Boydan elbise modelleri

Yakından takip ettiğimiz mağazalar yeni sezon ürünlerini bizlerin zevkine sunmaya başladı. Peki bu sezon vitrinlerde daha önceden de görmeye alışık olduğumuz neler var? Tabi ki boydan elbise modelleri var. Bu model elbiseler son 2 – 3 yıldır her bahar yaz sezonunda vitrinlerde oluyor, bu durumsezonunda da değişmedi.

boydan elbise modelleri daha renkli ve daha çeşitli olarak karşımıza çıktı. Eminim daha farklı modellerde sezonun tamamen açılması için bizi bekliyor depolarda. Malum sezonun bir seferde sergilenmesi, hepsini alma gücümüz olmadığı için bizi de üzebilir :) Alışveriş yaparken, yeni çıkacak olan modelleri alabilmek için kredi kartlarınızda yer ayırmayı unutmayın derim ben.

Bu yıl boydan elbiseler capcanlı renklere sahip, Fakat bu canlılık trafik lambası gibi olmanıza sebep olacak şekilde de değil. Renkler o kadar doğal ve kumaşlara öyle güzel yediriliyor ki, bu boydan elbiseler de sarılar, kırmızılar, maviler çok rahat tercih edilebilir. Renk renk babetlerin vitrinlerde satışa sunulduğu bu yıl her renk boydan elbise modelini, bunu hangi ayakkabbı ile giyeceğim derdi olmadan alabiliriz.

Her model elbise de hatta pantolonlarda bile yaşanan çiçek modası sanırım en çok bu boydan elbiselere yakışıyor. Fotoğraf çekilmeyi seven hanımlar, çiçeklerin arasında bu çiçekli boydan elbiseler ile fotoğraf çektirmenizi tavsiye ederim. Çiçekli modeller olduğu kadar, düz renk veya desensiz farklı renklerin bir arada olduğu elbise modelleri de bulabilirsiniz mağazalarda.

boydan elbiseler hem tesettürlü hanımlara, hem gençlere, hem davetlere, hem günlük yaşama; yani her yaşa, her zevke, her yere uygun olması ile dikkat çekiyor.

Boydan elbise kesimi her bedene uyan bir kesim stili aslında. Bedeninize uygun bir model mutlaka bulabilirsiniz. Zayıflar için biraz dar modeller, minyon veya hafif kilolu olan hanımlar için daha dökümlü boydan elbiseler, güzel omuzlular için straplez boydan elbiseler tasarlanmaya devam ediliyor.

Boydan elbise kullanım çeşitliliği ile de dikkat çekiyor. Boydan elbiseleri gündelik yaşam için günün her saatinde tercih edebileceğiniz gibi abiye modellerde de boydan elbiseler çok çekici oluyor.

Tesettürlü boydan elbiseler de yine sezonun seçenekleri arasında yer alıyor. Bu yılın rahat kesimleri nedeni ile bir çok boydan elbiseyi boleroları ile birlikte tesettürlü hanımlar da rahatlıkla alıp giyebilecekler.

 

Boydan elbise modelleri ResimleriYorum Yaz