Demet Özdemir

MUTFAK SANATLARI No: 309’d cnlndırdığı krkterle dikktleri üzerine çeken güzel oyuncu Demet Özdemir, hkkınd pek bilinmeyenleri nltıyor… RÖPORTAJBUKET BAYDAR buket@bestylemgzine.com FOTOĞRAF AYTEKİN YALÇIN, MODA EDİTÖRÜHAKAN ÖZTÜRK, SAÇİBRAHİM ZENGİN NO21, MAKYAJ HAMİYET AKPINAR, MODA EDİTÖRÜ ASİSTANIFIRAT GENÇDOĞAN, BACKSTAGEOKTAY BABAT yunculuk serüveninin bşlngıç sürecine ve bugüne dir neler söylemek istersin? Küçüklükten beri shneye çıkmkl dolup tşn hyllerim vrdı. Yetenekli olduğumu çevremde küçük yştn itibren çok söylediler m insn genelde bu trz iltiftlr sevildiğinden söyleniyor snıyor. Ben de ilk bşlrd öyle snıyorum. Beni bu konud en çok etkileyen ve inndığım sektörün içindeki bir rkdşım oldu, gerçekten ilk dımı tmk için beni çok zorldı ve motive etti. İkinci sırd d blm bşt olmk üzere ilem beni bu konud çok destekledi. Oyunculuk eğitimi lmy bşldım, rdınd d dizi projeleri geldi. Doğru zmnd, doğru işler krşım çıktı.

Kendime inndırdım, ne mutlu ki sevenlerim oldu. İç güdülerime çok innıyorum. Şns mı bilemem m iyi-kötü yşdığım her şeyin bn rtısı oln deneyimler olduğunu düşünüyorum. Her gün dh gelişiyorum, her gün yeni bir şey öğreniyorum. Peki, oyunculukl ilgili geleceğe dir hyllerin neler? Dh çok yolum ve ypcğım çok şey vr. Ayklrı sğlm hedefler kurmyı sevdiğim için hep ykın gelecek için plnlr ve hyller kuruyorum. Şu n kdr yptığım işler, yurtdışınd d ilgi gördü htt Çilek Kokusu snırım hlen Azerbeycn’d oynuyor, m tbii ki ben de sektörde yıllrc dındn söz edilecek bir kç sezon sürebilecek projelerle nılmk isterim. Sınırlrı şıp yurtdışınd d eğitim ve deneyimlenmek, bşrollerin olmdığı güçlü kdro işlerinde de mutlk yer lmk istiyorum. Kendi krkter özelliklerinde sevdiklerin ve sevmediklerin neler? Kendimle çok brışık bir insnım. Kendimi olduğum gibi kbul ettim. İçi dışı bir kişiliğim vr. Aslınd ben bu özelliğimi de çok seviyorum, çünkü neysem oyum. Kimsenin rksındn konuşmm genelde her şeyi yüzüne sorulduğund söylerim. Gerçek hytt rol ypmm, m bu bzen beni politik durmm gereken konulrd beni olumsuz d etkileyebiliyor.

Düşüncelerimi istediğim zmn, istediğim yerde söylemek, yeri geldiğinde susmyı bilmemek gibi bir huyum olduğu doğrudur ©. Ben sdece glib yoğun ve kendimi zyıf hissettirren duygulrımı çok gizlerim. Klpten kırılmlrımı koly dile getiremem, çok sbrederim, içime trım. Disiplinliyim, geç klmm, çok çlışırım, işten sl kçmm, en iyisi olmsı için kendimi hst etmekten bile çekinmeden çlışırım. Çbuk tkıldığım için, iş sırsınd demotive edici kişi ve konulrdn uzk durmy ve enerjimi yüksek tutmy çlışırım. Gerçekten shneye çıkmdn önce söylenebilecek en ufk eleştiriye bile şırı tkılbiliyor ve etkilenebiliyorum. Kötü ve üzücü olylrdn d çok etkileniyorum. Nsıl bir çocukluk geçirdin? Ablml rmd 10 yş frk vr. Tüm çocukluğum on özendiğim ve onunl olmk istediğim için, küçük yşt on yetişmeye çlıştım. Herhlde bu kdr koşturm enerji ve gücümü bun borçluyum. Çocukluğum süresince sessizce evin kpısınd çıkıp, şrkıcı Bendeniz mkyjı ypıp, onun okulun gitmek, yd nnennemi Almny’d metrod kybedip tek bşım evin yolunu bulmk gibi herkese bol bol heyecn ktn nılr yşttığım doğrudur. Şu nd çocukluk hyllerine ne kdr ykınsın? Çok ufkken süper khrmnlr özenirdim. Polis, pilot olm gibi hyller de kurrdım. Snırım sdece ekrn önünde değil, güçlü, lider ve doğru yolu gösteren olmyı d seviyorum. Şu nd shnedeyim, oyunculuk ypıyorum, sevenlerim vr. Kendi yklrım üzerinde duruyorum. Aileme destek oluyorum.

