Mango etek modelleri

Mango mağazalarında yeni sezon için hazırlanan etek modelleri tasarımları son derece iddialı görünüyor. O kadar fazla renk ve model ile donatılan tasarımlar var ki, kendinizi Alice harikalar diyarında gibi hissedebilirsiniz mağazalarında. Mağaza mağaza dolaşıp aradığını bulamayan bayanlar için son derece iddialı Mango etek modelleri var.yaz sezonu ve ilkbahar sezonu için çok şık butiklerin olduğunu gördüm. Tabi durur muyum? Hemen sizlerle paylaşmak istedim. Mango etek modelleri tasarımlarında ilgi çeken birkaç modeli ve renkli olan butikleri görsel resimlerle beraber süslemeye çalıştım.

Şimdi önce bir etek modelleri tasarımlarından bahsedelim. Genellikle biz bayanlar model seçimi yaparken, her markanın güncel butiklerini inceleriz. Büyük bir alışveriş merkezine girdiğimiz zaman, doğru olan modelleri seçmek için sıraya gireriz. Elimizde bulunan markalara ve Mango markasının tasarımlarıyla bir kıyaslama yapalım. Defacto, Collezione, Zara, Bershka, Pull and Bear, Lc Waikiki markalarını ve mağazalarında oluşturdukları modelleri hepimiz biliyoruz. Değil mi? Bu markaları kötülemek yada Mangoetek tasarımlarının iyi olduğunu söylemek için bir kıyaslama yaptığımı düşünmeyin. Bence her marka kaliteli ve modayı tam anlamıyla yansıtabiliyor. Her markanın kendine özgü tasarımları var. Ancak Mango markasının modelleri sadece bir yöreye hitap etmiyor. Modanın evrenselliğini göz önünde bulunduruyor.

Bir bayan için giyim bence son derece önemlidir. Bizim ülkemizde de giyim konusunda belirli bir çizginin olduğunu görmüş olabilirsiniz. Farklılık arayan ve etek modelleri seçimlerinde çizginin dışına çıkan bayanlarla da karşılaştık. Burada anlatmak istediğim şey, bu markada tercih ettiğiniz giyimi, aynı şekilde farklı bir ülkede de tercih eden bayanların olduğunu söylemek oluyor. Modanın başkenti Paris için çok fazla mağaza ve alternatifin olmasına rağmen Mango etek koleksiyonlarında çoğu bayanın tercihinin bu yönde olduğunu görüyoruz. Fransa’da yaşayan birçok bayan bunu görmüştür.

Ben her yazımda fiyat aralığını göz önünde bulundurmadan seçimler yapıyorum. Mango etek fiyatları ve mağazalarında sunduğu kampanyaları da görmeden tasarımlar üzerine karar vermek istedim. Bu yüzden fiyat aralığı daha uygun bir modelle karşılaştığınız zaman, markayı kafanızdan atmayın. Mangoetekleri ve tasarımlarını gelin benim seçtiğim renklerle inceleyelim. Ne dersiniz?

Mango etek modelleri ResimleriYorum Yaz