Boyner Elbise Modelleri

Boyner’in tsrldığı yılınd birbirinden şık byn elbise modellerine byılcksınız. Sde ve şık görünümlü bu Boynerbyn elbise modelleri çok hoş diyebiliriz. İş hytınızd , rkdş toplntılrınızd , gece ve özel dvetlerinizde giderken giyebileceğiniz Boyner byn elbise modellerine mutlk göz tmlısınız.  Dünyc ünlü seçkin mrklrın bir rd yer ldığı Boyner her zmnki gibi modern ve sırdışı elbise modelleriyle göz dolduruyor. Boyner elbise tsrımlrınd ilk dikkt çeken sde , bsit ve m şık huzur veren bir güzelliğe ship tsrımlrı vr deriz. Boyner Mğzlrı yeni sezonun tüm trendleriyle grdırobunu sonbhr ve kış günlerine hzırlmk isteyenleri bekliyor. Kdın, erkek, spor, genç ve çocuk koleksiyonlrındki ürün zenginliği ve frklı lterntifleriyle sezonun en gözde ürünlerini bir ry getiren Boyner Mğzlrı yeni sezon hzır.

Boyner Mğzlrı’nd, bu sezon d frklı zevklere yönelik seçenekler bulunuyor. Bu sezon Asymmetry ruhu çizgili tshirt, bluz ve trikolrd, iri düğmeler tşıyn hcimli hırklrd, çiçek desenli tuniklerde hyt buluyor. Omuz, cep detylrınd deri ve dntel ymlr tşıyn hırklr, sezon trendlerini tşıyor. Kot etek ve elbiseler, renkli prçlrl kolyc kombinleniyor. Çizgili ve ekoseli gömlekler, hem kotlr hem de kışlık kumşlr renk ktıyor.

T-shirt’lerde iri bskılr vey büyük cepler göze çrpıyor. Boyner’in bu sezon trend tkipçilerine sunduğu yeni mrksı Crmel feminen yrıntılrıyl dikkt çekiyor. Koleksiyonun kdınsı elbiselerinde deri detylr ve çiçek desenleri görülüyor. Kloş ve plise etekler, romntik şifon ipek gömlekler öne çıkıyor. En klın, kışlık prçlrd, pltolrd bile feminen detylrın görüldüğü Crmel’de metl ksesur ve çelik örme gibi lterntif mteryllerin kullnımı söz konusu. Son derece romntik ve kdınsı bir koleksiyon oln Crmel’in tercih ettiği desenler de puntiye, fiyonk, çiçek bskılrı gibi romntik desenlerden oluşuyor. Boyner elbise modelleri ile bynlrın en çok ziyret ettiği mğzlrdn biridir. Boyner elbiseleri ile bir çok mrkyı bir ry getirerek  hepsini bir rd sunm imknını bizlere sğlmktdır.

[gllery ids="28468,28469,28470,28471,28472,28473,28474,28475,28476,28477,28478,28479,28480,28481,28482,28483"]

Yorum Yaz