Mango etek modelleri

Mngo mğzlrınd yeni sezon için hzırlnn etek modelleri tsrımlrı son derece iddilı görünüyor. O kdr fzl renk ve model ile dontıln tsrımlr vr ki, kendinizi Alice hriklr diyrınd gibi hissedebilirsiniz mğzlrınd. Mğz mğz dolşıp rdığını bulmyn bynlr için son derece iddilı Mngo etek modelleri vr.yz sezonu ve ilkbhr sezonu için çok şık butiklerin olduğunu gördüm. Tbi durur muyum? Hemen sizlerle pylşmk istedim. Mngo etek modelleri tsrımlrınd ilgi çeken birkç modeli ve renkli oln butikleri görsel resimlerle berber süslemeye çlıştım.

Şimdi önce bir etek modelleri tsrımlrındn bhsedelim. Genellikle biz bynlr model seçimi yprken, her mrknın güncel butiklerini inceleriz. Büyük bir lışveriş merkezine girdiğimiz zmn, doğru oln modelleri seçmek için sıry gireriz. Elimizde bulunn mrklr ve Mngo mrksının tsrımlrıyl bir kıyslm yplım. Defcto, Collezione, Zr, Bershk, Pull nd Ber, Lc Wikiki mrklrını ve mğzlrınd oluşturduklrı modelleri hepimiz biliyoruz. Değil mi? Bu mrklrı kötülemek yd Mngoetek tsrımlrının iyi olduğunu söylemek için bir kıyslm yptığımı düşünmeyin. Bence her mrk kliteli ve modyı tm nlmıyl ynsıtbiliyor. Her mrknın kendine özgü tsrımlrı vr. Anck Mngo mrksının modelleri sdece bir yöreye hitp etmiyor. Modnın evrenselliğini göz önünde bulunduruyor.

Bir byn için giyim bence son derece önemlidir. Bizim ülkemizde de giyim konusund belirli bir çizginin olduğunu görmüş olbilirsiniz. Frklılık ryn ve etek modelleri seçimlerinde çizginin dışın çıkn bynlrl d krşılştık. Burd nltmk istediğim şey, bu mrkd tercih ettiğiniz giyimi, ynı şekilde frklı bir ülkede de tercih eden bynlrın olduğunu söylemek oluyor. Modnın bşkenti Pris için çok fzl mğz ve lterntifin olmsın rğmen Mngo etek koleksiyonlrınd çoğu bynın tercihinin bu yönde olduğunu görüyoruz. Frns’d yşyn birçok byn bunu görmüştür.

Ben her yzımd fiyt rlığını göz önünde bulundurmdn seçimler ypıyorum. Mngo etek fiytlrı ve mğzlrınd sunduğu kmpnylrı d görmeden tsrımlr üzerine krr vermek istedim. Bu yüzden fiyt rlığı dh uygun bir modelle krşılştığınız zmn, mrkyı kfnızdn tmyın. Mngoetekleri ve tsrımlrını gelin benim seçtiğim renklerle inceleyelim. Ne dersiniz?

[gllery columns="2" ids="11274,11273,11272,11271,11270,11265,11266,11267,11268,11269,11264,11263,11262,11260,11261,11259,11258,11257" size="lrge"]

Yorum Yaz