Kıscsı çocukluk hyllerime çok ykın ve kendimi dolu ve üretken hissettiğim, sğlm bir temel üzerindeyim. Dinlenmek senin için ne ypmktır? Dinlenmek benim için msj, cilt bkımı gibi kişisel bkımlr yptırmk olduğu kdr sevdiklerimin ynınd hiçbir şey ypmmk ve ste bkmksızın zmn geçirmektir. Çılgınlık limitin nedir? Değişkenim. Çok si gözükürken, sevdiklerimin sözünü de çok dinlerim. Yeri geldiğinde kfm koyduğumu kimseyi dinlemeden de yprım. Ayklrımı yerden kesmeden önce nereye geri bscğımı önceden düşünür, on göre uçrım. Korkusuz olbilirim m sorumluluklrımı sl kybetmem. Ynımd güvendiklerim olduğu sürece limitlerimi her zmn zorlrım. Modyı tkip eder misin? İşim gereği modyl çok iç içeyim. Tbii ki sette kıyfet, yd oyndığım krkterin giyeceklerini müdhle fzl edemiyoruz m kendi özel hytımd beğendiğim mrk ve tsrımcılrı giymeyi, yeni trzlr deneyimlemeyi seviyorum. Snırım şu rlr geçiş dönemimdeyim ve trzımı oluşturmk dın çok rştırm ypıyorum. Türkiye’den ve dünydn tkip ettiğin modcı ve tsrımcılr kimler? Şu r herkeste Riss&Vness tutkusu vr.

Ben de onlrın cesur ve gotik trzlrını seviyorum. Begüm Slihoğlu’nun feminen ve sofistike kdın duruşu hoşum gidiyor. Gülçin Cengel’in romntik ve hfif tsrımlrındki metl kullnıln seksi detylr hoşum gidiyor. Benim gündüz ruh hlim birz dh Alexnder McQueen, Blmin gibi sert, si m çok dikkt çekici çizgilere hkim, m bn Pronze Schouler, Armni kdını güçlü, sofistike, feminen dh sil görünümlü olmyı dh çok ykıştırnlr d vr. Mesel Beyz Show’ giydiğim Blencig kruvze siyh bir ceket elbise vrdı, hl o kıyfetime herkes övgüler yğdırıyor. Açıkçsı çok d mrklr tkılmdn, o nki ruh hlimi ynsıtmyı tercih ediyorum. Bu rd tbii ki herkes gibi Zr ve Cos benim de hyt kurtrıcım. Giyim trzın hkkınd tek cümle kurck olsn bu ne olurdu? Hni cicili bicili, çiçekli bsmlı elbiseler giyen, fırfırlı üstleri oln slınckt sllnn o kız vr y işte o kız ben değilim. Ben mutlk mskülen çizgileri oln, köşeleri belli, üzerinde mutlk fiziğine oturn fit kıyfetleri giyerek feminen oln kızım. Vzgeçemediğin tkıntılı olduğun giysi y d ksesur vr mı? Mini elbise ve şort çok seviyorum. Güneş gözlüğü vzgeçilmezim. T-shirt, Jen ve lstik ykkbı d çok seviyorum. Nsıl lışveriş yprsın, ikinci fikre ihtiyç duyr mısın? Eskiden setten kendime çok z vkit yırbildiğim için, birz plnsız progrmsız beğendiğim prçlrı stın lıyordum. Am şimdi çok zimliyim, mesel sonbhr-kış için modyı iyice internetten rştırıyorum, birbirini tmmlyck birkç doğru prçyı lrk, hem hızlı hem de doğru kombinleri stın lmyı plnlıyorum.

İkince fikre, özellikle benden dh çok gezip gördükleri için her zmn dnışıyorum. Hytt giymem dediğin bir şey vr mı? Çok bol kıyfetleri kendime ykıştırmıyorum. Mesel bu sezonki fırfırlı üstler modsı hiç ben değil. Çok dekolte ykkbı d sevmiyorum. Diz ltı klem etekleri de kendime ykıştırmıyorum. Hem kendi dın, hem de krşı cins dın güzelliği nsıl tnımlrsın? Her bireyin kendine hs bir fiziği, on uyumlu hreketleri ve kişiliği oluyor. Doğl güzellik bence önemli. İnsn kendini iyi tnırs zten kendini küçük dokunuşlrl en güzel nelerin gösterdiğini de biliyor, görüyor. Bkımlı olmk ve özen göstermek burd kilit güzellik sırrı bn göre. Krşı cins için de kendini seven ve kendine özen gösteren herkesin hoş görünebileceğini düşünüyorum. Güzellik sırlrın vr mıdır? Gerçekten bu konud sırlrı düşünecek bile zmnım olmuyor. Kendimi profesyonellere bırktım. Sırrım d değil m en büyük yrdımcım dizide sponsorum Dougls ve ekibi. Bn Clinique, Mbr, Ashley Joy ve Dougls gibi sç, vücut, yüz bkımı ve mkyj dir her şeyi önerip gönderiyorlr. Düzenli olrk bunlrı kullnıyorum. Set dışınd mkyjsız olmy gyret ediyorum. Gerçekten özellikle cilt bkımı bizim için sektörde çok önemli ve ben de en iyi mrklrı kullnıyorum.

