Kot Etek Modelleri

Bayanların giymekten en çok hoşlandığı kıyafetler arasında yer alan etekler için çeşitli birçok model vardır. Gerek özel dikim, tasarım olup gerek ise de fabrikasyon üretimden çıkan etek modelleri oldukça fazladır. Her bayan kendisine en çok yakışan sevdiği beğendiği bir etek satın alıp giyebilir. Bunun için estetik bir göz zevki ve bedeni iyi tanımak oldukça yeterlidir.

Genç yaşlı demeden hemen hemen her bayan dolabında eteğe yer veriyor. Şimdilerde giymiyor ise bile bir dönem mutlaka giymişti. Bir bayan için sıklıkla giyilen bir kıyafet olan bayan kot etek için pek çok farklı kumaştan pek çok farklı etek modeli görmek mümkündür.

Her eteğin bir malzemesi ve bir modeli buna bağlı olarak da boy ve kesimi vardır. Son zamanlarda kot kumaş ile ilgili tasarımların artması bayan kot etekler için de modasal anlamda geri dönüşe zemin hazırlamıştır. Yediden yetmişe herkesin ayağında olan kot pantolonlardan sonra bayanlar için de bayan kot etek modelleri bir ivme kazanmıştır.

Her tür düşünceye de hitap etmesi bu tarz kot eteklerin tercih edilmesine olanak sağlıyor. Kapalı bir bayan için uzun bir kot etek bulmak mümkündür. İstediği ve aradığı niteliklerde bir kot etek bulunca kapalı bayanlarımız da zaten beğenmiş olduğu modeli alıyor.

Uzun kot etek modelleri olduğu gibi aynı zamanda en çok gördüğümüz ve de beğenerek takip ettiğimiz mini kot etek modelleri vardır ki genç bayanlarımız bunlara bayılıyor. Seksi ve kendine güvenen bayanlar daha çok mini etek giyer oldu.

Bayanlar olarak da cesur kadınların vazgeçilmezleri arasında ilk sıralarda olan bir yazlık ürün modeli olan mini etek modelleri içerisinde kumaşı kot olan bayan kot etek modelleri herkesin beğenisini çekmiş durumda.

Kot kumaşı itibarı ile de spor tarzda bir giyim anlayışını da yansıttığı için hem babet ayakkabılar ile hem de spor ayakkabı modelleri ile oldukça tarz duruyor. Üzerine giyilen bluz ve ya tişörtlerin modeli de havanıza hava katacağı için iyi seçmenizde yarar vardır.

Kot Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz