hayalidir, bembeyaz bir gelinliğin içinde, peri kızları gibi süzülmek, kendini rüyada hissetmek, bütün genç bayanların hayallerini süsler. Gelinlik yanında, o gelinliğe uygun bir şekilde saçlarını taratmak ve bütünlük sağlamak da hüner ve beceri ister. Kuaför seçimleri bu yüzden çok önemlidir, her gelinliğe her tarz saç modeli yakışmaz, bunun için de gelinlik modeli ve yüz şekline gidecek bir saç modelinin belirlenmesi gerekir. gelin başı örnekleri, nihayet görücüye çıkarılarak hazırlanan defileler ile sunuldu.

Gelin başı örnekleri, her genç kızın beğeneceği modeller ile bu yıla damgasını vuracağa benziyor. Ense topuzları ve dağınık topuz dediğimiz saç tarama modellerinin ağırlıkta olması dikkat çekici, çünkü gelinlikler genelde dekolteli olduğu için, ensede toplanan saçlar ile büyük uyum sağlanıyor.

Gelin olacak genç kızların tam da bu sezona uygun saç modellerini seçebilmesi için hazırlanan yeni model gelin başıörnekleri, onların zorlanmadan tercih belirlemelerini kolaylaştıracak kadar çok çeşitlere sahip. Duvak tasarımları ile birlikte arkada toplanacak saçlar, gelinliklerin bütünleyicisi olacak. Dağınık topuz modelleri d3e bu sezon çok revaçta görünüyor, dalgalar halinde boyundan aşağı inen saçlar da bu yılın tercih edilecek saç modellerinden, zira bazı genç kızlar, uzun saçlarını salmak istiyorlar ve bu model onlar için ideal.

Röfle ve balyaj denilen saçlara değişik renk uygulanması hala popülerliğini korumakta. Kısa saçlar için yapılacak yeni model olarak kakül uygulamaları dikkat çekmekte, düz kesilmiş ve fönlenmiş kaküller ile gelin kızlar, ayrı bir havaya bürünecekler. Gelin başı örnekleriyılında ana hatları ile böyle belirlenmiş.

Ama unutmamak gerekir ki, en güzel gelin başı örnekleri, genç kızların istedikleri ve kendilerine yakıştırdıklarıdır. Zaten moda genel anlamda bu değil midir? Kendine yakışan gelinlik modellerini ve buna uyacak saç tarzını belirlemeyi gelin kızlarımıza bırakmalıyız. Gelin başıörnekleri arasında her genç bayanın beğeneceği ve uygulamak isteyeceği bir model mutlaka vardır. Saçınız ister uzun, ister kısa olsun, unutmayın ki her gelin güzeldir.

Gelin Başı Örnekleri ResimleriYorum Yaz