Defacto gömlek modelleri

Küçüklüğümde hep annemin fotoğraflarına bakıp kıyafetlerini incelerdim. O kıyafetleri saklayamadığımız için üzülmekten hiç vazgeçmedim, bir gün giyecek bir yerler mutlaka bulurdum bu mükemmel stile sahip kıyafetleri diye düşünürdüm. Haksız çıkmadığımı da bu son yıllarda farkındayım. Moda ilerlerken geçmişe daha çok vurgu yapar oldu artık.

İşte benim iç geçirdiğim gömlek modelleri de bu sene sezonun trendleri arasına girdi. Eskiden annemin giydiği o bir sürü çiçekli gömlekler bu sene her mağazada “al beni, al beni” diye gözlerimin içine bakıyor sanki. Bu kadar şık, bu kadar sevimli gömleklere hem iç geçirip hem de annemin dolabı hâlâ duruyor olsaydı bu sene çevremde moda ikonu olurdum diye geçiriyorum :)

Sizde benim gibi, annesinin kendisi için kıyafet saklayamadığı çocuklardansanız, üzülmeyin! Hemen bir Defacto mağazasına gidin ve gömlekleri denemeye başlayın. Aslında bu sezon bu çiçekli gömleklerin olmadığı mağaza yok gibi. Ama Defacto gömlek modelleri kendisine has bir çizgiyle tasarlanmış. Daha çok minik çiçekli desenlere sahip ve bu haliyle her türlü kıyafetinizle uyum sağlayabilecek daha çok spor modeller var Defacto bayan gömlek modelleri arasında.

Defacto bayan gömlekleri arasında yine spor modeller arasında yer alan kareli ve hafif tunik görünümü kazandırılmış gömlekleri de bulabilirsiniz. Bence bu gömlekler özellikle çiftlere çok yakışıyor. Kot pantolonlar, aynı kareli gömlekler ve spor ayakkabılar ile çiftler çok sevimli görünüyor.

Defacto erkek gömlek modelleri de yine spor bir stile sahip. Erkeklerin yaz aylarında daha çok tercih ettikleri İtalyan kesim gömleklerde yine mağazanın sezon ürünleri arasında yer alıyor. Defacto yeni sezon gömlek modellerinin erkek reyonlarında da yine kareli ve renkli gömlekleri görmekte mümkün.

Defacto gömlekleri arasında klasik düz gömlekleri de bulabilirsiniz. Farklı renklere sahip klasik gömlekler hem eteklerle hem de yüksek bel pantolonlar ile çok şık kombinlenebilir.

Defacto gömlek modelleri‘nin bir çok modelini Defacto mağazalarında göreceğimize inanıyorum. Yaz sezonunun tamamen açılması ile daha farklı model ve desenlere sahip gömleklere de eminim mağazada yer verilecektir.

Defacto gömlek modelleri ResimleriYorum Yaz