Setten vkit buldukç d yine Dougls’t Mbr’ın yüz bkımı yptırıyorum. Seni ne bştn çıkrır? Güzel ve içten bkn gözler, hoş bir ses ve bun eşlik eden güzel koku herkes gibi beni de etkileyebilir m beni sıl sevildiğimi bilmek ve dürüstlük bştn çıkrır. Erkeklerde giyimde çekici ve itici bulduğun detylr neler? Aşırı göze btn metlli ykkbılr, çntlr, t-shirt’leri erkeklerde beğenmiyorum. Erkekte bsitliği seviyorum. Vücud oturn bir Jen, üzerine V yk bir t-shirt, boynund ve bileklerinde bsit bir kolye, bilezik ile bembeyz bir lstik ykkbı, bkımlı bir erkeği zten oldukç hoş gösteriyor. Bir erkekte ilk olrk ne ilgini çeker? Gözümün içine ne kdr derin bkıyor ve ne kdr gerçek gülüyor olduğu dikktimi çeker. Şekilci egolr thmmülüm yok. Herkesin olduğu gibi olmsını severim. Aşık olduğunu nsıl nlrsın? Çok zor nlr, çok zor d nltırım. Derin duygulrı o kdr içeriden yşrım ki, uzun süre krşımdkine de kendime de itirf etmem. Uzun zmn geçmesine rğmen, hl onun dını duyunc klbimde bir çrpıntı oluyor, kn kışım hızlnıyors, gözümü çr çmz yüzümü yıkrken onun ne yptığını düşünüyorsm, burnumd onun konusunu hissediyorsm şık olduğumu nlrım. Am yine de kendime itirf etmem zmn lır. Aşkı nsıl yşıyorsun? Nsıl bir şıksın? Aşkı yoğun yşıyorum. Tüm tutkulrıyl, ynlışlrıyl kısknçlıklrıyl filtresiz ve kendimi ksmdn şkı derinlerimde yşrım. Sevgim uğrun çok şeyden ödün verebilirim.

Am bir o kdr d duygulrımı dış vurmkt çok zorlndığım için dışrıd Amzon kdını gibi görünen duruşumun ltınd fırtınlr kopbilir. Şu sırlr gündeminin birinci sırsınd ne vr? Tbii ki şu rlr hytımın en önemli yerinde No: 309 vr. Set çok yoğun. Sumru Yvrucuk gibi bir üsttl ynı shneyi pylşmk çok gurur verici. Sette her gün ondn bir şey öğreniyorum. Senin hkkınd bilmediğimiz, pek ön pln çıkmyn bir şeylerden söz edebilir misin? Modern dnsçıyım, kondisyonum ve fiziğim uzun yıllrın verdiği ntremn ve spor ile çok kuwetli. Umrım dnslı projeler beni gelir bulur. Senin için şhne bir ttil rotsı nerede bşlr, nerede biter? Sevdiğim yd sevdiklerim ynımd olduğu ve elimdenomuzumdn tuttuğu sürece, her yer en güzel ttil. Çok yoğun çlışınc insn gerçekten sdece sevdiklerinin ynınd deşrj olbiliyor. Son olrk gündemindeki projelerden kısc bhsedebilir misin? (dizicnlndırdığın krkterprojereklm..vb) No: 309’d gururlu ve güzel okumuş bir Türk kızını cnlndırıyorum. Trih öğretmenliğini bitirdikten sonr, tnmyı beklerken, ilemin zoruyl tnımdığım bir doktorl gitmem istenilen kşm yemeğinde isim benzerliğinden bşk bir msy otuyorum ve kendimi bmbşk bir hytın içerisinde buluyorum. Çok zengin ve entrik dolu bir ileye gelin gitme yolund yşdığımız olylrı d nne-kız romntik komedisiyle nltıyoruz. Kıs dönemde film projelerine zmn yırmıyorum gibi görünüyor, reklm işbirlikleri için de yşım, krkterime ve gelecek plnlrım uyn, uzun soluklu işbirlikleri olmsı için bu konud ince eleyip sık dokuyoruz.

[gllery ids=""]

Yorum Yaz